Coming back

14. november 2013 at 22:12 | Michi-chan |  The Avengers

Paring: Loki x Tony
Rating: NC-18 (18+)
Fandom: The Avengers
Warning: slash, sex, yaoi, gay sex (to snad stačí ... )

Pokud jsem ještě někdo chodí, nejspíš se bude muset smířit s tím že pravidelně aktivní nejsem *imsosorry*
Měla jsem tu pár problémů s nedostatečným varováním ... snad to teď stačí +18 +18 +18 +18


Tony tvrdě spal. Opravy města po Lokiho řádění byly náročné. Musel vyřizoval spoustu důležitých záležitostí které ho otrávily tak moc, že večer měl náladu na společnost pouze alkoholu. Chtěl na vše, co se týkalo Lokiho a jeho činů alespoň na chvíli zapomenout. Za tento večer se podíval na dno více skleničkám než měl prstů na nohou. Po dlouhé době opět zavítal klidně do postele a od té doby nevěděl o světě. Usnul bezesným spánkem. Jen v tílku a spodním prádle, na zádech, tak jak sebou do postele hodil.

Jeho obličej měl klidný výraz, už nevypadal unaveně ani zničeně. S mírně pootevřenými ústy klidně oddechoval. Pokrývku ze sebe během noci skopal. Ale ani to nestačilo jeho tělu, rozehřátému alkoholem. Tílko měl vyhrnuté, šlo vidět že mu v bojích s Lokim nestačil jen oblek. Pod lehounkým světelným paprskem z pouliční lampy to bylo ještě zřetelnější. Možná proto si jej druhá osoba v pokoji tak dlouho prohlížela. Naprosto neslyšně učinila několik kroků blíže k Tonymu. Nejspíš by sledovala Starka ještě nějakou dobu ale zastínila sebou paprsek světla zvenčí, který Tonymu jinak lehce ozařoval obličej, a toho už si spící muž všiml.

"L-loki ?" Zašeptal Tony. Když otevřel oči viděl obrys postavy pouze rozmazaně, musel se posadit a promnout si oči. I podle obrysu ale poznal svého bývalého nepřítele. Kocovina, kterou čekal, nebyla tak hrozná, spal už dost dlouho. Stále se mu ale nechtělo zbavit se pocitu, že osoba před ním, je jenom výplod jeho vlastní fantazie. Třeba se mu to zdálo, ano, to by bylo mnohem realističtější. Jak by se sem Loki dostal ? Jeho mozek byl určitě stále zastřený po alkoholovém opojení, takže o tom nepřemýšlel moc dlouho. Možná by měl spíše přemýšlet o tom, co po něm chce. Na to byl také příliš ospalý. Ještě nestihl přesvědčit, jestli je Loki vůbec skutečný. Pravděpodobně není, od té doby co zmizel se mu o něm často zdá, zatím se mu toho nepodařilo zbavit. Tony se za to občas nenáviděl. Neměl náladu ho pořád viděl před očima, ty vzpomínky jej rušily. I když si to nechtěl přiznat, chyběl mu.

Posadil se, prohrábl si vlasy. Protáhl si ztuhlá záda. Raději nic nezkoušel, kdyby přivolal oblek jenom by tím dal Lokimu znamení. Navíc by nedávalo smysl aby jej chtěl zabít. Na to moc klidně stál před jeho postelí, bez žezla, bez zbraně, bez koruny. Vypadal naprosto uvolněně, s mírným úsměvem na rtech by se dalo říct že i spokojeně. Jen Tonyho sledoval. Pokud tohle je vážně jen halucinace nebo sen, na jeho poměry, na něj příliš dlouho jen zírá.
"Co po mě chceš ?" Jeho otázka byla prostá. Loki se nepřišel jen tak zeptat jak se Stark má. Něco chtěl. Když se ptal, nemračil se, dokonce se i mírně usmál. Z části byl zvědavý o co Lokimu jde, z části věděl ať je to cokoli zatím nemá smysl protestovat. Dokonce jej možná i rád viděl, často ho napadlo jak se bude tvářit až se znova potkají, potom se mezi nimi stalo. Naklonil hlavu ze strany na stranu, z toho spánku si připadal pořád celý ztuhlý. Zatím si Lokiho stihl zase prohlédnout. Byl okouzlující jako vždy. Vlasy měl o něco málo delší, ale vypadal zdravěji. Pleť měl stále nelidsky bledou ale už neměla ten děsivý fialový nádech. Oči mu visely na Tonym a doslova ho hltaly.

"Ano, něco od tebe chci." Zašeptal černovlasý. Rty se mu roztáhly do půvabného, širokého úsměvu. Od té doby co se tu objevil z Tonyho nespustil oči. Téměř nemrkal. Až teď stočil pohled do bezvýznamného rohu, jako by hledal slova. Tony tenhle úsměv už viděl, to ráno co se vedle Lokiho probudil se černovlasý bůh zasmál jeho naprosto zděšenému pohledu, trvalo to však pouze chvíli. Loki se hned vrátil ke Starkovi. Skousl si ret stále se ale koutky nenápadně usmíval.. Se skloněnou hlavou si Tonyho ještě chviličku beze slova prohlížel. Tony si nemohl přemoct, ale uznal že to jak se kousl do rtu bylo dost sexy. Tony si připadal jako pod laserem.

"Došlo mi že něco budeš chtít, ale, upřímně … proč bych ti měl vyhovět ?" Loki se usmál, ne tak mile jako předtím, nebylo už to tak sebevědomé. Ale nešklebil se. Vypadal křehce když se smál nejistě. Tony si za tuhle myšlenku dal pomyslnou facku ve své hlavě a dál vypadal povrch vypadat klidně. Loki se pomalým krokem vydal k Tonymu, cestou odkopl přikrývku kterou Tony během odpočinku shodil. Stark přemýšlel co má Loki za lubem, ale nic logického jej nenapadalo. Trochu se posunul do vzpřímenějšího sedu pro případ, že by musel utíkat. Možná si chce ověřit jestli Tony bude držet jazyk za zuby kvůli tomu co se mezi nimi stalo, možná se za to stydí. Možná jej chce stále zabít. Kdo může vědět co se děje v hlavě boha ?

"Budeš z toho zase něco mít, … alespoň doufám." Podtón v Lokiho hlase napovídal že si to užívá. Z toho Tony moc dobrý pocit neměl, Lokiho si viděl užívat jen dvě věci. Při jedné málem zničil celé město a podmanil si planetu. Ta druhá se asi v tomto případě nebude opakovat. Jenomže to 'zase' mu pořád vrtalo hlavou ... Černovlasý bůh se opřel o stěnu vedle místa, kde Tony seděl. Založil si ruce na hrudi a pobaveně jej sledoval. Tony se na něj trochu podezíravě díval. Zabít ho tedy Loki asi neplánoval. Chtěl ho k něčemu využít, Tony si byl už teď jistý že s Lokim žádné spojenectví co se boje týče uzavírat nebude. Trochu ale Lokiho podezíral že po něm chce ještě něco jiného. Srovnal si tílko a nespokojeně si oddechl. Loki při pohledu na látku sklouzávající dolů, zahrnující tak i tu trochu kůže která se neshrnula při tom, jak si Tony sedal, trochu nakrčil čelo, ale stále ještě malinko otupělému Tonymu to uniklo.

"Neodpovím ti ano ani ne, jestli mi neobjasníš o co se jedná." Loki byl přece jen trochu lstivý tak Tony volil slova pečlivě. Loki sklonil hlavu, následně opět hledící na muže na posteli. Tvářil se tak šťastně až si Tony připadal jako by mu něco neskutečně důležitého v této konverzaci unikalo. Dalé si celou tuto situaci přehrával a snažil se najít něco, co mu nedošlo. Lokiho tvář tomu napovídala, jako by čekal až Tonyho osvítí myšlenka, která mu do teď kvůli zamlženosti jeho geniální mysli pomocí whisky, unikalo. Tony Lokimu úsměv smířlivě opětoval, ukazujíc tím, že Loki se bude muset vyjádřit přesně, jestli se spolu mají na něčem dohodnout.

"Budeš se muset vyjádřit ještě přesněji." Odvětí po chvíli vyměňování nevyslovených myšlenek Tony.
"Můžu ti to ukázat." Zašeptal tajemně Loki, z tváře mu nemizel spokojený úsměv a to Tonyho dostalo trochu na pochyby. Nezahrává si tu právě s bohem králíčků takže by měl vědět do čeho nejdříve jde.
"Raději bych si byl jistý do čeho mě chceš zatáhnout." Lokiho zoufale pobavené uchechtnutí opětoval snad ještě zářivějším úsměvem o kterém věděl že je neodolatelný.
"Pokud to zahrnuje ničení, čehokoli, nebo použití mého obleku, nesouhlasím." Uculil se Tony, už trochu otrávený Lokiho tajemností, částečně unavený, avšak stále zvědavý. Loki si potichu odkašlal a chvíli mu trvalo než se odhodlal vyřknout větu která dostala dokonce i Tonyho do rozpaků.
"Tentokrát to nezahrnuje ničení zemí ani měst, maximálně nábytku kdybychom se hodně snažili."

"Počkej ..." Zasmál se Stark. "Naprosto vážně ..." Trochu se posunul na posteli, spustil nohy na zem, tak aby se tělem natočil k Lokimu a neotáčel za ním jenom hlavu. " Uprostřed noci se mi v pokoji zjeví as- ..." V tom jej Loki, teď už se smíchem, přeruší.
"Ano, a chce po tobě přesně to, co si myslíš. A teď naprosto vážně ..." Zopakoval Tonyho slova, která sám muž na posteli před chvilinkou použil. Naklonil se k posteli, dlaně patřil do matrace, obličej maximálně patnáct centimetrů od Tonyho "vím, že mi neřekneš ne ..." Zašeptal, pohledem sjel celý jeho obličej, i jeho ruce a hruď. Zastavil se na jeho rtech a pak se vrátil k jeho očím. Tony byl překvapený, tohle přinejmenším nečekal. Ale, vážně nebyl tak docela proti. Stalo se to už jednou a to mělo být naposledy. Sám tomu nechtěl odolávat. Byla to jedna z nejlepších nocí svého života, to nikdy nemůže popřít. Při pohledu na Lokiho nedočkavě hledícího na jeho tělo ho opustily poslední pochybnosti.

"Tak ?" Malinko se zasmál, Tony mu jeho roztoužený pohled kterým ho Loki sjížděl opětoval. Loki vycítil, že pokud se chystá odmítnout, bude se k tomu nutit a zlomit ho bude snadné.
"Odpověděl sis sám." Zašeptal Tony, vjíždějící Lokimu rukou do vlasů, přitahujíc si ho blíže. Loki se prudce dostal k Tonyho rtům a netrpělivě se do nich vpil. První polibek byl rychlý, Loki jej potřeboval k ukočírování svých emocí. I v Tonym se probudily všechny do teď utlačované touhy. Další si oba vychutnávali. Loki si pamatoval co se hnědovlasému líbí a sám se nemohl nabažit rtů, které pro něj byly po takové době, jako nová dávka dlouho, dlouho odepírané drogy. Když se rozpojili, Loki roztřeseně, vrcholně spokojeně vydechl, dosáhl svého, něčeho na co čekal snad už příliš dlouho. Ale tohle mu zdaleka nestačilo.

Tony vytěsnil vše z hlavy a nechal Lokiho ať si dělá co chce, nechal se povalit na postel. Už si vůbec nepřipadal ztuhlý, byl dokonale uvolněný a cítil se plný energie kterou přesně věděl jak vybít. Dál se mu vpíjel do rtů a obdarovával jej čím dál vášnivějšími polibky. Loki byl nenasytný, nechtěl se rozpojit ani když mu docházel dech. Tony měl jednu ruku na Lokiho boku a druhou ve vlasech kterými se něžně probíral, byly delší ale neztratily svou jakost.

"Máme pro sebe celou noc." Zašeptal Tony. Lehce dostal vláčného Lokiho pod sebe. Nechtěl spěchat, chtěl si Lokiho užít. Ale i po takové chvilce, už mu chyběl ten pocit a bažil po dalších dotecích. Políbil Lokiho na čelist pokračující na krk, dravě ochutnával jeho kůži. Snadno by se mohla stát návyková. Bůh naklonil hlavu na stranu umožňující mu tak mnohem lepší přístup. Naskočila mu husí kůže, Stark se pousmál. Lokiho kamenná maska se před rozpadla, podivně mu to lichotilo.
"Jen jednu ?" Vydechl Loki, vnikajíc dlaněmi pod Tonyho tílko na horkou kůži. Pomalu putoval dlaněmi výše, prsty roztažené snažící se dotknout všeho čeho mohl. Tričko pak u ramen jednoduše z Tonyho shodil. Hnědovlasý se nebránil, rád se látky zbavil a pomáhal v tom i Lokimu. Oba měli na sobě jen spodní díl šatstva. Vzájemně se k sobě tiskli, černovlasý chtěl cítit na sobě horké tělo. Dotýkal se jeho ramen, jeho paží, hrudi, boků. To všechno si chtěl zapamatoval na co nejdelší dobu kdy mu toto bude zase odepíráno. Tony líbal jeho bříško, hrál si s lemem kalhot, ale chtěl Lokiho ještě chvíli laskat.
"I to minule, bylo naposledy ..." Zašeptal Tony. Loki se neslyšně zašklebil, tak nějak si vzpomněl jak kvůli tomu chtěl Starka nejdříve zabít, potom zajmout, a nakonec jej vzpomínky na to vše dohnaly až sem.

Loki se nadzvedl a začal rozepínat kalhoty muže nad sebou. S rošťáckým pohledem jej zbavil všeho zbytečného oblečení. Stark jej při tom sledoval, nikdy neviděl něco jak škodolibě krásného. Podivně silně je zahodil do rohu místnosti. Loki nemusel Tonyho pobízet, svlékl ho, pomalu, kochal se pohledem na jeho chtíčem se svíjející tělo. Pohladil jeho dokonale bledá stehna, než dlaněmi sjel na jeho hýždě, přitáhl si jej o něco blíže, tak aby na něm Loki mohl sedět, tak že se jejich erekce dotýkaly. Loki s vítězoslavným úsměvem vzal Starkův obličej do dlaní a opět spojil jejich rty. I tak tušil že se nebude moci úplně zabránit stenům aby unikaly z jeho hrdla. Tony putoval mezi jejich těla dlaní a vzal do ruky obě jejich vzrušení.

Nezačal s ničím než se Loki odtáhl a prosebně na něj pohlédl. Začal pomalu pohyboval dlaní užívající si výraz v tváři druhého muže. Sledoval frustrovaného Lokiho jak se prohýbá při sebemenší změně tlaku, při každém jeho pohybu. Jak ještě nechce sténat ale nejraději by prosil o víc. Užíval si tu slast kterou si sám způsoboval, vědět že to samé cítí i on. Loki jej k sobě tiskl a nehty mu občas zatínal do zad. Loki vášnivě políbil Tonyho, který ho do teď potěšeně sledoval, plenil jeho ústa jako by to mělo být naposledy. Pánví začal pohybovat oproti Tonyho ruce a vypadalo to že se přestává kontrolovat.

Už jemu ani sobě nechtěl více odepírat. Přestal je oba dráždit i přes Lokiho nespokojený sten. Černovlasý se o něco více prohnul usnadňujíc mu tak přístup, stále se ale dlaní držel jeho ramen.
"Spěchej." Zašeptal Loki, od něj to byl spíš rozkaz než prosba. Rukou putoval za jeho tělo, přitom se dotýkal jeho boků a hýždí, opatrně do něj vniknul. Loki přerývaně zasténal. Prohnul se a tím dovolil zmizet Tonymu až po poslední kloub. Tony jej chvíli roztahoval než jej Loki vyrušil, vzal jeho ruku a do svého těla zasunul další dva prsty. Potěšeně zasténal, jeho dech se stával roztřesenějším. Prohýbal se oproti prstům ve snaze urychlit přípravu, mírně se zvedal a dosedal. Polibky byly kratší ale procítěnější, když se Stark dotkl citlivého místa nebo prsty roztáhl více od sebe Loki jej kousl do rtu. Tony si s ním neměl čas hrát tolik, kolik by chtěl, na to byli oba příliš nadržení. V jeho erekci zběsile tepalo a druhý z nich na tom nebyl jinak. Sice měl nutkání zkusit, jestli by se Loki nechal udělat jenom z tohoto, ale na to se možná ještě dnes v noci čas najde. Potřeboval jej znovu cítit kolem sebe. Potřeboval cítit jeho dokonale božské tělo.

Opustil jeho tělo než stačil Lokiho položit do postele byl do ní sám zatlačen. Loki prudce tlačil jeho ramena do matrace a nečitelně se usmíval. Několikrát špičkami prstů přejel po Tonyho chloubě, Tony zmučeně zasténal. Druhý z nich zavřel oči, zaklonil hlavu a pomalu začal dosedat. Nechal ho do sebe vniknout až na doraz. Zasténání obou dvou se rozneslo místností. Tony by nejraději začal hned bez ohledů přirážet, ale Loki potřeboval chvíli na zvyknutí. Ostatně on sám taky, celé to bylo až příliš intenzivní a on si to chtěl užít. Loki měl zavřené oči a potěšený výraz z jeho tváře nezmizel, sklonil se k Tonymu a nezvykle něžně jej políbil.

Věnoval mu něžné polibky během kterých se začal pomalu nadzvedávat a opět dosedat. Postupně zrychloval tempo, přece jen, byl ještě o mnoho nedočkavější než na začátku. Nechával Tonyho skoro celého vyklouznout a poté prudce dosedal. Tony rukou, na jeho chladném boku, z části zpomaloval jeho tempo.
"Tony ..." Přejel po ruce na svém boku, potřeboval více, nebo myslel že zešílí. Tony se pousmál a vyměnil jejich pozice. Loki zavřel oči a nechal se, těch několik vteřin mu připadalo jako věky vydechl, obmotal pevně své dlouhé nohy kolem Tonyho boků a dlaně zatnul do jeho zad. Tony nasadil rychlejší tempo, přitážel hlouběji a to Lokiho dohánělo k vrcholu. Černovlasý vycházel vstříc, rukou si vjel do vlasů a znovu nastavil svůj krk Tonyho polibkům.

Hladil a zatínal prsty do jeho pevných svalů všude na jeho těle, a věděl že už dlouho nevydrží. V poslední chvíli si Tonyho za bradu přitáhl k polibku který i tak neutlumil jeho poslední sten. Drtil Starka v objetí svých stehen, které se třásly tou neskutečnou slastí která jím prošla. Zalapal po dechu který pořád se pořád nevracel do své pravidelnosti. Stahy jeho svalů dohnaly k vrcholu i Tonyho který vyvrcholil do Lokiho těla, poté co se černovlasý ukončil polibek. Opřel se o loket a raději se svalil vedle rozechvělého boha. Dlaní ho přitáhl k sobě, i předtím mu vzpamatování se nešlo moc dobře. Tony, i když nerad, věděl jak ho z toho opojení dostat.

"Co s námi hodláš dělat teď ?" Zeptal se neutrálně. Loki trochu zmateně vzhlédl, vydechl a znovu se usmál.
"Až to zase nebudeš moct vydržet přijdeš ?" Zvedl jedno obočí Tony. Bůh se převrátil na záda, protáhl si ruce nad hlavu a prohnul se. Stark sledoval jeho tělo, a Loki jej trochu nespokojeně sledoval. Moc se mu nelíbilo že to, že dnes přišel, Tony označil tak trochu za slabost. Ale asi to tak bylo, slabost, tento cit k Iron Manovi zatím dokázal překousnout, nechtěl přemýšlet nad tím až si bude muset připustit i ty ostatní.
"Uvidíme." Zašeptal, dlaněmi se zapřel o Tonyho hruď a vynutil si polibek.
 

5 people judged this article.

Comments

1 DarKiss DarKiss | 16. november 2013 at 14:28 | React

Yáy :3 xD Nemám slov. :))

2 Shira-chan Shira-chan | Web | 28. november 2013 at 14:19 | React

Loki byl tak neuvěřitelně přesně popsanej, že jsem úplně viděla všechna jeho gesta :3 Ano, není co dodat :)

3 Hikari ひかり Hikari ひかり | Web | 9. december 2013 at 18:00 | React

Ahoj, moc se mi líbí tvůj blog a hledám nějaká SBčka, nechtěla by jsi spřátelit? Promiň, že to píšu sem, ale bojím se že v reklamách nebo v SB článku by jsi si toho nevšimla :) http://japan-anime-music.blog.cz/1312/chces-spratelit

4 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | Email | Web | 20. december 2013 at 20:25 | React

Mooooc úžasná povídka Michi!!! Jistě že na tvůj blog chodím a očekávám každou novou povídku :3 Vždy mé čekání stálo za to!!!

5 Bara-chan Bara-chan | Web | 25. december 2013 at 22:15 | React

Prostě jsem se k téhle povídce musela vrátit :) Úžasné :33 Nádherně rozepsané, moc se mi to líbilo :33
Gomene, že komentuji až teď... :D A těším se na další tvoje povídky, doufám, že brzy zase něco přibude :))

6 Kesie-chan Kesie-chan | 30. december 2013 at 2:36 | React

Myslim, ze varunes vzdy dlstatecne, tak nevim, kdo si na co mohl stezovat..... Pak jsem chtela rict, ze povidka se mi sice libila,a ackoli chapu, ze prepisy jsoh nevyhnutelne, tak mi docela zkazily celkovy dojem.....Par byl neobvykly a docela me zaujal. No mela jsi i lepsi chvile nebo ja jak si tu dlouho nebyla, prilisna ocekavani.... :) ale urcite se sem budu zniva rada vracet, jsem rada, ze ses nam vratila :))

7 Kesie-chan Kesie-chan | 30. december 2013 at 2:38 | React

Snad jsem nebyla priliz kriticka.... 0.o

8 ZacharyVah ZacharyVah | Email | 31. december 2017 at 4:45 | React

Hello. And Bye.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement