Pár rad jak si zpříjemnit školní den

26. january 2013 at 11:43 | Michi-chan |  Vocaloid

Chystala jsem něco na pokračování, co by mi vydrželo...
Ale jelikož jsem příliš líná na to se prokousávat dějem, napíšu rovnou to na co se nejvíce těším jako osamocenou povídku, a se zbytkem budu pokračovat jindy, povídky na sebe nebudou navazovat, tedy budou o těch samých lidech, o jejich vztahu x3
Chci upozornit, je to absolutně můj výmysl, teda A-U.
Jenom na to využívám Vocaloidy. *muhehe*

Paring: Len (spice) x Kaito
Žánr: romantik, yaoi, (slash), hračky
Rating: 18+ (nechci mít žádné problémy xDD)Zazvonilo. Blonďatý chlapec si až oddechl. Dalo by se říct že tuto hodinu protrpěl, ne že by ho nebavila, bylo v tom něco jiného, něco zajímavějšího. Bylo mu horko, nejraději by si sundal tu hloupou uniformu která ho právě užírala, snažil se dýchat pravidelně a čekat na zvonění aby nikdo nepojal podezření že něco není jako obvykle. Chtěl ať všichni odejdou, hned, potřeboval to už konečně ze sebe dostat.

"Len-san!" Ale ne, jenom co uslyšel dívčí hlas se mu nálada znatelně zhoršila. Už tak protrpěl dost, proč to musí ještě někdo protahovat ? S milým výrazem se otočil na skupinku tří dívek které stály u jeho lavice.
"Není ti špatně ?" Optala se starostlivě druhá dívka, jen aby věděli jak jsou otravné, třetí mu sáhla na čelo. Snažil se neucuknout před jejím dotekem.
"Není. Nemusíte se bát, zůstanu tu ještě na přednášku tak si užijte víkend." Usmál se a snažil se tvářit že je vše v pořádku. Ale neměl k rozhořčení daleko, potřeboval aby nutně vypadly. Bohužel to nevypadalo že by se hodlaly vzdát.
"Možná máš horečku." Tváře se mu možná ještě více zbarvily do červena. Kousl se do rtu, tohle nemuselo skončit dobře.
"Já nevím, pokud ano, nechtěl bych Vás nakazit, asi si zajdu na ošetřovnu, už běžte, nemusíte se o mně strachovat, jinak děkuji za starost." Snažil se to říct co nejsladčeji ale nejraději by je vykopl oknem. Celou větu pořád formuloval slušně, mile a usmíval se. Naštěstí mu dívky na ten jeho roztomilý obličejík a gentlemanské vyjadřování asi skočily.

"Pan Kagamine má pravdu, já ho odvedu na ošetřovnu, vy už by jste měly opravdu jít na oběd." Díky bohu, oddechl si Len. Jeho modrovlasá záchrana si konečně jednou pospíšila. Dívky byly očividně spokojeny se sou prací. Hrdě se pousmály na učitele kterému se naštěstí neodvážily odporovat. Hned jak se otočily zadíval se mu do očí snažíc se naznačil že s ním potřebuje mluvit. Kaito se pousmál, měl opravu trochu obavy jestli není nemocný, znal Lena, nechtěl by o tom ani slyšet.
"Tak dobře, užijte si víkend! Nashledanou." Zamávaly a konečně odešly. Hned jak se zaklaply dveře si Kaito sedl vedle blonďáčka který roztřeseně vydechl.

"Je ti opravdu špatně ?" Kaito sáhl blonďáčkovi na čelo. Tušil že zase něco provedl, ale netušil co, jenom se bál ať není nic s jeho zdravím, u něj nikdo nikdy neví.
"Určitě." Zašeptal s úšklebkem Len. Vstal, sundal si kabátek školní uniformy a rozepnul si první knoflíček u košile. Pousmál se na Kaita a jemně ho líbl na rty.
"Lene?" Pousmál se učitel, nevypadal že by mu svlékání Lena vadilo, ale přece jen byl ještě v práci. "Asi se ti opravdu něco stalo. Jsi ještě ve škole." Pozoroval jeho odhalenou hruď, jeho svůdný výraz. Sledoval jak se mladíčkova ruka vydala k zapínání jeho kalhot. Nejspíš mu fakt, že jsou v odemčené učebně ve škole, neříkal že by se měl mít na pozoru.
"Kde je problém?" Usmál se Len, sundal si kalhoty. V tom se Kaito zarazil, ten červeno růžový drát vedoucí z krabičky připnuté na Lenově stehně vedoucí někam pod jeho spodní prádlo a košili, poznával, až moc dobře. Všiml si že se mladíček občas drobně zachvěje, měl slastně přivřené oči a pozoroval jej, usmíval se nad reakcí svého milence. Teď se vše vysvětlovalo, Len nebyl nemocný, celou dobu ho "trápilo" něco jiného. Nadzvedl si košili, erekci měl nejspíše celou dobu podvázanou, kdo ví kolik hodin byl takhle ve škole.

"Kaito." Přistoupil k modrovláskovi, byl si jasně vědom toho, čeho se nakonec doprosí. Jenom si nebyl jistý jestli do té doby nezešílí jestli Kaita okamžitě nevyprovokuje k akci. Už tak měl k orgasmu skoro hodinu nebezpečně blízko. Díky zkušenosti se svým milencem se ještě dokázal alespoň trochu ovládat. S modrovláskem u sebe ale jeho sebekontrola značně klesala. Přitiskl se k němu a začal se neparně třít o jeho tělo, vtiskával drobné polibky na staršího krk a ramena, rozhaloval mu oblečení aby se mohl dále věnovat odhalené kůži. Přitáhl si ho k hlubokému polibku, cítil jak si jej Kaito za boky tiskl blíže k sobě. Když byl polibek pro nedostatek vzduchu ukončen olízl si Len rty, tohle potřeboval, byl stále tolik nedočkavý.

"Můžeš být rád že ještě nemám hodinu." Políbil jemně blonďáčka na rty. Vzal ho do náruče a přenesl ho přes třídu do kabinetu, posadil jej na desku stolu. Jen nerad se od něo vzdaloval, dlaněmi přejel přes jeho stehna a zamkl polstrované dveře, přes které je snad nikdo nebude slyšet.
"Jak dlouho?" Kaito k němu přistoupil a nohy mu odsunul do sebe aby mohl být mladíčkovi blíže. Čekal na jeho odpověď, opravdu ho zajímalo jak dlouho byl schopný Len vydržet, ze zkušenosti věděl že je někdy hodně nedočkavý, ale vydržel poměrně dost na svůj věk a zkušenosti.
"Skoro hodinu." Len málem strhl ze svého profesora košili a vášnivě jej políbil. Dlaněmi zkoumal jeho hruď, hladil jeho svaly na bříšku a občas jej jemně škrábal nehtíky za zádech. Užíval si toho krásného těla před sebou, prsty si nezbedně našly cestu ke staršího bradavkám a jemně si s nimi pohrávaly.

"Mohlo se ti to vymknout, víš o tom?" Kaito Lena úplně obnažil. Košili mu shrnul z ramen, nedalo to moc práce. Čekal na jeho odpověď zatímco hýčkal jeho tělíčko, hladil jej po hebké kůži, byla rozpálená. Jazykem hladil jeho hruď, nepravidelně se nadzvedávala, chtíč na něm byl jasně viditelný. Pokračoval dále, Len se vybízel každému jeho pohybu, což o to, nabuzený byl dost. Jemně jej párkrát kousl do stehna, pokousané místa omluvně líbal a hladil. Jal se pomalu odlepovat pásku kterou bylo přilepené ovládání hračky k lenově stehnu, nechtěl ať mu tam zůstane byť jediné zarudlé místečko na tak dokonalých stehnech by to byla škoda. Vzal ovládání hračky do ruky a o něco zvýšil intenzit vibrací. Nehodlal Lena trápit, sám se nemohl dočkat až si jej zase přivlastní.

"Dělej prosím." Zasténal zmučeně Len, začínal se chvět, potřeboval nutně Kaita v sobě, ani se nestyděl za své nemravné myšlenky. Cítil jak z něj bylo pomalu vyjmuto stále vibrující vajíčko, kousl se do rtu když opouštělo jeho tělo a přesto zasténal. Více roztáhl nohy, už nevěděl čím by měl Kaita pobídnout, miloval jeho péči, nechtěl se jí vzdát, ale skoro trpěl prahnutím po uspokojení. I modrovlasý se svlékl, Len jej jen pozoroval zpoza přivřených víček, sjel pohledem celé jeho tělo a hned jak se přiblížil obmotal mu kolem pasu nohy a tím si jej k sobě přimknul. Opět se vpil do jeho rtů a nehty zaťal do jeho zad.

"Potřebuješ připravit?" Zašeptal Kaito. Prsty se zlehka věnoval špičce Lenova vzrušení, Len si nebyl jistý jestli se přes steny které se draly z jeho hrdla bude dát Kaitovi odpovědět. Než se snačil plynule nadechnout, jeho pokus byl zmařen, do jeho těla pronikly dva stršího prsty, hladily jej zevnitř, brzy se k nim přidal třetí. Když v něm byly až po poslední články Kaito bez problému našel jeho prostatu, to kouzelné místečko které Lena donutí křičet. Nejdříve jej jen zlehka pohladil, Len se celý zatřásl a hlasitě zasténal poté všechny prsty z jeho těla zmizely. Len si přiložil Kaitovu erekci ke svému vstupu, bohužel díky své poloze ztratil možnost se vybízet.

"Můžu?" Zavněl Kaito. Pořád do mladíčka nepronikl, věděl že ho to musí neskutečně štvát a to ho na tom tak bavilo.
"Budeš končit pokaždé na zádech jestli tohle budeš dělat!" Zasténal Len, první příraz byl prudký, přesně tak jak to Len měl rád. Nehty nejspíš vytvořil první škrábance na Kaitových zádech, ale nevěnoval tomu moc pozornosti. Byl příliš zaměstnaný tím co s ním Kaito dělal. Starší mu nechal chviličku na zvyknutí a poté začal pomalu přirážet do toho drobného horkého tělíčka. Len už své steny ani nekontroloval, tišil je v polibcích. Opravdu mu k vrcholu nechybělo moc, není se čemu divit po tak dlouhé době, ale snažil se ho oddálit čistě jen aby si mohl ještě užívat tu neskutečnou slast kterou mu Kaito dopřával. Přírazy už byly rychlejší a hlubší, Len už nemohl v sobě tolik vášně kupit a jeho tělíčko se napjalo, stehny co nejpevnější stiskl Kaitovy boky, musel všechny ty pocity nějak ventilovat. Mezi jejich bříšky se rozlila teplá tekutina. Lenovo nitro se začalo samovolně stahovat kolem Kaitovy erekce, jeho tělo bylo vláčné tak se modrovlásek odvážil přírazy ještě zrychlit a brzo taky dosáhl vrcholu, pevně sevřel desku stolu, tlumeně zasténal, vystoupil z Lena a jeho ejakulát ulpěl na jeho zadečku.

"Myslím že tohle začnu dělat častěji." Zasmál se udýchaně Len, držel se na loktech a usmíval se na Kaita. Ten jej jen hluboce políbil a klekl si před stůl, začal slízávat své i Lenovo sperma z blonďáčkova těla. Když byl hotový opět se vpil do rtů před sebou.
"Chceš dneska jet ke mně?" Zeptal se ho a své rty přesunul na mladíčkův krk aby mu dal možnost odpovědět. Len se usmál a naklonil hlavu na stranu vybízejíc tím svůj krček k dalšímu laskání.
"Mohl bych o tom popřemýšlet." Kaito se na něj ušklíbl. "To se přece nedá odmítnout." Zavrněl Len a seskočil se stolu.
"Nezdržíme se tu ještě?" Jen tak, nahý opět přistoupil k svému příteli, obmotal mu ruce kolem krku. Hrudí se na něj natiskl, cítil jak se Kaitovy dlaně usídlili na jeho zadečku.
"Pokud chceš..." Brouknul starší a už pokládal Lena něžně na zem.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 26. january 2013 at 19:16 | React

Úžasná povídka... Ty tři holky byly teda na zabití... :D Ale Len s Kaitem byli spolu úžasní...
oo, už se moc těším na další povídky... :)

2 Dead Pillow... Dead Pillow... | Web | 26. january 2013 at 22:47 | React

Tak z tohoto by byla dobrá manga či OVA nebo nějaké Vocaloid ztvárnění :D ... :3 Ty tak nádherně píšeš! :3 Moc se mi to líbilo! :)

3 Saki Saki | Web | 27. january 2013 at 19:17 | React

Poviem ti, že túto tvoju poviedku som čítala dneska o jednej ráno a veľmi ma prekvapuje, že sa mi nezdal žiadny pošahaný sen xDD Well, zaujímavý to nápad, rozhodne sa mi to páčilo XDD muhuhu xDD

4 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | Email | Web | 27. january 2013 at 22:03 | React

Povídka se mi opravdu moc líbila Michi :3 :D

5 Katie Katie | Web | 27. january 2013 at 23:31 | React

to je úplne dokonalé.. dlho som nečítala yaoi a už vôbec nie tak super :3

6 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 31. january 2013 at 19:20 | React
7 Inu~ Inu~ | Web | 31. january 2013 at 21:35 | React

Dobre že som sa na blog vrátila a išla obiehať, pretože táto poviedka je úplne božská *Q* Od osemnástky ma delí ešte 5 rokov, ale neboj sa, kvôli mne problémy určite mať nebudeš :D Je to úžasný yaoi, normálne si musím povedať TY VOLE :D je to   nádherne, chcela by som vedieť písať tak ako ty, tak rozpísane a úchylne :P Teraz ma už zo svojho blogu asi nedostaneš :D

8 Inu~ Inu~ | Web | 2. february 2013 at 18:02 | React

Na mojom blogu už začala Grafická súťaž na ktorú si sa prihlásila, takže keď budeš mať čas, určite sa pozri na prvé zadanie :3
http://vselicoodkaji.blog.cz/1302/graficka-sutaz-prve-kolo

9 Koko~chan Koko~chan | Email | Web | 2. february 2013 at 20:21 | React

No... Já se sice ve Vocaloidech nevyznám, ale myslím, že v yaoi povídkách je jedno, kdo s kým... tam jde hlavně o to, kde a jak :D

10 Hachiko Hachiko | 1. october 2013 at 3:56 | React

*čtyřikrát se udělal* etto..  *zrudne*  při čtení tvých povídek budu potřebovat víc kapesníčků xD ba ne, rovnou ručník =w= sugoiii povídečka :3 na míru pro mého malého kamaráda T//v//T

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement