Who's in love ?

14. july 2013 at 20:44 | Michi-chan |  Bleach

Paring: Grimmjow x Ulquiorra
Žánr: songfic, yaoi, hard-yaoi
Songfic: ONE OK ROCK - Deeper Deeper
Rating: 18+
'Previous chapter' : Who's jerk ?
Počet slov: 1722

Saki mě přinutila si tu písničku znovu poslechnout, tedy její článěk o ONE OK ROCK, takže děkuju za inspiraci <3Musel jsem přivřít oči, denní světlo mi udeřilo do obličeje a bylo pěkně nepříjemné. Nadzvedl jsem se, byl jsem slušně rozlámaný a ospalý, tím pádem i nevrlý. Hledal jsem to, co způsobilo moje probuzení. I když mě světlo v očích pálilo, za pohled na mého oblékajícího se milence, to stálo. Nálada se mi trošku zvedla při pohledu na jeho vypracované tělo, zapínal si kalhoty a sklonil se pro tílko. Užíval jsem si pohledu na něj, když o mně nevěděl. Bohužel si mě po chvíli všiml.
"Ránko. Co budeš chtít snídat ?" Hodil na sebe tílko a dřepl si ke mně. Trochu více jsem se zabalil do peřiny.
"To je jedno." Po ránu nevypadám nejlépe, raději jsem se schoval. Grimmjow toho využil, zvedl se a plácl mě přes hýždě, na které mi už přikrývka nezbyla. Pak jsem jenom slyšel jak bouchly dveře jeho bytu a byl pryč.


Sáhl jsem si na tváře, byly horké, určitě jsem se červenal. Nechápal jsem co to se mnou je, přece jsem ho svedl já, nečekal bych, zrovna od sebe, že budu z někoho tak hotový. Když tenhle úlovek si musím pochválit, dostal mě. Takhle o samotě jsem si za to pěkně nadával, ale hned co jsem byl s ním, mohl jsem se zbláznit. Grimmjow by se měl vrátit asi za půl hodiny, ráno běhá. To mi připomnělo, že bych se mohl aspoň učesat, protože potom určitě půjdeme do sprchy spolu. Zase se mi hlavou začaly honit myšlenky na něj. Raději jsem se začal zvedat, pohled mi padl na Grimmjowovu peněženku na nočním stolku. Zapomněl jí, musel jsem se tomu usmát. Vážně jsem se okřikl a šel se konečně učesat, umýt si zuby a trochu poklidit ten binec, co jsme v noci udělali.
Skončil jsem na posteli, tupě zírající co stropu, myšlenkami u víte koho. Kdybych nebyl do toho představování tak zabraný, asi bych se praštil.


Naštěstí mě vyrušil zvonek, Grimmjow přišel. Vyskočil jsem a šel mu otevřít. K mému překvapení můj milenec držel sáček s pečivem a vaničku s rajčaty. Než jsem se ho stačil na něco zeptat, políbil mě a vešel do bytu.
"Nenudil ses tu beze mě ?" Trochu jsem se vzpamatoval z toho opojení a odpověděl.
"No příšerně ... Grimmí, jak to že máš jídlo, když jsi si peněženku zapomněl doma ?" Klusal jsem za ním do kuchyně, bez svých obvyklých bot jsem byl o dost menší než on.
"Štípl jsem to." Neměl jsem co říct, ještě jednou jsem se podíval na Grimmjowa a na jídlo které přinesl. Bylo ho hodně, a oblečení modrovlasého postrádalo jedinou skrýš, kde by se to všechno vešlo.


"Jak ?" Grimmjow se ušklíbl a zakousl se do rajčete jako do jablka.
"Ještě abych tě naučil krást, to určitě." Volnou rukou si mě přitáhl blíže a do úst mi vložil kousek pečiva.
"Jdu do sprchy." Vstal Grimmjow, ve dveřích se zastavil a opřel se o trám. "Půjdeš se mnou zlato." Zazubil se na mně. Nebyla to otázka, spíš úsměvné konstatování. Stejně se nedalo odpovědět ne. Zase jsem se přistihl že jej fascinovaně sleduji, jak si cestou svléká tílko. Kdyby jste viděli jeho tělo, zírali by jste taky. Ale já už jsem s ním spal, většina lidí, ať jsou sexy jak chtějí, mě potom už nezajímají. Proboha, i to jak stál ve dveřích. Jak může být někdo tak moc sexy, proboha.


Zhltnul jsem zbytek pečiva a pospíšil si za ním. V koupelně jsem se svlékl a chvíli sledoval svůj odraz v zrcadle. Své tělo jsem měl vždy rád, ale pohled na sebe se všemi těmi rudými flíčky, až nafialovělými cucfleky, kousanci nebo modřinami na bocích, tenhle pohled mě uspokojoval mnohem více než ty předtím. Šlo vidět že jsem byl Grimmjowův, to se mi podivně zamlouvalo. Být něčí, … zní to jako vztah. Nevím jestli se to, co máme spolu, dá považoval za vztah, ale, koho to zajímá.


Vstoupil jsem do sprchy, v záplavě páry jsem skoro nic neviděl. Nechal jsem se dvěmi silnými, horkými pažemi natisknout na stejně hřející tělo, kterého jsem si okamžitě začal užívat. Dotýkal jsem se všech svalů, ještě zvýrazněných po ranním běhu. Grimmjow zavrněl a dravě se mi vpil do úst, nechal jsem se tím unést. Ani jsem si nevšiml že najednou stojím v rohu sprchového koutu. Grimmjow mě tlačil na kachličky a vášnivě si přivlastňoval má ústa, vděčně jsem mu vycházel vstříc. Musel jsem uznat, že líbat umí. Když se ode mě odtrhl, zhluboka jsem se nadechl, už mi docházel kyslík, ale neměl jsem dost síly na to se odtáhnout od tak dokonalých rtů. Cítil jsem jeho ruce jak mi putují po těle a jeho zuby na svém krku. Moje výdechy se měnily na tiché, roztřesené steny. Ucítil jsem jeho ruce, mačkající mé hýždě, ještě více mě to vzrušilo. Ale nemusel jsem dlouho čekat, jedna jeho dlaň se rozhodla polaskat i mé vzrušení, nebylo to však na dlouho. Grimmjow si chtěl jenom pohrát a ještě více mě nabudit. Chtěl slyšet jak budu prosit, a já jsem věděl že prosit budu.
"Vyskoč si." Zašeptal mi do ucha a já jsem ho bez protestů poslechl. Vyšvihl jsem se do jeho náruče. Jeho silné ruce neměly problém mě unést, ale i tak jsem se na něj tiskl jak jen to šlo. Ještě si mě vyhodil o trochu výše, než si mě začal připravovat. Prsty mě dráždil, než do mě dvěmi vnikl, zatnul jsem prsty do jeho zad a znovu si ukradl jeho rty. Skvěle tlumily mé steny které se draly na povrch a já jsem zatím nechtěl být příliš hlasitý. Grimmjow by si příliš užíval jak mě má v hrsti. Začal jsem se nadzvedat a dosedat na jeho prsty, moje erekce se přitom třela o jeho vypracované bříško. Začínalo to být až přespříliš příjemné, ale já jsem si nemohl pomoct, hrozně moc jsem ho chtěl.


"Prosím, Grimmí ~ U-už, to neprotahuj." Nedalo se říct že by tuhle přezdívku zrovna miloval, ale já jsem prostě musel mít v něčem na vrch.
"Ale mě se takhle líbíš, když si děláš sám dobře." Tváře mi musely zrůžovět ještě více, ale teď jsem tomu nevěnoval pozornost. Grimmjow mě lehce kousl do ucha a do krku, zůstal mě tam opečovávat i když do mě pronikal. Dostal se do mě celý, tiše při tom zavrněl do kůže mého krku. Tváří se otřel o tu mou a jazykem mi přejel po krku a oušku.


"Chceš to ?" Zeptal se a já myslel že se snad na místě slastí rozplynu, ale ještě jsem chtěl chvíli vydržet. Pomalu ze mě začal vystupovat a já jsem hlasitě zasténal, málem jsem se díky tomu pomalému pohybu, který se otíral o mou prostatu, pustil stehny Grimmjowových boků. Sice jsem se chvěl, ale nemohl jsem se jen tak vzdát doteku jeho těla.


"To mi jako odpověď stačí." Tiše se zasmál a začal přirážet. Nasadil rychlé tempo. Pohazoval si se mnou a já se po kachličkách svážel na jeho ztvrdlou chloubu. Jako by mu to nestačilo začal mi ze spod vycházet vstříc. Každý prudký příraz mi působil neskutečnou slast která se už nedala dlouho snášet. Špička mojí erekce se třela o modrovláskovy svaly a já vyvrcholil. Zaklonil jsem hlavu jak mi to kachličky dovolily a téměř jsem drtil Grimmjowovy boky mezi svými stehny. Poté se moje tělo uvolnilo a modrovlásek si mě musel držet abych se nezhroutil. Zpomalil, ale přirážet nepřestával, tím pádem se mi rozdýchávalo hůře. Ale když viděl, že už jsem více při smyslech vystoupil z mého těla. Vpil se mi do rtů, nechal mě se s ním něžně líbat a objímat jej. Nevěděl jsem co má v plánu ale dával jsem mu najevo, že jsem jednoznačně pro.


V tom si mě Grimmjow prudce otočil zády k sobě, políbil mě na rameno a pomalu si mě předkláněl. Chytl jsem se kliky dveří je sprchovém koutu a nechal se Grimmjowovou dlaní tlačit níže a blíže k zemi. Když dlaň mizela z mých zad, pohladila mě po zadečku a já ucítil jak se do mě znovu tlačí chlouba mého milence. Několikrát jsem si myslel že je ve mně až po kořen, ale mýlil jsem se, tato poloha mu dovolovala vniknout mnohem hlouběji než jsem byl zvyklý. Opět jsem se vzrušil, zaplavoval mě tak intenzivní pocit plnosti zevnitř, raději jsem si skousl ret. Tišení mi moc dlouho nevydrželo, Grimmjow si hrál, přirážel pomalu, příliš pomalu. Nestačilo mi to, a jeho ruce na mých bocích mi zabraňovaly ve vybízet. Očividně se mu líbil výhled na to jak do mě zajíždí jeho úd. Jenom při té představě jsem měl chuť se začít uspokojovat sám, prahl jsem po vyvrcholení.


"Ry-rychleji." Mě samotného překvapilo, že jsem to vůbec řekl. Naštěstí mě Grimmjow poslechl a zrychlil. O hodně. Své steny už jsem vůbec nekontroloval, naše hlasy se proplétaly. Ucítil jsem jeho dlaň na svém vzrušení a myslel jsem, že asi vybuchnu. Byl jsem na hranici s vyvrcholením, ale přál jsem si, ať to nikdy neskončí. Slast mě pálila v každé části těla.


Grimmjow se sklonil a natiskl se na mé záda, tlumil své vzdechy v mé kůži. Ale já už to nemohl dále zadržovat. Zmocnil se mě neskutečný orgasmus, hlasitě jsem vykřikl. Naštěstí si mě Grimmjow chytil kolem pasu, jinak bych se na nohou sotva udržel. V té změti všech pocitů jsem ucítil jak se hluboko do mého nitra vlévá sperma mého milence. Snažil jsem se uklidnit třes v mých rukou a nohou, opatrně se narovnat a vstát. Grimmjow to udělal za mně, udýchaný, ale očividně spokojený mě s úsměvem vytáhl na nohy a stáhl na sebe. Opřel se o kachličky. Opětoval jsem mu udýchaný úsměv a něžně se mu vpil do úst.


Když jsme se od sebe odtáhli, na ruku jsem si vymáčkl trochu sprchového gelu a Grimmjowovi jsem naznačil, že mu chci umýt, a při tom namasírovat záda. Podle jeho reakcí mi to šlo dost dobře. Nemohl jsem odolat a začal jsem dlaněmi přejíždět i po svalnatých pažích. Grimmjow se otočil zpátky, ale já jej opečovávat nepřestal, stále jsem krouživými pohyby uvolňoval jeho tělo, vypracovanou hruď i bříško. Nevině jsem mu pohlédl do očí, stále se na mně nebezpečně usmíval. Přitáhl si mně za bradu k dalšímu polibku, druhou ruku si opřel o stěnu a zavrněl mi do ucha.
"Pokud to budeš dělat ještě chvíli, tak tě varuju, začal sis." Opět jsem si ukradl jeho rty, ale dotýkat jsme se jej nepřestal. 

6 people judged this article.

Comments

1 Shira-chan Shira-chan | Web | 15. july 2013 at 9:16 | React

Splnilo se mi nejtajnější přání! :D Opět skvěle napsané, předtím mě pohled Ulquiho docela zajímal. I když to hard-yaoi jsem si představovala trochu jinak :D Písnička je super, ONE OK ROCK je jedna z mých oblíbených skupin^^.

2 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | Email | Web | 15. july 2013 at 13:48 | React

Tahle povídka je opravdu skvělá :3

3 Saki Saki | Email | Web | 15. july 2013 at 16:38 | React

Muhaha, ONE OK ROCK nie je nikdy dosť :D Sa čudujem, že mi za neustále spamovanie s nimi niekto ešte nestrelil xDD Al pri nich sa to vážne inak nedá *-*
Okey, dosť rozplývania, teraz k poviedke :D Ohh, som moc rada a zároveň som prekvapená, že tu máme pokračovanie; samozrejme si nesťažujem :D Ten Ulqi bol riadne zlatý, až som sa na ňom sama občas zasmiala a Grimm bol spočiatku riadny badass a nakoniec je z neho ňuňan, hehe, moc podarené :D

4 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 15. july 2013 at 23:04 | React

Jeeej!! <33 jake super :3

5 Bara-chan Bara-chan | Web | 16. july 2013 at 11:09 | React

Úžasné, nádherné... prostě skvělé :) Ti dva se k sobě perfektně hodí :) Moc se mi ta povídka líbila :)

6 Michi-chan Michi-chan | Web | 18. july 2013 at 9:52 | React

[3]: Přemýšlím o tom, že na to ještě něco napíšu <3
Grimmí je BADASS pořád xD Jenom to, zrovna v těchto chvílích nešlo vidět, ještě z něj asi mrchu udělám ...

7 rpg-naruto-hra rpg-naruto-hra | Web | 23. july 2013 at 14:17 | React

ahoj máš ráda anime?nebo sleduješ naruta a chtěl/a bys být v tomto světě?tak si poď zahrát http://rpg-naruto-hra.blog.cz/

8 YUUCHI YUUCHI | Web | 31. july 2013 at 14:43 | React

Kyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!! *.*

9 YUUCHI YUUCHI | Web | 31. july 2013 at 14:44 | React

Bwahahaahaha :D ani se ti to sem do toho textu nevlezlo :D

10 Shuno Miyeko Shuno Miyeko | Email | Web | 1. september 2013 at 12:24 | React

Ahhh.... Kawaii!!! to je táák úžasné XD :3

11 ShaylaSaymf ShaylaSaymf | Email | 12. october 2018 at 3:00 | React

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

12 ClementRot ClementRot | Email | Web | Sunday at 22:04 | React

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama