Jen Reita Váš vždy dostane tam kam chcete II.

22. february 2013 at 23:33 | Michi-chan |  The Gazette
Paring: Reita x Kai
Žánr: romantika, fluff, yaoi, sex v autě, poprvé
Rating: 18+
Slova: 3752

Část dvě, zde už je to yaoi ~

Opravdu se omlouvám že je to na dvě části, ale měli jsme příliš dlouhý článek (ne že bych byla ráda) x3


"Kai?" Reita jej nepouštěl, jen jeho ruce držel na bocích, stále jej jemně lechtal, ale to se dalo zvládnout, Kai se párkrát zhluboka nadechl nedokázal se Reitovi podívat do očí zrovna teď. Prostě tam jen tak seděl, kolena si přitáhl k tělu a snažil se ze všech sil myslet na něco nepříjemného.
"Ugh." Jen tak zamumlal něco obličej raději schoval protože cítil jak mu obličej hoří, barvou musel připomínat rajčátko. Věděl že tohle už nijak nezamluví a netušil co měl udělat, nejraději by odešel, ale byli na dálnici a jeho dům byl ještě kus cesty, pěšky by to určitě nedošel.

"Ty by ses se mnou chtěl vyspat?" Kai se až zatřásl, vykoukl z úkrytu mezi svými koleny a koukl na Reitův nečitelný hypnotizující pohled.
"Ne! I, to..., ale..., neber to tak prosím." Ani nevěděl co říká, opravdu už skoro myslel na útěk, děsil ho Reita před ním, bůh ví co si o něm teď myslel. Jaká je to naivka, přecitlivělý a všechno možné. Chtělo se mu skoro plakat.

"To nevadí, jenom si chci být jistý." Zase sebou cukl když si uvědomil že ty dlaně které ani na moment neopustily holou kůži jeho boků jej opět hladí a palce obtahují linii jeho kyčelní kosti, nenápadně mu vyhrunují tričko o kousíčky výše a hladí zase jeho bříško, pořád trochu, jako by jej škádlily, ale tentokrát je v tom více intimnosti a méně té nevinné hry.

"Reito?" Nevědomky se od něj pokusil odtáhnout ale blonďák si jen přitáhl ještě blíže, vadilo mu že přes místo které dělí sedačky se k němu nemůže dostat ještě blíže tak se přehopl, stáhl se údivem ani nebránícímu se Kaiovi nohy do původní polohy a sedl si obkročmo na něj.
"Tak mi to řekni." Bubeníček nevěděl jestli má být stále vyděšený, překvapený nebo šťastný. Netušil jestli to Reita myslel tak jak si to on sám přebral, ale řekl si, že když už se dostal do takového situace, nemá smysl nic skrývat. Prostě mu to řekne a bude to mít na vždy z krku, třeba to nedopadne, ale on se bude cítit lépe a bude to za ním.

"Já se s tebou nechci, jen, vyspat." Zašeptal Reitovi někam do krku, jelikož pořád nedokázal potlačit své rozpaky. Vzhlédl na Reitu jediné co nečekal, byl tak usměvavý a jakoby, spokojený pohled.
"Tak co bys chtěl?" Usmál se na něj, doufal že z něj vymaní to co celou tu dobu doufal že někdy uslyší. Když už se Kai takto 'prozradil', chtěl toho alespoň malinko využít.
"Chtěl bych tě u sebe." Blonďáčka ty slova hřála, tušil že Kai brzo ucukne pohledem tak si jeho tvář přichytil za bradičku. Tušil že bubeník je právě asi neskutečně napjatý, sám by takovou situaci asi nezvládl, ale musel slyšet ještě něco.

"Všechno?" Dále mladíčka konejšil svými doteky, aby se uvolnil a mohl mu říct všechno co právě cítí.
"Chtěl bych tě u sebe stále, aby k tobě nemohly všechny fanynky a Ruki s Uruhou ve fanservisech." Kai byl tak roztomilý, Reita by jej nejraději umačkal ve svém náručí, ale chtěl si tento moment přeci jenom vychutnat, nejspíš na něj bude ještě dlouho vzpomínat.
"Už nic?" Nechtěl ho dále trápit, už by jej nejraději políbil, hypnotizoval ty sladké rty. Celou tu malou osůbku před sebou. Nečekal že by jeho city mohl opětovat.
"Reito, prosím." Zaskučel Kai. Zvedl hlavu k člověku nad sebou který se pořád tak nepochopitelně klidně usmíval.

"Tak už mi to řekni." Pohladil mladíčka po vlasech a rukou sjel až na zátylek, přitáhl si jeho obličej blíže tomu svému a hluboce se mu zahleděl do očí.
"Miluju tě." Kai zavřel oči, srdce mu prudce bušilo, a než si stihl uvědomit, všechno čeho se bojí, ucítil ten lehký dotyk jeho rtů na svých. Nesměle mu polibek oplatil a nato mu byly věnovány další. Musel uznat že Reita líbá nádherně, ucítil jak jej dlaně za boky někam táhnou a najednou seděl on obkročmo na Reitovi.

"Jenom, nechci aby si to bral jenom jako úlet..." Položil dlaň na Reitovu hruď a i když nerad, nevyšel vstříc jeho pootevřeným rtům i když dychtil po dalším polibku. Trochu ustrašeně na něj pohlédl, doufal že to Reita tak nebere, nebyl si tím úplně jistý.
"S tebou to jako úlet brát nejde." Zavrněl Reita a přitiskl si jej k sobě. Jazykem obkroužil konturu úst bubeníčka než se opět vzdálili. Kai potřeboval přece jen ujistit že to, co dělá, je jak by doufal, správné.

"To je dobře ?" Usmál se Kai, byl si o něco jistější. Objal blonďáčka kolem krku a užíval si jeho doteků na holé kůži zad.
"Ovšem." Brouknul Reita a věnoval několik motýlích polibků na čelist menšího, směřoval na krk kde se lehké polibky změnily v o něco vášnivější formu laskání.
"Reito, ne, já to nemyslel zase, že mi to chybí tak, že...hned, tady, by jsme..." Neodvrátil se od Reity, nejspíše nevědomky zaklonil hlavu a nepatrně nabídl blonďáčkovi další prostor kterému se ještě nevěnoval.

"Určitě?" Usmál se a dlaní lehce přejel po vnitřní straně Kaiova stehna výše. Tmavovlásek hned stáhl nohy k sobě a o něco více se začervenal, trochu zase znervózněl.
"Za tohle já nemůžu, a navíc..." Už opravdu přitáhl rameno ke svému zulíbanému krčku.
"Je to na tebe rychle zlatíčko, že?" Líbnul jej blonďák na čelo ale rukou jej nepřestával hladit po stehnu, tušil že jej to zase uvolní.
"Uhm, trochu." Roztomile se pousmál Kai a opět se zahleděl do těch očí před sebou.
"Jenom trochu?" Reita malinko nedůvěřivě zvedl obočí a ušklíbl se. Tušil že Kai si zase až tak jistý není.
"Jak to jen říct, nevadilo by mi že je to rychle, protože to jsi ty a já o tom snil už opravdu docela dlouho. Jenom se bojím že to pak nevyjde a z toho všeho zbude jenom úlet." Povzdechl si, ale více se k Reitovi přitiskl jako by se bál že by se na něj mohl zlobit.

"Kai, opravdu si o mně myslíš, když mě miluješ, že bych se s tebou vyspal a pak bych to bral jako úlet? Takovému člověku by jsi svoje city věnovat neměl." Hraně se na něj zamračil ale když viděl Kaiův neviňoučký výraz zase se musel usmát, byl tak sladký.
"Já vím že bys to neudělal..." Zamumlal.
"Tak se tomu nemusíš bránit." Reita mu sjel dlaněmi na hýždě a jemně jej hladil, jeho rty se vydaly na Kaiův krk a níže na klíční kosti.
"Reito." Zasténal tiše jeho jméno, jako prosbu. Jako by se mu snad nedokázal vysmeknout, ale on nechtěl.
"Pokud se na něco vážně nebudeš cítit stačí mi to říct." Broukl do jeho sametové kůže.

"D-dobře." Nepatrně se vybídl jeho laskání. Pohladil jej po tváří, usmál se na něj a přitáhl si jej k polibku, palci hladil jeho tváře. Vůbec se od něj nechtěl odtrhnout, polibky přibývaly na intenzitě, jejich jazyky se nejdříve jen poznávali, letmo se jako motýlci otírali o sebe, teď už se vášnivě proplétali jako by to dělali věčně.

"Mmm..." Zavrněl Kai když byl polibek pro nedostatek vzduchu ukončen. Olízl si provokativně rty a opět ukázal muži na kterém seděl onen okouzlující úsměv. Reita nečekal, rty neotálely, chtěly opět koštovat jeho sladkou kůži, otírat se o ni a chutnat ji. Čím dál lépe zjišťoval kde je Kai více citlivý podle jeho roztřeseného dechu. Laškovně jej kousl do ramínka. Svou ruku z jeho zadečku přesunul přes stehno do rozkroku, jemně přejel před vybouleninu v jeho kalhotách a nad jeho ouškem se ozval první ze slastných stenů. Kai už nehodlal čekat než se Reita odhodlá k něčemu většímu, tušil že jej měl nechat si s ním ještě více pohrát jelikož jej znal a věděl, že bez nějaké te provokace se to neobejde.

Skoro doslova strhl z Reity tričko a své taky shodil na zem. Naléhavě se přitiskl na to horké tělo, dlaní přejel od jeho boku výše, chtěl si sáhnout na každý sval, na každý kousek kůže. Bradavkám se věnoval o něco více, pohrával si s nimi mezi prsty než jej potěšilo zasténání basisty. Reita právě rozepínal knoflíček na Kaiových kalhotách, brzy Kai jemně nadzvedl a šikovným pohybem jej zbavit i všeho ostatního oblečení. Kai mírně zrudl, nemohl si pomoct, ale přece jen, nečekal že skončí nahý tak rychle. Jeho ruka měla tendenci se zakrýt ale než to stihl udělat Reita ji zachytil, propletl s ní prsty a opět Kaie políbil.

Kai ucítil jak jej Reita hladí po stehnech, přejížděl až k pánvi ale dále nezašel. Využil té chvilky, uvolnil Reitovi trochu místa a zbavil jej kalhot i spodního prádla, stáhl mu je ke kolenům, o zbytek se postaral blonďák sám, skoro je ze sebe skopal. Jejich erekce se o sebe otřely, Kai tiše zasténal a hned na to zavřel oči a kousl se do rtu, Reita jej sledoval, ten pohled byl neskutečně vzrušující. Vzal obě erekce do své ruky a pomalu s ní začal pohybovat, nemohl se nabažit Kaiových reakcí, každou změnu v jeho obličeji hltal pohledem.

Kai si to ani neuvědomoval ale zaklonil malinko hlavu, sténal ale pokoušel se ještě malinko ztišit, přece jen, byli v autě. Na tyhle starosti mu bohužel v hlavě nezbylo asi dost místa. Pootevřel oči, setkal se s Reitovým spalujícím pohledem, udýchaně se pousmál, vyšel jeho ruce vstříc a rukou mu přejel po krku, hladil jej po zátylku. Začal se pohupovat v pánvi a tím se více třít o Reitovu erekci i o jeho ruku. Opřel své čelo o to Reitovo, oba zrychleně dýchali, jejich rty se o sebe občas otřeli, věnovali si krátké vášnivé polibky.

Všechna ta rozkoš se v Kaiově tělíčku kupila. Bušilo mu srdce a bažil po intenzivnějších dotecích, k Reitově ruce přidal tu svou a o něco zrychlil tempo. Z úst obou mužů se vydaly sladké vzdechy. Kai se zaměřil na Reitu, snažil se odvádět co nejlepší práci, hrál si s ním, palcem dráždil jeho špičku, snažil se u něj vyvolat stejné úžasné pocity jako vyvolával on v něm. Reita zavzdychal, Kai byl skvělý, nemohlo ho dneska potkat větší štěstí, ještě o něco zrychlil tempo a objal to tělíčko kolem pasu, cítil jak se občas zachvěje, asi byl vrcholu už blízko, přece jen říkal, že už je docela frustrovaný, ještě přidal na tempu a Kai se prohnul. Reita pohladil jeho ploché bříško a kochal se tím pohledem a těmi krásnými steny které slyšel. Na jeho ruce začal ulpívat teplá tekutina, zvedl ji k ústům a začal ji očišťovat. Kai se k němu roztřeseně naklonil a pomohl mu, jejich jazyky se opět setkali a spojili se ve vášnivém polibku.

Kai neustával v uspokojování Reity, taky o něco zrychlil tempo a Reita zmučeně zasténal do polibku. Bubeníček jej nechal dále tlumit steny ve svých ústech a volnou rukou mu vjel do vlasů. Reita se náhle vzepjal, jeho svaly se zatnuly a potřísnil Kaiovu ruku a bříška obou dvou. I když nerad ukončil polibek s Kaiem a rychle oddechoval. Jak tak Kai sledoval Reitu jak vysíleně oddechuje opřený o sedadlo, s potřísněnou hrudí ... pohledem zkoumal jeho vypracované tělo, prsty si při tom nevědomky přejížděl po rtu.

Když se Reita malinko oklepal, netřel prsty z Kaiova bříška jeho i své sperma a putoval jím navlhčenými prsty někam dozadu, Kai věděl co přijde, malinko se prohnul, vyšpulil více tak svou prdelku a objal Reitu pevně kolem krku tak aby mu mohl sténat do ouška. Ucítil jak jej něco hladí kolem jeho otvoru. Druhou ruku jaj jej hladí po zádech a hýždích. Pokusil se na prsty dosednout ale Reita ho chtěl opravdu ještě více nabudit, až na to že Kai více opravdu nepotřeboval, chtěl to víc než dost. Málem se začal třást nedočkavostí když do něj Reita pořád nevnikal, až se po chvíli dočkal hned dvou prstů současně.

Reita si jej začal připravoval na něco většího co zaplní jeho útroby. Snažil se být co nejjemnější, podle Kaivých slastných, roztomilých stenů to nevypadalo že by jej cokoliv bolelo. Hladil ho zevnitř, roztahoval jej co nejpečlivěji, samo o sobě bylo pro Kaie těžké tohle vydržet bez toho aby se nezačal sám uspokojovat. Pohyby v jeho těle byly stále tak něžné a opatrné, doháněli ho k slastnému šílenství. Tři prsty by měl stačit, i Reita se chtěl uspokojit, jeho erekce žadonila po Kaiově těle. Reita na něj mírně zatlačil aby se položil rády na palubní desku, za odměnu jej líbnul na tvář a na ouško, držel si jej za pánev tak vysoko jak potřeboval.

Chvíli se ještě kochal jeho tělíčkem a jeho roztomilým výrazem. Už viděl jak se Kaiovy rty pohybují, nechtěl jej nutit žadonit, věděl že by se dost styděl a už jej nechtěl více trápit. Pomalu do něj vnikl, tak po polovinu své délky, pak zpomalil, viděl jak Kai malinko svraštil obočí, po chvilince to přešlo a on se drobně vybídl. Vnikl do něj celý, byl to nádherný pocit pro oba. Jejich vzrušené hlasy se proplétaly, neexistovalo nic jen oni dva a přítomnost. Reita čekal než si Kai zvykle, bubeníček to ani nepotřeboval ale blonďáček byl starostlivý a nechtěl mu způsobil ani malinkou bolest.

Začal pomalu vyklouzávat a znovu přirážet do jeho nitra. Užíval si to jak jen to šlo, zrychloval a odvážil se přirážet o něco prudčeji, přece jenom, nevypadalo že by to Kaiovi vadilo, naopak. Rukama stiskával palubní desku za sebou, propínal se a hlasitě sténal. Reita ještě více přitvrdil a zrychlil, nemohl si pomoct, nikoho tak dobrého ještě nezažil, začal třít jeho vzrušení v rytmu přírazů. Kai se cítil ještě více rozechvělý, jako by neovládal své tělo a ono si dělalo co chtělo. Věděl že Reita ještě párkrát přirazí a on už nevydrží, nebránil se tomu. S hlasitým výkřikem ejakuloval na své bříško.

Reita na tom nebyl nijak lépe, stahující se nitro Kaie jej přeneslo přes únosnou hranici a i on prožil svůj sladký orgasmus a udělal se do Kaiova těla. Vytáhl si jej zpět do sedu na sebe aby oba dva ten zážitek nějak rozdýchali. Kai se stále třásl, Reita jej hladil po zádech, nevypadalo že by mu vadilo že mu jeho sperma z Kaie zašpiní sedačku, posadil jej na ni a podal mu svojí mikinu ze zadní sedačky aby mu nezačala být zima, políbil jej na čelo a sám si oblékl kalhoty a tričko.

Dojel těch několik set metrů ke svému domu, i s Kaiem, nebylo nutné aby Kai tak pozdě jel ještě k sobě, ne ?
 

2 people judged this article.

Comments

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 23. february 2013 at 13:47 | React

Nádherné :) a tak roztomilé :) Reita a Kai je pro mě sice nezvyklý pairing, ale moc jim to tu slušelo, opravdu krásně napsané :) a ten nápad se sexem v autě je opravdu super :)
A vůbec nevadí, že je na dvě části :) Mám ráda dlouhé povídky a určitě nejsem sama :)
Ještě jednou arigato :) A klaním se, jak úžasné píšeš :)

2 Daiko Daiko | Web | 23. february 2013 at 13:56 | React

Ty jsi jednoduše geniální.
Přestože jsem ze začátku nespokojeně mlaskala nad volbou pairingu, stejně mě ta povídka dostala. Úžasná x)

3 Saki Saki | Web | 23. february 2013 at 20:19 | React

V prvom rade obrovská poklona za dĺžku ^^ Osobne mám radšej dlhé a prepracované poviedky, plné opisov a pocitov, presne ako bola táto, takže som len a len nadšená xD V druhom rade skvelý výber pairingu, na Gazeťákov si vždycky rada niečo prečítam a obzvlášť tento pairing mi je veľmi sympatický :D No a nakoniec už len obrovská chvála za celú FF; bolo to perfektné ^^

4 Koko~chan Koko~chan | Email | Web | 28. february 2013 at 19:01 | React

Nana ná nana ná nananádherné *brouká si neexistující písničku*
ty zdroněliny ^^
Moc se ti povedla~

5 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 3. march 2013 at 17:05 | React

Wow! XD Tá dlžká poviedky!:D Ja ich skôr upredňostňujem ako priateľov :D

6 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | Email | Web | 3. march 2013 at 20:04 | React

Moooooooooooooc pěkná povídka >.< Taková mooooc sladká. Jestli mi zjistí zubařka kaz, tak je jasný, kdo za to může :D

7 Kira Yagami Kira Yagami | Email | 8. july 2013 at 18:23 | React

moc pěkné.. x3333

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement