Omylem se vrátit

5. january 2013 at 17:14 | Michi-chan |  Vocaloid

Paring: Gakupo Kamui x KAITO
Žánr: SEMI non-con, D-S, crossdressing, Fluff :3,
Rating: NC-17

Moje další nejdelší povídka :D 2566 slov ~
Delší než Božský (taky Vocaloid)
jinak se omlouvám za menší nečinnost během silvestra a nového roku, měla jsem příliš práce...
A taky jsem tohel nemohla dopsat...
Myslím že by se Vám povídka měla líbit, může ji číst i ten kdo Vocaloidy nezná, je to vlastní příběh ~


"Jste tak vtipný, Gakupo-sama!" Afektovaně se zachichotala velmi pohledná, štíhlá blondýnka oděná v drahých, modrých šatech. Vypadal kouzelně, velmi kultivovaně. Svůdně mrkala dlouhými řasami na muže na kterého se tiskla. Gakupo si to očividně užíval, nevypadal nervózně, spíše uvolněně. Opíral se o hřbet ruky a tiše s dívkou hovořil, tak aby je služebnictvo a ostatní hosté, na této společenské události neslyšeli.
"Je tu příliš hlučno, nezdá se Vám?" Nahodil čistým hlasem šlechtic. Rozhlédl se po místnosti, přeplněné lidmi kteří už na první pohled vypadali dost bohatě.
"Ano, je tu velmi mnoho lidí, Vaše plesy jsou známé široko daleko." Jemně se začervenala dívenka.
"Jste pro to přesunout se na nějaké, soukromější místo ?" Mírně se usmál a nabídl dámě svojí ruku aby si ji mohl odvést. Ta jen nesměle přikývla. Vyšli spolu ze sálu, přes chodbu s červeným kobercem, osvětlenou křišťálovými lustry a drahými obrazy, do prostorné ložnice hraběte, daleko od sálu. Dámu jako správný gentelman pustil Kamui první, a tiše za ní zamknul dveře. Gakupo dámu posadil na kraj obrovské zdobené postele a opět si k ní přisednul.
"Lepší? Obvykle ses plesů nerad účastnil, co si pamatuji." Dívenka chtěla jen přikývnout ale pak se zarazila, oslovil ji mužským rodem ? Na zpanikaření nebyl čas. Byl více než pevně chycen do stisku těch ocelových paží. Chtěl se vysmeknout.
"Vím že si to ty, Kaito-chan." Zašeptal mu Kamui do ouška a stáhl mu paruku z hlavy. Sáhnul si pod plášť a připoutal Kaita k jedné z tyčí na čele postele.
"Pusť mně!" Vyjeknul Kaito, už ne tolik ženským hlasem. Snažil se vymanit z pout, ale nedařilo se. Gakupo se mezitím klekl k posteli před něj.
"Pročpak?" Naklonil hlavu na stranu. Ležérně si vymotal sponu z vlasů a nechal si pouze pro sebe tak typický, vysoko vyčesaný cop.
"Nesnáším tě! Okamžitě mi to odemkni!" Bylo mu jedno že si odírá zápěstí jenom chtěl utéct pryč před Gakupem. Možná to nebyl zrovna nejlepší nápad vkrást se do jeho sídla a chtít ho zabít v převleku za ženu, mohl ho zabít i pohodlněji a bezpečněji.
"Líbilo se mi víc když si mi vykal." Zamračil se hraně Gakupo. Pohladil Kaita provokativně po tváři. Mladík ucuknul a zavrčel.
"Odemkni to!" Kaito vypadal jakože si hodlá raději utrhnout ruku než tu s ním zůstat.
"Ale zlatíčko, tobě to asi moc nemyslí, myslíš že potom co jsi se mi konečně vrátil, tě nechám jen tak utéct znova?" Modrovlásek byl opravdu půvabný. I když už se tak mile neusmíval.
"Nedotýkej se mně!" Snažil se mu uhnout zatím co si pořád páčil ruku z želízek.
"Předtím si se tolik nebránil." Ruku natáhl k jeho nožičce. Začal mu pomalu vyzouvat boty mašličkami. "Rozmyslíš si to." Ušklíbl se a pohladil ho po holém lýtku. Musel uznat že mu ty nohy hrozně chyběly, ty dlouhé, štíhlé bledé nohy. Byly obdivuhodné.
"Nech mně!" Lhal by si, kdyby řekl že se mu ten dotek nelíbil, vyvolávalo to v něm vzpomínky.
"To se ti tolik protivím, po tom všem, měl bys mě mít spíš rád!" Kaito, již vyzutý z bot se zděsil.
"Jenom kvůli tomu tě nenávidím!" Vyprsknul a pokusil se nohu vyprostit z jeho sevření a alespoň ho kopnout. Nejlépe do obličeje.
"To ti tolik vadí že jsme spolu spali? Neříkej mi že to náboženství je tak strašně puritánské..." Gakupo mu přejížděl po lýtkách, po dlouhé době se jich zase mohl dotýkat, tak se v tom patřičně vyžíval.
"Nejde o boha! Jde o to co jsi udělal potom, hlupáku!" Modrovlásek byl opravdu naštvaný, prskal a mračil se, snažil se udělat všechno pro to aby ho muž před ním pustil, přitáhl si koleno k hrudi aby na něj Gakupo nedosáhl, druhou nohu měl totiž zaklíněnou v šlechticově podpaží.
"Neříkej mi že máš dívčí spodní prádlo..." Pousmál se Gakupo.
"Idiote!" Zčervenal Kaito.
"Pak se přesvědčím…" Brouknul si Gakupo. "…, mimochodem co jsem udělal?" Gakupo jej jemně políbil na kotník.
"Nevím, hned ráno ses vyspal se dvěma služebnýma !?" Zkroutil kotníčkem až v něm zakřupalo.
"To je všechno?" Pokrčil fialovovlasý obočí, zatímco dál obdarovával polibky jeho nohy.
"Hned po noci se mnou, věřil jsem ti!" Kaitovi se zaleskly oči ale přesto si uchovávaly ten vzdorovitý výraz.
"Jako s prvním. Ale, řeknu ti tajemství...jsi první co mi chyběl." Gakupo se odtáhnul a naklonil hlavu na stranu.
"Jasně, to ti budu věřit." Fialovovlasý zkoumal každý nepatrný rys v Kaitově obličeji. Zkoumal jeho krásu, jeho jemnost, ani příliš nevnímal co říká.
"Myslel jsem na tebe, hledal jsem tě." Kamui čekal že Kaito bude nevrlý, ale ne že až tak. Myslel že se mu podvolí, podlehne mu a padne mu k nohám. Nakonec se omluví sám. Jeho krása, inteligence a šarm ho ošálili už jednou, že by se podruhé už nenachytal. Chtěl ho zpátky, a už ho nepustit. Ale Kaito byl příliš vzpurný.
"Asi ne dobře." Odfknul a hodil nohu přes nohu.
"Byl si u mně den, nikdo si nepamatoval v jakém zapadákově to žiješ." Hrabě se zvednul a rozešel se k velkému rudému gauči uprostřed pokoje.
"Nevěřím ti ani slovo." Štěkl Kaito. Fouknul si na zápěstí a pokusil se ho opět protlačit skrz kovový kroužek.
"Jak chceš, teď k těm kalhotkám." Na gauč odložil svůj kabát, všechny ozdoby a vrstvy svého honosného šatu, nechal si jen košili a kalhoty.
"Nešahej na mně, nech toho!" Lehnul si na záda a pokrčil nohy aby mohl Gakupovy ruce lehce odkopávat. Hned napoprvé minul a tím, že nohu nadzvedl, odhalil i to po čem Gakupo pátral.
"Pěkné." Uculil se šlechtic při pohledu na světle modré prádlo s krajkou a mašličkou.
"Prosím, přece to nemůžeš udělat proti mojí vůli." Zamračil se mladíček na posteli raději si kleknul Podažilo se mu setřást šaty tak že měl nohy opět zahalené.
"Myslíš?" Ušklíbnul se fialovovlasý, rozepínajíc si první knoflíčky u košile.
"A-Ale!" Kaito zčervenal, malinko se přikrčil.
"Ššš, budeme hodní, a bude to takové jako předtím." Jeden prst mu Gakupo dal před rty a palcem jej pohladil po bradě, viděl jak Kaito na chvíli přestal přemýšlet a podvědomě přivřel oči a pootevřel rty. Pořád k němu něco cítil, to šlo vidět.
"Já to nechci!" Zalhal mladší.
"Neptal jsem se... Neboj se, přece bych takovému zlatíčku neublížil." Pousmál se nad zpočátku zděšeným pohledem.
"Ne-e-ah." Kaito si nedával pozor a z úst mu vyšlo zasténání když jej Gakupo pohladil od kotníku, přes lýtko, vnitřní stranu stehna až k rozkroku. Nechtěl to udělat, ani neměl pořádný důvod, jen v něm tak příjemně zamrazilo a prošla jím vzrušivá vlna. Hned si začal nadávat jak to mohl udělat. Gakupo byl naopak příjemně překvapen.
"Pořád ale sténáš stejně sladce." Ruku nesundával z jeho stehna, přejíždl jí až k bokům a vyhrnoval tím jeho šaty.
"Nenávidím - ah." Jen co Gakupo uslyšel začátek prvního slova které chtěl Kaito vyříci zopakoval svůj předešlý pohyb. Ucítil že už je Kaito vzrušený. Teď už by to němělo být těžké.
"Notak, zasténej moje jméno, tak jako předtím, zasténej mi do ouška "Gakupo-sama"!" Gakupo mu dýchnul na krk, líbilo se mu jak se zachvěl, tak rád si s ním hrál, nikdy by jej to neomrzelo.
"Nikdy!" Snažil se pořád znít nebezpečně a naštvaně, ale znělo to už spíše jako přání.
"Zlatíčko, já tě nechci nutit, ale...opravdu si mi chyběl." Přinutil ho aby se mu podíval do očí. Bříškem palce jemně zkoumal hebkou pokožku jeho tváře.
"Nenechám se od tebe zase...zprznit." Vytrnul se mu Kaito.
"Ale zlatíčko, sám víš že to chceš. Nemám pravdu ?" Konejšivě jej líbal na rameno a přitom mu rozepínal zadní knoflíčky na šatech.
"Nechci, nechci!" Pokoušel se vykroutit a znemožnit Gakupovi rozepnutí svých šatů, ale jen se tím o něj nechtěně otíral.
"Vážně, já si to nemyslím." Knoflíčky byly rozepnuté a šaty klesly Kaitovi po ramenech dolů.
"Nechci." Zašeptal Kaito, ovšem, pohled mu ulpěl na Gakupovi který ze sebe konečně shodil již rozepnutou košili, jeho tělo mu připadalo snad ještě přitažlivější než předtím. Měl chuť se ho dotýkat.
"Tak už neprotestuj, nebo tě budu muset umlčet." Zavrněl fialovlasý.
"Jo, ještě mě svaž víc!" Ironicky se pousmál Kaito.
"Chtěl bys?" Gakupo už se staral jen o to aby šaty celkově opustily Kaitovo tělo, chtěl ho mít jen pro sebe.
"Proč se tak hnusně ptáš?" Kaito se snažil nohou zachytit len šatů a přitáhnout si je zpět, ale nepovedlo se mu to, na to byl Gakupo příliš hbitý. Klenul si nad něj a držel se na dlaních, jednu položil těsně vedle Kaitovy hlavy, a druhou na jeho bok.
"Nevím, baví mně to." Sklonil se k nahé hrudi mladšího. Cítil jak mu splašeně bije srdíčko. Lehce se přitisknul rty na klíční kost a pokračovl ke krku. Jemně jej začal opečovávat rty. Poznal jak se svaly Kaitova hrdly stáhly aby modrovláskovi neunikla ani jedna svůdná hláska ze rtů.
"Jdi se vyspat s nějakýma svýma služkama." Kaito nepřestal rýpat, i když se mu péče muže nad ním více než líbila, doslova po ní prahnul, celou tu dobu co byli spolu. Jen se bál té bolesti která mohla nastat potom.
"Nebo sluhama, spíše sluhama." Opravil ho Gakupo, neodtrhujíc se od jeho krku.
"Chlub se." Zamručel Kaito, znělo to podivně spokojeně. Následně se opět začal malinko uhýbat, Gakupo mu chtěl na krk věnovat alespoň jeden červený flíček, aby měl na tuto noc památku.
"Jsi roztomilý když už tak neprotestuješ." Políbil menšího na nos, odhrnul mu vlásky z tváře a zahleděl se mu do očí.
"Protestuji, jen ne tak aktivně!" Kaito se málem zakoktal, jakože ho Gakupo dokázal vždy tak rozházet, nebyl si ani jistý tím co chce. Tedy byl, chtěl Gakupa, ale byl zmatený, i přesto co u provedl jsou city k němu tak silné že se nedokáže přimět více odporovat ?
"Už se ti to tolik nevadí? Dobře." Kamui se nadzvedl a začal rozepínat kalhoty i sobě. Kaito se pokoušel na něj nedívat, ale jak mohl odolat tomu pohledu na svlékajícího se šlechtice... (Pozn. Autorky: Úplně ho chápu)
"Mlč!" Zašeptal aniž by přestal v jeho pozorování.
"Mám ti zase dokázat jak moc tě miluju?" Dlaní začal bloudit po jeho zrychleně se nadzvedávající hrudi. Haldil jej a vemně dráždil jeho bradavky.
"Co si to řekl?" Vyprskl. Konečně se mu podařilo vypáčit jednu ruku z pout. Takže mu želízka zůstaly viset pouze na jedné. Vzal obličej druhého do dlaní a čekal na vysvětlení.
"Miluju tě, zlatíčko." Kaito nemohl ajít vhodná slova, ruce mu spadly podél těla než se vzpamatoval.
"NEMŮŽEŠ ŘÍKAT TAKOVÉ VĚCI JEN TAK! To nesmíš, s city jako láska by sis ty neměl nic plést, nic jiného prosím tě." Sklonil hlavu na stranu, schloulil se na bok, byl tak v šoku že vzdal jakékoli pokusy o útěk.
"Miluju tě..." Kaito jej pohladil po zádech a natisknul se na něj. Líbal jej do vlásků, chtěl jej znovu vidět.
"Ne, to..." Kaito se více semknul.
"No tak...Přece bys to sám době neupíral. Vím že to chceš, jenom se nerad vzdáváš." Rukou mu opět putoval na bok. Zajel dlaní pod jemné spodn prádlo na jeho opomíjené vzrušení a začal jej dráždit.
"Já..." Zasténal Kaito, zaklonil hlavu a rukou stisknul prostěradlo.
"Miluju tě." Zašeptal Gakupo, nepolebujíc v stimulaci modrovláska. Hrál si s ním opravdu pečlivě, pro Kaita muselo být více než obtížné že sebe dostat srozumitelnou větu, začínal být vláčnější a méně se obládat.
"Kamui." Vzdychnul, obrátil se opět na záda a prohnul se.
"Miluju tě. Budu ti to klidně říkat dokud mi neuvěříš." Obnažil Kaita úplně a poprvé za celý večer se vpil do jeho rtů. Kaito neprotestoval, polibek dychtivě uvítal. Musel si přiznat že se právě cítil více než božsky, blížil se k sladkému vrcholu, na nic už nedokázal myslet.
"Jsi tak sladký." Zašeptal fialovovlasý když byl polibek ukončen, Kaito rychle dýchal, steny už tolik nekontroloval, Gakupo byl více než spokojený, zase jej tu měl, oddaného jen jemu.
"Co to děláš ?" Kaito by si právě nejraději gratuloval, podařilo se mu i v takovém stavu vyplodit srozumitelnou větu. Ucítil teplýl vlhký dotek v okolí svého otvoru. Věděl co to je, ale přece jen byl malinko překvapený.
"Měl by sis rychleji domýšlet." Gakupo ho prstem dráždil, zatím si jej nezačal přímo připravovat jen ho chtěl slyšet alespoň malinko prosit ještě před samotným sexem. Kaito dokázal být neskutečně, provokativní když chtěl.

"N-nic jsem ti ne-nedovolil!" Celá věta byla prorývána steny. Kamui cítil že už se Kaito dlouho neuhlídá. Byl tak přenádherný. V ruce mačkal prostěradlo napínal se, roztahoval nohy nevědomky od sebe aby měl k němu Gakupo lepší přístup, sténal tak nádherně jako nikdo.
"Já se neptal." Pousmál se Gakupo. Zrychlil práci své ruky a i dráždění Kaitova otvoru.
"Tak to jdi ode mě!" Zasténal Kaito hlasitě, vzepřel se na loktech a vyvrcholil do šlechticovy ruky. Jak se jeho tělo prudce napjalo, teď ochablo, ležel udýchaný, červenající se na posteli, tak povolný k čemukoli. Toho se přeci nedalo nevyužít že ? Gakupo toho využil. Proniknul do toho uvolněného tělíčka jedním prstem, ještě cítil jak se svaly v jeho těle po orgasmu samovolně stahují, a ne jednou. Byl na svou práci patřičně hrdý. Ale i přesto se snažil nespěchat a raději si Kaita pořádně připravit, pak mohl být o něco divočejší.
"Jenom tě škádlím zlatíčko. Miluju tě. Nedokázal bych ti ublížit." V Kaitově těle byl už první prst po poslední klub celý, ale Gakupova ruka byla zastavena. Hrabě se na mladíčka nechápavě podíval. Kaito se zhluboka nadechnul a vydechnul, potřeboval v sobě všechny ty přicházející a odeznívající pocity utřídit.
"Kamui. Taky jsi mi chyběl." Pustil jeho ruku. "A teď pokračuj prosím. Vem si mě." Divoce se přisál na rty fialovovlasého a rozehrál vášnivou hru jazyků. Jemně se pohupoval v pánvi a tím přirážel oproti Gakupově ruce, začínal mezi polibky opět sténat, mysl byla opět zamlžena všmi těmi příjemnými pocity. I když Kamui věděl, že mu Kaito zase podlehne, netušil že to bude takové, dokonalé. To tělo se mu nabízelo, rozpalovalo ho, neskutečně jej dráždilo, pohupovalo se před ním, musel se držet aby si jej nevzal hned.
"Miluju tě." Zašeptal Gakupovi, ten už pomalu končil s jeho přípravou, mohl se v jeho těle pohodlně pohybovat čtyřmi prsty. Kaito mu ochotně pomohl se sundáním spodního prádla a roztáhnul mu nemhravně nohy, nechtěl si to úplně přiznat, ale toužil po tom snad víc než Gakupo.
"Můžu?" Zeptal se pro jistotu fialovovlasý.
"Musíš." Modrovlásek mu zaťal nehty do boků a přiáhnul si jej k sobě, cítil jak se špička Gakupovy erekce opřela o jeho vstup, konečně se mu dostalo po čem tak toužil. Kamui do něj prudce vniknul, Kaito nezvládl být potichu a hlasitě zasténal, pokud by šel někdo kolem, určitě by ho slyšel.
"Budou tě slyšet až na plese." Vydechnul Gakupo. Stažení Kaito těla dělalo své. Chytnul si kaita za pánev a druhou rukou se opřel vedle jeho tváře.
"Ať si to užijou." Kaito se mu i přes stisk na jeho boku znova vybídnul jemně zatnul svaly se své pánvi aby tím Gakupa přiměl k akci. Dočkal se, Gakupo začal pomalu přážet, ale zrychloval. Dostával tím Kaita někam do neznáma, myslel že už snad více nevydrží ale slast se stále stupňovala. Oba tlumili své steny ve vášnivých polibcích. Pokoušeli se alespoň nějak ztišit i když to nebylo skoro možné. Oba měli nějakou hranici, obzvlášť Kaito, jeho druhé milování. S hlasitým vzdycháním vyvrcholil a potřísnil bříška obou dvou. Gakupa jeho reakce jenom povzbudily a stahy jeho svalů jej dostaly až k vrcholu. Zaplnil to dokonalé tělo svým spermatem. Roztřeseně vydechl a lehnul si vedle chvějícího se mladíčka. Přitáhnul si jej blíže k sobě.

"Už mi neutečeš, že ne ?" Zavrněl Kaiovi do ouška, ten jen vyčerpaně kývnul a přitulil se k němu. Natáhl se pro lehký polibek a zavřel oči.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | Email | Web | 5. january 2013 at 19:06 | React

To bylo opravdu úžasné :3 Uplně nyaaaaaan =>.<= Moc se ti povídka povedla Michi :)

2 Xiss Xiss | 6. january 2013 at 2:54 | React

Aaaa. Co k tomu říct? Nádhera. Moc se mi líbilo, jak se nechtěl podvolit, můj oblíbený přístup ukeho :D... a vlastně nejen jeho. :D Ale taky chválím délku povídky. No a prostě je to moc pěkný! :)
Na tvůj blog jsem narazila teprve před nedávnem, ale moc se mi zamlouvá. Jen piš,piš dál :))

3 Michi-chan Michi-chan | Web | 6. january 2013 at 11:54 | React

[1]: [2]: Děkuju *///*, jsem moc ráda že se líbí :3

4 Bara-chan Bara-chan | Web | 6. january 2013 at 16:22 | React

Opravdu nádherná povídka :) Byli spolu úžasní, krásně napsané :) Moc moc se mi líbila :)

5 Saki Saki | Web | 6. january 2013 at 19:32 | React

Super, poviedky máš čoraz dlhšie, len tak dalej XDD A poviedka bola skvelá xD Kaita v takejto úlohe by som si veľmi rada pozrela XDD

6 Daiko Daiko | Web | 9. january 2013 at 15:02 | React

Ach, jak já ty dva spolu miluju :3 Úžasná povídka! :)

7 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 9. january 2013 at 18:11 | React

Toto bolo krásne :333 dúfam, že ešte takéto poviedky (s týmto párom) bude čoraz viac a viac :3

8 Yoite Yoite | 28. august 2013 at 20:25 | React

http://www.youtube.com/watch?v=CsIOkbxTA9M bolo to inšpirované tymto alebo sa mi to iba zdalo? :3

9 Lochneska Lochneska | Web | 17. may 2014 at 3:58 | React

To bylo.........aaaaaa nenacházím slov......nádherné :)))))

10 ichigo ichigo | 3. july 2014 at 18:16 | React

Kawaii :3 proste  nej nadhera

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement