Draco Malfoy má smůlu

11. july 2013 at 13:45 | Michi-chan |  Harry Potter

Paring: Fred x George
Žánr: slash (yaoi), PWP, incest ... twincest , humor, romantika ? ... - Doufám že je to všechno
Rating: 18+
Movie: Harry Potter


"Frede !" Oslovilo svého bratra jedno z Weasleyovských dvojčat, které právě vrávoravě vešlo do pokoje a s žuchnutím dopadlo do postele vedle něj. "Vzbuď se, potřebuju s tebou mluvit." Sám sobě se zasmál, připlazil se blíž k dvojčeti, těsně k jeho obličeji a nadzvedl mu jedno oční víčko. Z ruky nepouštěl láhev, kterou si přinesl.
"Georgi, co vyvádíš, moje hlava, ty nespíš ?" Fred se prudce zvedl do sedu, vrhl na dvojče na oko naštvaný pohled a zase si lehl těsně vedle něj. Byla noc a on nechtěl nikoho probudit. "Myslel jsem že spíš vedle mě." Zabručel a čekal na vysvětlení.
"Nemohl jsem spát tak jsem přemýšlel." Zasmál se George a trochu provinile se podíval na své dlaně.
"A ohnivá whisky ti v tom pomáhala jak vidím." Oba se zasmáli a George pokračoval.
"Ano, pomohla mi si uvědomit, že se musím s Parvati rozejít." Fred se na bratra nevěřícně podíval.

"Zrovna v téhle fázi vztahu si uvědomíš jak je hrozná … Ty si číslo, nemohl jsi jí chvilku přežít, vyspat se s ní a pak jí odkopnout ?" George zvedl jedno obočí. "Trvalo ti to, byla vážně otravná." Fred bouchl bratra do ramene, vzal si od něj láhev ohnivé whisky a napil se. George si položil hlavu na jeho stehno.
"Nemáš vůbec smysl pro romantiku, ženy nevyužíváme, ale ceníme si jich … byla neskutečně otravná." Fred jej málem poprskal pitím a kývl mu na souhlas.
"Všechny jsou otravné, některé víc některé méně." Pokrčilo rameny zrzavé dvojče.

"Budu spát s chlapama." Hraně si povzdech George a ušklíbl se na bratra.
"O Malfoyovi je to celkem obecně známo, jdi do něj brácho." Tentokrát málem vyprskl George a vyděšeně se otřepal.
"Ten je otravnější než kdejaká baba." Zahučel George.
"To máš pravdu. A je určitě háklivější na své vlasy." Ušklíbl se Fred a opět si zavdal whisky.
Ale ten nápad spát s klukama taky není k zahození." Vyzývavě na něj mrkl Fred a poté se oba zasmáli.
"Není problém, jenom najdu způsob jak je najít." George si opět vzal whisky a láhev dětinsky objal.

"Jednoduché, prosím aby zde nastoupili ti, kterým se Fleur DeLacoure nezdála sexy." Fred se podíval na chichotajícího se George a pro jistotu odložil láhev silnějšího alkoholu bokem.
"Zase tak hezká nebyla." Odfrkl si George a usmál se na bratra. "Tobě se líbila ?" Skousl si ret a čekal na odpověď.
"Líbilo se mi jak za ní běhal a Ron, to je tak všechno." Pokrčil rameny Fred, jeho dvojče se zvedlo z lehu a sedlo si čelem k němu.
"Nejsi ty na kluky ?" Zasmál se George.
"A kdyby jo tak co ?" Naklonil se k němu s úšklebkem na rtech Fred, zadíval se mu do očí a doufal, že jeho bratr neodpoví negativně. Chvíli nic neříkal než se usmál a ještě o něco se přiblížil k obličeji svého dvojčete.

"Tak bych spal s tebou a ne s Malfoyem." Když uviděl na Fredově tváři samolibý a spokojený výraz, oba překonali těch pár centimetrů co je od sebe dělilo a políbili se. Alkohol v krvi jim vůbec nebránil přejít od lehkých a nesmělých polibků, k daleko odvážnějšímu předhánění se o dominanci. Dokonalá souhra dvojčat se projevila snad i v tomto, Fred i George si to spojení nadmíru užívali. Bylo tak přirozené. Odpojili se až oběma došel vzduch v plicích. Dívali se do očí jako by se v nich snažili najít nějakou známku toho, že to, co právě udělali, nebylo zrovna nejchytřejší.

"Vypadá to že nebudu muset spát s Malfoyem ..." Oba se zasmáli a opět se vpili sobě do úst. Přešli do kleku aby se na sebe mohli více natisknout. Užívali si chuť svých úst i zbytků ohnivé whisky.
"Nikdy bych tě nenechal se vyspat s Malfoyem." Zavrněl Fred a polibky přesunul na bratrův krk, ten zaklonil hlavu a vítězoslavně s Fredem v objetí padl na záda do postele.

Fred trochu nevěřícně, ale přesto laškovně zvedl jedno obočí, jeho dvojče se mu jenom s úsměvem opět vpilo do úst. S nikým mu nepřipadalo líbání tak vzrušující, a přesto uvolňující jako s Fredem. Vjel dlaněmi pod jeho tričko na boky a jemně je přitiskl k těm svým. Začal se v nich pohupovat a otírat se tak svým rozkrokem o ten bratrův. Fred mezitím polibky proměnil místy až v lehké kousání a dostal se jimi až na klíční kosti. Poté mu začala překážet látka Georgova tílka. George se nechal svléknout a poté zbavil svršku i Freda. Nechal se dál opečovávat. Z úst mu unikl ničím netlumený sten, když Fred vsál mezi rty jednu z jeho bradavek. Začal se mu probírat vlasy a raději si skousl ret, než Fred opustil tak citlivá místa a začal se prolíbávat přes jeho bříško.

"Mmm, Frede, ty už jsi někdy, ach … s klukem něco měl ?" Fred pobaveně zvedl hlavu a zářivě se na bratra usmál.
"Ne, ale jsem potěšen že se ptáš." Bez dalšího váhání rozepnul bratrovi kalhoty a stáhl je z jeho těla pryč. Dlaní pohladil látku jeho napnutých boxerek. George se položil zpět na záda a spokojeně vydechl.

"Já jsem taky potěšen." Fred se zasmál a obnažil jej úplně. Při pohledu na tělo jeho dvojčete odevzdaně ležícího pod ním, se v něm hromadila touha. Klekl si nad něj a rozepnul si pásek, George se zvedl do sedu a začal svlékat Freda sám. Stáhl mu kalhoty i se spodním prádlem ke kolenům a prsty fascinovaně přejel po jeho vztyčené chloubě. Vzhlédl k němu, šlo vidět, jak ho pohled na něj, s hlavou u jeho klína vzrušuje. Nebyl si sice úplně jistý, ale zvědavost jej přemohla.

Jednou rukou si přidržel bratrovu erekci, přejel jazykem po jeho špičce, odpovědí mu bylo překvapené zasténání, to se mu líbilo, chtěl slyšet jeho steny více. Pohltil část jeho erekce do úst a začal pohybovat hlavou, přitom se pokoušel občas i kmitat jazykem po špičce. Kde nedosáhl si pomáhal rukou, steny byly čím dál hlasitější, vážně ho to začalo bavit. Bohužel jej Fred po chvíli odtáhl od vlastního vzrušení. S úsměvem jej opět položil na záda a zbavil se oblečení které měl stále u kolen. Poté se sklonil, neodolal a vpil se mu do těch stále se usmívajících rtů. Trvalo tu dlouho než se přinutil se od něj odtrhnout.

Provokativně přejel dlaní po zadečku chlapce pod sebou. Jednou rukou si jej trochu nadzvedl, aby měl lepší přístup.
"Proč bych měl být dole zrovna já ?" Zamručel George, ale z tváře mu nemizel hravý výraz.
"O bezouško se přece musí někdo postarat." Olízl mu ušní lalůček, prsty přejížděl po jeho otvoru.
"Takové štěstí, že tě mám." Zavrněl George a opět se lačně s bratrem políbili. Fred, neustávající v opečovávání rtů bezouška, jedním nasliněným prstem pronikl do rozvášněného těla pod sebou.

George byl alkoholem naprosto uvolněný, vděčně přijímal prsty svého bratra a prohýbal se pod jeho péčí. Nemohl jen tak nečinně ležet, dotýkal se Fredova těla a náramně si celou situaci užíval. Občas si ukradl jeho rty, polaskal jej svými. Jindy jimi putoval po jeho bledé kůži, po krku, šíji, ramenou, kam dosáhl.
"Nechci, … znít, nějak moc ach-nadrženě … Ale mohl bys ah, u-už, začít ?" George se na svého příjemně překvapeného bratra nevině zakoukal, než se o něj otřel boky a tím mu naznačil, že svá slova myslel vážně.

"Určitě." Něžně políbil bratra aby jej ztlumil a opatrně se do něj vnořil. George si musel skousnout ret, nebylo to tak příjemné, jak si myslel že to bude. A bolelo to, ne moc, ale nedalo se to jen tak ignorovat. Když byl v něm Fred celý oddechl si, jeho bratr čekal než si zvykne. Chvíli se vydýchával, než mu zvědavost nedala a zavrtěl pánví aby si trochu osvojil ten pocit, mít někoho v sobě. Zasténal, s jeho pohyby se v těm hýbala i Fredova erekce a to už příjemné bylo, a jak. Fred si jej ještě o něco více přizvedl a pomalu se začal pohybovat, když skoro celou svou délkou opustil Georgovo tělo, bezouško si raději skousl ret, nevěděl kdy si na pocit vnikání zvykne. Ale potom co Fred přirazil jej všechny obavy a přemýšlení o nich, vlastně přemýšlení vůbec … to jej opustilo.

Chtěl to jen pocítit znovu, a naštěstí se tempo zvyšovalo. Postupně si to čím dál více užíval, líbal při tom svého bratra a zapojoval se do pohybů, způsobujíc slast oběma dvěma. Myslel že to snad nemůže být úžasnější, ale v tom ucítil Fredovu ruku na své erekci a byl si jistý, že už dlouho nevydrží. Vyvrcholení přišlo po pár dalších pohybech, George zasténal do úst svého bratra a potřísnil jejich bříška. Ty slastné pocity jej ještě ani nezačaly opouštět a ucítil v době teplou tekutinu a Fredovu chloubu, opouštějící jeho nitro. Zhluboka se nadechl a zavřel oči, cítil se nejspokojeněji za poslední dva měsíce. Přitulil se k Fredovi a neotvíral oči.
"Malfoy právě přišel o něco dokonalého." Zašeptal Fred Georgovi do vlasů.
"Pokud si s ním nedáme trojku..." Zamručel s kyselým úšklebkem George. "Právě jsem si tou představou zkazil celý večer." Oba se museli začít smát.
"Doufám že se mi o tom nebude zdát." Dvojče jej políbilo na nos.
"Se mnou ne." Ještě více se k sobě přitiskli a nechali se ukolébat spánkem.
 

12 people judged this article.

Comments

1 Shira-chan Shira-chan | Email | Web | 11. july 2013 at 15:00 | React

HP nepatří mezi má oblíbená témata na yaoi, ale nemohla jsem odolat a přečetla si to, abych se opět mohla ponořit do dalšího z úžasných prostředí tvých dílek. Takže tohle je vlastně moje "poprvé" :D Jako vždy úžasně napsané, skvělá slovní zásoba. Hrozně mi to připomíná pairing HichiIchi, jen s tím rozdílem, že tady je v podstatě jedno, kdo je seme a kdo uke. Twincest 4ever! :D
Ne vážně, těším se na další tvoje povídky. Jsem si jistá, že z jakéhokoliv pairingu uděláš něco, co si prostě budu muset přečíst ;).

2 Saki Saki | Email | Web | 12. july 2013 at 15:50 | React

Tiež na toto téma moc nie som a preto som dosť váhala, či si k tomu sadnúť alebo nie; ale ako vidíš, zvedavosť ma zas raz premohla :D Ten animovaný obrázok hore ma k tomu donútil xDD Bolo to super, ako vždy a to s Dracom ma zavraždilo xDDD Bože xDD Ako si to človek predstaví xDD A tiež "bezuško"; tá hláška je proste skvelá xD

3 machiko-chan machiko-chan | 13. july 2013 at 22:21 | React

Velmi pěkně napsané*.* bude další slash?<3

4 Michi-chan Michi-chan | Web | 14. july 2013 at 15:42 | React

[3]: Na tenhle pár nevím, docela se mi líbilo to psát, ale jestli mě napadne něco dalšího ... vážně nevím.
Slash celkově určitě budu psát, je to fajn na odreagování od psaní věcí na páry z anime <3 A z Harryho Pottera tu nemám nic o Dracovi, což je vážně špatné na to, že je to moje nejoblíbenější postava xD

5 Bara-chan Bara-chan | Web | 15. july 2013 at 2:57 | React

Hm... Slashe na HP nepatřily mezi mé oblíbené... Vlastně, doteď je tomu tak, vyjma těch v tvém podání :) Taky bych si na ně ráda přečetla i něco dalšího :)
A to "bezouško" je nehorázně kawaii :)
Nádherný slash... krásně si to rozepsala a to s tím Dracem :D :D

6 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | Email | Web | 15. july 2013 at 15:28 | React

Prostě úžasná povídka... jako všechny tvé povídky :) A ti dva jsou nehorázně kawaii :3

7 YUUCHI YUUCHI | Web | 31. july 2013 at 14:28 | React

Yuuchi is back!!! (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧ ... for a while... (´∀`)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pfffft... jak vidím, tak většina lidí tady nemá slash na Harryho Pottera v lásce... lidi, JÁ TO ANI NEVIDĚLA!!! :'D no co už...
Moc mě to pobavilo :D Ta povídka je celá úžasná!! ^^ Jako vždycky :3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Mrkni se na výsledky kontroly za červenec -http://sentimental-kingdom.blog.cz/1307/kontrola-kontroly (●^o^●) - Michi, ty ses nezapsala do třídění, i když jsi u mě komentovala, tak nevím, jestli chceš být SB, nebo ne... tak se tam prosím ozvi ._.

8 AlexEmosDean AlexEmosDean | Email | 10. may 2014 at 0:27 | React

Úžasné *,*

9 Feron Feron | 16. december 2014 at 8:11 | React

Ani nevíte, jak je těžké sehnat někde dobrou povídku s Fredem a Georgem, a proto chválím. Povídka byla dobrá, ačkoli trovhu strohá, ale jinak nemám co vytknout. Díky :-)

10 Alicia z Arku Alicia z Arku | Email | Web | 5. september 2015 at 12:31 | React

Beautiful :33

11 Quick Loan Quick Loan | Email | Web | 9. october 2018 at 2:09 | React

poor credit loans <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">lending tree loan</a> no credit loans <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>bad credit loans guaranteed approval</a>

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama