Ti dva které miluju

11. february 2013 at 21:50 | Michi-chan |  Povídky na přání

Paring: Hajiro x Saji x Aki
Žánr: romantika, yaoi, vana *q*

Skoro dva týdny mojí práce na nejdelší povídce, kterou jsem stále nedopsala (Reita x Kai) ...
Ale mám tohle, úžasně jsem se u toho odreagovala a tahle povídka mi přirostla k srdci a myslím že na ně ještě něco napíšu protože tyhle tři miláčky které jsem stvořila totálně zbožňuju *q*
Řekněte mi kdo se Vám z nich nejvíc líbí :33


Byl to opravdu podivný vztah, někdo by řekl, že to ani vztah není. Ale pro všechny se to stalo více než přirozeným. Neodkázali si představit život jeden bez druhého. Byli si vědomi rizika. Milovali se příliš moc aby měli odvahu něco změnit, navíc, si nepřáli nic jiného než takto navždy zůstat.

"Aki ?" Světlovlásek skoro vyskočil z postele, doteď se nudil, byl podrážděný když se oba tak dlouho nevraceli, bál se o ně. Chtěl na ně být pořádně nazlobený, to vše se teď rozplynulo jakmile uslyšel Sajiho hlas ve dveřích. Upravil si vlasy a klusal za hlasem který slyšel, snažil se alespoň trochu zmírnit ten úsměv který se mu na tváři vyrojil hned co uslyšel že přišli. Vážně měl starosti a navíc nemohl dovařit jídlo které začal protože se oba někde toulali.

"Jsi tu, ahoj Aki." Vysoký černovlasý muž si jej jednou rukou za pas přitáhl blíže, vtiskl mu polibek do vlasů a malinko mu je pocuchal. Aki se s nachovými tvářičkami, i když nerad odtrhl od staršího a pokračoval k druhém tmavovláskovi. Radostně mu skočil do náruče a nechal se políbit na tvář.
"Je ti lépe?" Ještě pře pár dny byl Hajiro nemocný a i přes Akiho rázný nesouhlas šel na trénink. Aki seděl doma a bál se jak to Saji zvládne, pokud by přišlo Hajirovi náhodu zle. Teď na něj byl na něj pyšný, ale věděl že kdyby ho hned pochválil zase by si z něj utahoval.

"Nic mi není Aki, nemusel ses bát." Líbnul jej Hajiro na tvář a rozešel se za Sajim. Toho našel v kuchyni, jeho tričko bylo hozené přes židli a on měl hlavu v lednici. Hajiro kolem něj přešel a plácl jej přes hýždě, s úšklebkem pokračoval dále.
"Nenažranče, sotvas přišel." Saji vykoukl z lednice, vyplázl na staršího jazyk. Aki je jen pobaveně sledoval, jak se občas hádají, nevěřil že mohli být tak dlouho spolu, všichni tři. Jak se zamyslel a začal vzpomínat, sklopil oči a když na své milence opět pohlédl, už se Saji, stále bez třička, skláněl k sedícímu Hajirovi vtiskávajíc mu další a další polibky.

"Jste nepoučitelní, máte hlad ?" Usmál se na oba, teď bylo to, že se na ně chtěl zlobit protože přišli pozdě, pouhou maličkostí kterou už se ani nezabýval. Rád pro ně vařil, už měl popravdě něco předchystaného, neuměl si představit co by ti dva dělali bez něj, asi by ani na jídlo nemysleli a neustále se takto 'pošťuchovali'.
"Já mám!" Přihlásil se Saji. V mžiku se odtrhl od Hajira a sklonil se k Akimu. Nasadil svůj miloučký výraz, klekl si před Akiho a otevřel pusu jako by čekal že Aki zpoza zad vytáhne koláček a začne ho krmit. Světlovlasý se rozesmál a sklonil se k obvykle mnohem vyššímu Sajimu pro hluboký polibek.

"Nevšímej si ho Aki, sprcha první." Hajiro moc nemluvil, ale věděl jak zvládnout Sajiho a byl vychytralý, byl sice o něco mladší než Saji ale vysocí byli oba stejně, i stejně krásní.
"Mohli by jsme že ?" Saji vytáhl světlovláska do náruče a pochodoval s ním o koupelny, položil jej do prázdné vany ,oblečeného a ohlédl se za Hajirem který právě zavíral. Aki beze slova sledoval co mají v plánu, něco tušil. Obzvláště zpozornil když se i Hajiro začal obnažovat, vysvlékl si mikinu i tílko ve kterém byl a položil je na poličku. Usmál se na Sajiho, přešel k němu blíže a dlaněmi mu jemně putoval po pánvi.

"Zapomínáš na Akiho." Zasmál se Saji, měl trochu pravdu. Aki si teprve teď začal připadat divně, seděl oblečený ve vaně a sledoval své milence jak se sobě věnují.
"Nezapomínám." Ohradil se Hajiro, oba se vydali k vaně ve které stále seděl mladíček s růžovými líčky. Hajiro jej něžně políbil, hýčkal jeho rty zatímco mu rozepínal košili. Saji nehodlal čekat než Akiho černovlasý svlékne a rovnou pustil teplou vodu, z kraje vany přihodil pár gelových kuliček s pěnou. Hajiro ukončil polibek a nechal Akiho oddechnout, jeho po krajích mokrou košili pohodil někam za sebe, chtěl jej zbavit i zbytku šatstva ale o to už se staral Saji, během chvíle před nimi seděl Aki nahý, zahalen jen vodou a trochou pěny.

"Měli jsme se koupat my, že ?" Zasmál se starší a šťouchl Hajira do odhaleného žebra, oba se navzájem svlékli, věnovali si při tom pár něžných doteků na bříšku či stehnech a vlezli do horké koupele ze Akim. Saji si sedl za něj aby jej mohl zezadu objímat a Hajiro před něj, aby měl mladšího přímo před obličejem a mohl jej pohodlně líbat. Zatím co se Hajiro díky svému místu opět naklonil k Akimu pro pár polibků, Saji sáhl po žínce a vymáčkl na ni trochu voňavého sprchového gelu a začal jí světlovláskovi mýt záda, byla pravda že k tomu více než žínku používal jen své horké ruce ale i tak měl Aki skloněnou hlavu a užíval si jeho příjemných doteků i doteků mladšího který jej hladil po lýtkách.

"Měli jsme se mýt my a nakonec myjeme Akiho." Zasmál se Saji a podal Akimu žínku, ten s ní začal jemně přejíždět po kůži Hajira, přes svalnatá ramena a ruce k vypracované hrudi, stejně jako Saji žínku skoro nepoužíval a brzo ji odložil, jen se namydlenými prsty dotýkal toho horkého silného těla. Po chvíli se otočil k Sajimu aby se necítil náhodou ukřivděný a také ho omyl, Saji při jeho péči přivíral očíčka a téměř vrněl když mu Aki myl záda.

"Myslím že by jsme ti takovou péči o nás měli oplatit." Mrkl na Hajira starší a natáhl se k němu k vášnivému polibku. Potom se oba začali věnoval drobečkovi mezi nimi, Aki nebyl nijak malý, ale mezi nimi působil jako úplný mrňousek. Hajiro se jemně zezadu přisál k mladšímu krčku, hýčkal jej jazykem i zoubky a dlaněmi se vydal po jeho hrudi k bradavkám, mnul je mezi prsty dokud neztvrdly. Saji se vydal po vnitřní straně jeho stehen k rozkroku, pár tahy rukou si pohrál s erekcí nejmladšího a donutil ho k pár slastným vzdechům než si začal prsty hrát s vstupem do Akiho. Jen jej dráždil a čekal na Hajira, téměř hne ucítil vedle své ruky i ruku mladšího který už Akiho netrápil dalším drážděním a prstem do něj vniknul. Když už v něm byl dva prsty, každý od jednoho z jeho partnerů oba se začaly odsouvat od sebe a zase k sobě, až si Aki musel skousnout ret.

"Ale Aki, už několikrát jsme ti říkali ať to neděláš, poslouchat tvoje steny je příjemné samo o sobě." Aki se pokusil mu něco odpovědět ale jen hlasitě zasténal, v jeho nitru už se pohybovaly čtyři prsty a slast se začala stávat těžce snesitelnou. Zády se více natiskl na Hajira a svého staršího přítele objal pevněji kolem krku, chtěl je mít blíže u sebe, nejlépe už v sobě, ale začínal pochybovat o tom že tak dlouho vydrží. Všichni uznali že příprava sedmi prsty bude dostatečná a na Akiho otvor se přitiskly dvě vzrušení.

"Můžeme ?" Zeptal se starostlivě Hajiro, Aki nic neříkal, jen s hlasitým přerývaným stenem dosedl na obě erekce zároveň. Zaryl nehty do Sajiho zad a rychle oddechoval, pravidelný dech mu nezůstal dlouho jelikož oba začali střídavě přirážet, každou chvíli cítil Aki někoho přirazit hluboko do sebe, tak často. Otírali se o jeho prostatu a dotýkali se jej snad všude na těle. Přes Akiho rameno si oba dominantní věnovali občas opravdu vášnivé polibky ve kterých tlumili vlastní steny. Vycítili že Aki už dlouho nevydrží a začali přirážet jednotně, jejich erekce se sice už netřeli o sebe, ale byl to příjemný pocit sjednocení. Jeho nitro se stahovalo kolem nich. Oba se začali dlaní věnoval jeho pulzujícímu vzrušení. Aki tolik slasti už déle udržet nemohl, s téměř výkřikem se udělal do vody a nechal své tělo ještě chvíli na pospas těm dvoum. Pokoušel se rozdýchávat své pocity i když to šlo těžko s dvěma muži v sobě. Stále do něj proudily vlny pomalu ustupujícího orgasmu než ucítil v sobě semeno Hajira a po chvilince i Sajiho.

"Dobrý ?" Zasmál se Saji jeho unavenému výrazu, neměl se čemu divit, i když byli oba po celém dni unavení, dokázali Akiho hezky zřídit, i když příjemně. Aki se zasmál a oba dva políbil, nechal se jimi omýt a odnést na gauč kde se uvelebil hlavou na klíně Hajira.

"Chce se ti spát ?" Pohladil jej po vlasech Hajiro. Probíral se jeho světlými prameny a roztomile se na něj culil.
"Docela jste mě unavili." Zasmál se mladší a vysloužil si polechtání po kolenem od Sajiho.
"Klidně si můžeš na chvíli zdřímnout." Broukl Saji. Ušklíbl se na Hajira a poslal mu vzdušnou pusinku napříč pohovkou.
"Je teprve sedm hodin ..." Hajiro se na něj usmál, mazlivě se otřel o jeho tvář a prsty mu přejel po ještě citlivém rudém flíčku který na jeho bělostném krčku před chvílí sám vytvořil. "Aha, málem jsem na vás zapomněl." Hajiro i Saji se tiše rozesmáli a dál sledovali zápas hladíc usínajícího mladíčka.
 

7 people judged this article.

Comments

1 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 12. february 2013 at 21:51 | React

Super! <33

2 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | Email | Web | 13. february 2013 at 0:06 | React

To je D-O-K-O-N-A-L-Á povídka! Moc, opravdu moooc se mi líbila <3

3 Bara-chan Bara-chan | Web | 13. february 2013 at 18:01 | React

Oh, úžasná povídka! :) Moc se ti povedla :) Aki byl takový kawaii a Saji a Hajiro... hot, hot :)
Nádherně napsané :)

4 Saki Saki | Web | 14. february 2013 at 17:10 | React

Woww, do trojky xDD Neviem, či som niečo takého vôbec niekedy čítala :D Haha :D Ale moc sa ti to podarilo xD Osobne sa mi páčili všetci a moc :D Ale asi najsympatickejší mi bol Aki :D

5 j-vip j-vip | Web | 17. february 2013 at 2:13 | React

úžasné :3

6 Koko~chan Koko~chan | Email | Web | 17. february 2013 at 13:45 | React

Nyah! ^^ Nádhera! *-*
---------
Btw.: žádost o přátelství přijímám! ^////^
A k tomu fanclubu... mohla bys zvolit jinou barvu než černo a bílou? *musí to tam napsat* protože takový bude to pozadí... chtělo by to nějakou jinou barvu (třeba už jsem dělala modrou, zelenou a červenou ^^)

7 Michi-chan Michi-chan | Web | 17. february 2013 at 17:40 | React

[6]: okay, růžovou xDD pink powaaa !

8 j-vip j-vip | Web | 19. february 2013 at 19:12 | React

ahoj, máš u mňa diplom za bleskovku :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement