Who's a jerk ?

3. july 2013 at 16:03 | Michi-chan |  Bleach
Paring: Grimmjow x Ulquiorra x Hirako
Žánr: yaoi, nevěra, songfic, alkohol
Rating: 18+

FRAMING HANLEY - LOLLIPOP
Doporučuju pustit ke čtení povídky ...Zase jsme se pohádali. Tentokrát to ovšem neskončilo úsměvem, objetím a vyznáním. Nevydržel jsem to, za Hirakovým křikem jsem zabouchl dveře a šel jsem na vzduch. Skončil jsem v baru, jak jinak. Potřeboval jsem od něj na chvíli klid, i on ode mě.
Proč se vlastně hádáme ? Nevím …

Po těch panácích si to ani nepamatuji, a je to sakra dobře. Alkohol dobře utlumuje pocit viny, a pomáhá mi nacházet Hirakovy špatné stránky. Hirako je typ na nekonečné líbání u romantických filmů, společné vaření, plánování dovolené a pořízení dětí. Vždy bude mít uvařený oběd, uklizený byt a zásobu milých slovíček pro případné neshody. Tohle vlastně nejsou špatné stránky. Jenom přesně tímhle typem vlastností příliš neoplývám.
Musel jsem se ušklíbnout na svoji sklenku.
Já a uklízení, děti ? … I ty polibky u filmů a romantické večeře mě časem omrzely, dělal to jenom proto aby jsem byl Hirakovi blíž, abych mu alespoň na chvíli dělal radost a abych ho aspoň jednou za čas dotáhl do postele. Docela nepříjemná pravda … , pro Hiraka.

Po chvíli si ke mně přisednul nějaké černovlasý mladík. Sjel jsem ho pohledem, jeho obličej vypadal jako Hirakův opak. Tmavé vlasy lemující ostře řezané rysy. Tmavé oči ještě zvýrazněné líčením, s rošťáckým leskem. Na sobě černé tričko s názvem kapely kterou jsem si už nepamatoval, upnuté černé kalhoty, detaily po mě nemůže nikdo chtít. Byl pořád tak podivně klidný a usmíval se, příjemná společnost.

Stačilo prohodit pár slov, alkohol mi je už dávno vymazal z hlavy a z baru jsme odcházeli spolu, s dětinským smíchem mě tahal z baru. Nechal jsem se přemluvit ? Ne, šel jsem za ním rád, ať mě ta černě oblečená potvůrka s drzým úsměvem odtáhne kam chce a dělá si tam se mnou co chce. Bylo mi to jedno. Hirako mě se svým puritánským přístupem štval a já se chtěl odreagovat.

"Máš stejně drzý úsměv jako já." Zašeptal mi do ucha než přitiskl své rty na mé. Hirako a výčitky mi v tu chvíli vypluly z hlavy. Nebylo to něžné, naše jazyky se vášnivě proplétaly a já jsem si vůbec nelámal hlavu kam to směřuje, líbal totiž skvěle. Cítil jsem jeho ruku na své tváři a na hrudi. Zase jsem se cítil ve své kůži. Nezkrocený.

Objal jsem ho kolem útlého pasu, dlaněmi jsem mu vjel pod tričko a hladil ho po chladné, hebké kůži na bocích. Smyslně s nimi pohupoval a třel se o mně. Zaslechl jsem cinkání klíčů. Dál jsme ochutnávali své rty než se ode mě odtáhl, chytl mě za ruce a vtáhl mě do bytu, ve tváři měl ďábelsky spokojený výraz, olízl si rty. Opřel mě o stěnu hned vedle postele, doslova se vrhl na moji klíční kost, krk, rychle putoval níže. Zahodil můj svršek a klekl si.

Klečel přede mnou, ale pořád se tvářil nadmíru spokojeně a sebevědomě. Díval se mi do očí když mi rozepínal poklopec, když mi stahoval kalhoty i se spodním prádlem. Olízl si rty. Udělil mi několik polibků a kousnutí na podbřišek než s úsměvem přesunul svou pozornost k mé chloubě. U kořene si ji přidržoval rukou a černě nalakovanými nehty. Na nic nečekal a lascivně ji olíznul od kořene až ke špičce, uslyšel jsem se zasténat. Pořád používal jen svůj drsný horký jazyk, věnoval se mé špičce, hrál si s ní. Jako s lízátkem. Byl tak jiný než všechno na co jsem musel být za vztah s Hirakem zvyklý. Zase jsem se slyšel vzdychat. Vjel jsem prsty do jeho delších, havraním vlasů a občas řídil tempo.

Najednou přestal, nemohl jsem potlačit nespokojené zamručení, objal mě dlaněmi kolem krku, musel stát na špičkách a opět se vpil do mých rtů. Bez jakéhokoli varování jsme začali opět proplétat své jazyky, jako bychom to dělali věčně. Trvalo nám dost dlouho než jsme se odtrhli, chtěli jsme jeden předehnat druhého, obdarovat jej více laskáním. A on se nakonec nechal, i když bylo ze začátku jasné že vyhraji já.

Svlékl jsem mu svršek, nezdál se vůbec křehký, na bříšku se mu rýsovaly svaly, i paže neměl jako párátka, jako Hirako... Pohladil jsem ho po ramenech, poté jsem na ně zatlačil jako bych jej od sebe chtěl odhodit a nechal ho spadnout na postel. Sledoval jsem jak pomalu dopadá na do přikrývek. Pokrčil jednu nohu, za bradu si mě stáhl na sebe, tvářil se rebelsky a skoro až nadrženě. Přesně tohle mi chybělo, to mě vzrušovalo.

Při skvléknutí každého dlašího kusu oblečení jsem měl potřebu se ho dotýkat, i on mně. Bylo to víc než vzrušující. Najednou jsme byli oba nazí, a roztoužení. Černovlásek mě přetočil na záda a po čtyřech se dostal nade mně a hlavou opět putoval k mému rozkroku. Nehodlal jsem se jej na nic ptát, zvedl jsem se do sedu a pohladil jsem jeho vyšpulené hýždě. Černovlásek sáhl do svých kalhot, které byly pohozené vedle něj a vytáhl malý balíček s lubrikačním gelem.

Odtáhl jsem jeho hlavu od své erekce (nerad) a s úsměvem jej políbil, něžněji než předtím. Když to obměkčilo puritánského Hiraka, tak tuhle potvůrku taky. Zatlačil jsem jej do matrace a sklonil se nad ním. Tentokrát jsem mezi své rty pohltit já jeho, slyšel jsem spokojený, hlasitý sten. Hirako nikdy nesténal, raději by si prokousl ret, bylo to pro něj něco laciného.

Pro mě to bylo jako rajská hudba, kluzkými prsty jsem do něj vnikl, dvěma najednou. Bavilo mě si s ním hrát, tak jak jej chci zrovna slyšet. Příprava byla snadná, byl uvolněný a rozhodně zkušenější než můj přítel. Políbil jsem jej a na jeden příraz do něj vnikl. Pokud bylo jeho tělo chladné, jeho nitro snad hořelo.

Naše hlasy se spletly s jedno zasténání. Ucítil jsem bod, který jej musel vzrušovat nejvíce a své přírazy jsem směřoval právě tam. Černovlásek se pode mnou prohýbal, tiskl se svým tělem na to mé. Zatínal mi nehty do zad a sténal. Šeptal mi do ucha prosby o víc a já mu rád vyhověl. Když už jsem nemohl svůj hlas zadržovat začal jsem jej líbat na krku. Vybízel se mi, několikrát jsem ho kousl, ať má nějakou vzpomínku. Cítil jsem škrábance na zádech, ale neustával jsem. Viděl jsem jej jak s tím stejným úsměvem sleduje moje tělo, a hltá můj pohled.

Začínal jsem cítit že to už dlouho nevydržím, jeho tělo bylo božské, jeho pohled mě ještě více vzrušoval. Černovláskovo tělo se začalo jemně chvět a já jsem ruku z jeho boku přesunul na jeho vzrušení. Začal se dívat do stropu a ještě více zaklonil hlavu. Stačilo prsty přejet po špičce a vyvrcholil. Poté se jeho tělo vzepjalo a on si mě k sobě ještě více přitiskl, nemohl jsem od něj odtrhnout oči, slušelo mu to. Kapičky potu na jeho obličeji se leskly, a on se tvářil šťastně, zažíval tu největší slast. Jeho svaly se samovolně stahovaly jako by mě chtěly dohnat k vrcholu hned, ale já si to chtěl ještě užít.

Držel jsem černovláskovo už uvolněné tělo jako kořist a prudce jsem do něj přirážel, stále se třáslo, nejspíš v něm slast ještě úplně neustala. S ďábelským úšklebkem zavřel oči a začal stahovat svaly ve své pánvi. To byla pro mě poslední kapka a také jsem dosáhl vrcholu. Byl to jeden z nejbouřlivějších orgasmů co jsem zažil, naplnil jsem jeho nitro ale nevystoupil jsem z něj. Musel jsem to rozdýchat, opřel jsem čelo o jeho rameno, černovlásek si pobrukoval nějakou písničku a začal se mi probírat vlasy.

Když jsem se ráno probudil, černovlásek už vedle mě nebyl. Jediné co po něm zůstalo bylo jméno a telefonní číslo na mé ruce. Usmál jsem se, posbíral své věci, po chvíli hledání našel koupelnu kde jsem si opláchl obličej. Nakonec jsem našel i východ. Chvíli jsem zaváhal ale nakonec jsem za sebou zabouchl dveře.

Opřel jsem se o dveře, uložil si Ulquiorrovo číslo a šel ze schodů. V kapse mi zazvonil mobil, ne jednou, ale rovnou dvakrát.
Dvě zprávy, od Ulquiorry i Hiraka.


Ušklíbl jsem se, vypnul mobil a vyšel ven z bytu.
 

3 people judged this article.

Comments

1 ~//:☢ ❝ Y U U C H I ❞ ~//:☢ ❝ Y U U C H I ❞ | Web | 3. july 2013 at 21:10 | React

OMG O.O
Já tenhle pár naprosto zbožňuju, ale většinou to vídávám popsané ze strany Ulquiorry. Opravdu se ti to povedlo! Je to něco jiného... takové... já nevim. Prostě to popisuje, že ti dva k sobě patří, a tak... <3
prostě nádhera *____*

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 3. july 2013 at 23:27 | React

Tak tohle bylo jedním slovem nádherné :) Stejně jako vše, co píšeš :) Už mi tvé povídky chyběly... :) Jsem ráda, že ses nám vrátila :)

3 Shira-chan Shira-chan | 7. july 2013 at 16:40 | React

Tvoje tvorba se mi hrozně líbí, hlavně když se jedná o FF na Bleach :) GrimmUlqui úplně miluju, je to můj nejoblíbenější pairing a bohužel na něj není moc povídek, aniž bych musela zabrousit do světa cizích jazyků T_T Jen tak dál, těšíme se na návrat další velké autorky ;)

4 j-vip j-vip | Web | 7. july 2013 at 17:09 | React

waaaaaa nádherné : milujem tento pár, aj keď mi je Hiraka ľúto :D

5 Michi-chan Michi-chan | Web | 7. july 2013 at 19:12 | React

[1]: Moc děkuju, chtěla jsem aby to vyznělo že je Grimmí přece jenom trochu mrcha xD

[2]: Moc pro mě znamená že někomu moje tvorba chyběla, je to nakopnutí k tomu psát dál <3

[3]: *///* Děkuju <3 Taky je to můj nejoblíbenější paring, pokud na něj nemůžeš najít povídky tady www.danmatsuma.blog.cz jsou podle mě nejlepší <3
Měla bych o nich psát častěji xD

[4]: Hirako si někoho najde, Grimmí a Uluqi prostě musí být spolu ♥

6 Shira-chan Shira-chan | 8. july 2013 at 14:29 | React

[5]: : Ano, Seiriel je povedená autorka :D. Snad všechny povídky na tenhle pairing jsem si mnohokrát přečetla. Sama píšu pár dílovek, jen se bojím, abych se nesetkala s nízkým zájmem a tak je nezveřejňuji.
Každopádně se mi k tomu ta písnička hrozně moc hodí, ta melodie přesně vystihuje napjatou atmosféru a takový ten duch velkoměsta, plného barů a ztracených duší :).

7 Saki Saki | Email | Web | 8. july 2013 at 17:47 | React

Ohh, ty vieš ako moc mám tento pairing rada xD Už len kvôli nim som si to musela prečítať a neľutujem, vážne to bolo skvelé a tiež sa mi páči, ako si už vyššie písala, že si z Grimmiho spravila mrchu a nezakončila to nijako presladene xD Opäť je to skvelé *-*

8 machiko-chan machiko-chan | 8. july 2013 at 20:56 | React

oooh, jako vždy nádhera*,*
můžu se zeptat, jaké plánuješ další povídky?:O a bude mezi nimi taky takový velký rozestup?:( už jsem si myslela, že jsi skončila:(

9 Michi-chan Michi-chan | Web | 10. july 2013 at 21:42 | React

[6]: Neboj se <3 I já se bála, a dopadlo to docela dobře si myslím. Jestli si vážně nevěříš, popros někoho aby ti dělal betareadera (někdo kdo ti to po tobě zkontroluje a řekne ti, jaké to je), myslím že to vždycky stojí za pokus a já bych si je moc ráda přečetla <3

[8]: Děkuju moc, vážně o nich budu muset psát víc xD Grimmí je skvělá mrcha !

[7]: Oooh, tolik chvály xD
No, plánuju, ani toho moc neplánuju, spíš, jsem ráda že se vyjadřujete co se Vám líbí a co by jste si přáli víc vidět . To mi hodně pomáhá.
Přemýšlela jsem, někdo se tu vyjářil o Harry Potterovi, povídku mám dopsanou, ještě ji zkontroluju a dneska nebo zítra ráno ji vydám.
Potom hodně vzpomínám na Legolas x Aragorn.
Z Bleache se tu oběví tihle dva (Grimmí a Uluqi) a přemýšlela jsem nad Hirkem a Hitsugayou.
Potom nové anime Free' hned co vyjde pár dalších dílů, zkusím něco napsat ~
Tak snad jsem to vystihla to co si chtěla slyšet.
Ta mezera, já vím, konec školy. Já nějak neměla nápady a o to víc mě těší že čtete i po tom, co jsem Váš zanedbávala :)

10 Shira-chan Shira-chan | Email | Web | 10. july 2013 at 22:01 | React

[9]: : Jéé, ono budou další povídky^^ Ty se mi umíš trefit do nálady, tenhle pairing mám z LoR úplně nejradši :33
Och, tak to bys mi mohla udělat betareadera :)Mám asi dvě hodně dlouhý dílovky, které ale kvůli rozsahu asi nebude nikdo moc číst (cca 200 stránek -.-")a pak pár dalších, tak ti tu nechám mailovou adresu a napiš mi kontakt, kam bych ti je mohla poslat, kdybys mi chtěla prokázat takovou čest :)Ráda uslyším názor mé nejoblíbenější autorky ;).

11 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | Email | Web | 15. july 2013 at 14:17 | React

Co říct? Skvělá povídka. Ulqi a Grimmi k sobě prostě patří :D

12 ShaylaVohwe ShaylaVohwe | Email | 11. october 2018 at 16:29 | React

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

13 ClementRot ClementRot | Email | Web | 17. december 2018 at 0:43 | React

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama