Aby mohl klidně spát

20. january 2013 at 15:22 | Michi-chan |  Naruto

Pairng: Itachi x Deidara
Žánr: yaoi, fluff, romantika, umělci :3Černovlasý muž vešel do bytu, sundal si bundu, pověsil ji, zul si boty a beze slova se rozešel do obýváku. Všude bylo ticho, nikdo ho nevítal. Nepatně se zamračil a pohlédl na balkón, byl tam. Jeho světlovlasý přítel opět kouřil venku. Poslední dobou příliš často. Netušil co se mu honí hlavou, možná neměl být tolik temperamentní. Povzdech si, ale přesto rád se za ním vydal.

Tiše si stoupnul za něj a cvrnknul mu do klobu ruky tak, že mu čerstvě zapalená cigareta vypadla z ruky. Byl příliš mladý na to aby kouřil a k tomu to starší neměl rád u nikoho jiného kromě sebe.
"Hej!" Zavrčel mladší, ale pousmál se, otočil se k muži za ním čelem. Pohladil jej po tváři, Itachi na moment zavřel oči. Užíval si to že má očividně Deidara dobrou náladu. Nebyl naštvaný často, ale když byl, tak ho bylo těžké z toho dostat. Ale přes to všechno se mu zdál dnes nějaký podezřele...plachý. Kam zmizela ta jeho průbojnost ? Ani mu nevynadal za to že mu zase překazil klidnou chvíli a cigaretu mu zahodil.

"Trápí tě něco?" zašeptal mu do ucha a přitáhnul si jej za boky blíže k sobě. Deidara mu opřel čelo o rameno, nic neříkal. Černovlasý jej konejšivě pohladil po zádech a palcem mu zvedl bradu tak aby se mu mohl dívat do očí, z černovláskova dechberoucího, černého pohledu nešlo nic vyčíst. Deidara odklonil pohled, vzal jej za ruku a vedl jej do pokoje, který mu sloužil jako ateliér.

Itachi vstopil za Deidarou dovnitř, byl překvapený ale nenechal na sobě nic znát. Přešel k svému obrazu. Deidara ho dokončil, věděl že si na něm dává záležet, bezpochyb to byla jeho nejlepší práce.
"Škola mi zasponzoruje výstavu, jenom pro mě, čistě jen moje díla." Víc neřekl, Itachi se na něj pousmál.
"Nemáš radost?" Pohladil ho po vlasech.
"Škola chce na konci prodávat moje obrazy, už teď zveřejnila několik prací včetně tebe a největší zájem je o tvůj obraz. Ale já ho nechci prodat! Omlouvám se." Itachi se mu zasmál.
"Nemusíš ho prodat jestli nechceš." Zašeptal. Deidara začínal být zoufalý.
"Kdybych ho prodal, nemusel bych tě pořád připravovat o peníze za byt a za všechno." Nervózně přešlápnul.
"Nechceš tu se mnou být?" Itachi zvednul jedno obočí.
"Chci, miluju tě. Jenom nechci abys všechno platil za mně. Připadám si jako že tě využívám, a tebe už to obtěžuje." Bylo to těžké říct, proto byl v poslední době tak napjatý, čekal kdy se ho Itachi zeptá jak to bude s prací. Kdy na něm přestane být finančně závislý.
"Tím se ani nezabývej, to je to nejmenší." Itachi jej jemně políbil na rty, objal jej.

"Ukážeš mi ty ostatní práce?" Zastrčil mu pramen vlasů za ucho.
"Uvidíš je pak na výstavě, tedy, jestli příjdeš." Objal stršího kolem krku a usmál se.
"To víš že příjdu." Černovlasý se opět vpil do rtů muže před sebou a nechal se jím poslepu tlačit, kam jinam, než do ložnice. Mladší jej svalil na postel.
"Ale, co pak?" Zavrněl starší když byl polibek ukončen.
"Jsem tak rád že tě mám." Mladší jej jemně položil na záda a zatlačil jej do matrace.
"Já taky zlato." Deidara si nad něj obkročmo sednul. Sklonil se k jeho rtům, toužil je ještě chvíli líbat.

"Víš že jsem tě asi příšerně zkazil?" Zavrněl Itachi a nechal si rozepínat košili.
"Myslím že jsi to jenom spustil." Deidara shodil košili z černovláskova těla a dlaněmi zkoumal jeho pevnou hruď a ramena. V tom jej Itachi bez problému nadzvednul a položil pod sebe. Zbavil jej trička a rty začal mapovat jeho kůži. Začal na jeho krku, tam neváhal ani malinko kousat, dál pokračoval přes klíční kosti kterým věnoval lehké polibky k bradavkám, těm věnoval náležitou péči. K jeho uším začaly doléhat první tlumené steny jeho milence. Přesunul se ještě o něco níže, jazykem krátce vniknul do jeho pupíku. Kalhoty mu na Deidarově těle začínaly připadat naprosto zbytečné, proto se jich rychle zbavil i se spodním prádlem.

V tom se od něj Deidara odtáhnul, lehce jej líbnul na rty a převrátil na záda. Na oplátku ho také celého obnažil. Bříškem palce mu jemně přejel po rtech a vniknul mezi ně sými prsty, Itachi mu je ochotně navlhčil. Deidara si pak s nimi ještě na moment pohrál ve svých vlasntích ústech a opatrně se jimi začal připravovat. Itachi se jen kochal tím neskutečně vzrušujícím pohledem na něj. Deidara měl přivřené oči, jemně skousnutý ret, jedno rukou se podepíral v kleku a druhou se připravoval. Začal rovnou se dvěma prsty, nechtěl to nijak protahovat, byl možná nedočkavý ale nutně potřeboval Itachiho v sobě.

Když uznal, že příprava je dostatečná, a že by taky mohl přestat Itachiho tolik mučit a dopřát jemu i sobě konečně to, po čem oba tak prahli. Několikrát lehce přejel po jeho erekci než ji navedl do sebe. S spokojeným stenem dosedl, nechal jej do sebe vstoupit celého až po kořen. Začal se nadzvedávat, i z Itachoho hrdla se začaly drát vzdechy. Pomalu zrychloval, vlnil se v bocích a způsoboval tak svému milenci ještě větší slast. Ale samotného světlovláska nedělilo od orgasmu moc, ještě zrychlil svoje tempo. Nepřestával se pohybovat ani když prožíval vrchol, třásl se ale přesto dosedal. Podněcoval tím doznívající pocity a netrvalo dlouho co ucítil hluboko ve svém nitru teplou tekutinu. Lehnul si vedle černovláska, ruce mu obmotal kolem krku a nožkama jej k sobě přitáhnul za boky. Hlavu položil na jeho hruď. Itachi nic neříkal, jen ho sledoval a usmíval se, jednou rukou jej na sebe ještě více namáčknul a nechal ho ať usne. Věděl že jako umělec má plnou hlavu lásky a svého umění, a proto jej potřebuje, aby mohl klidně spát.
 

1 person judged this article.

Comments

1 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 20. january 2013 at 20:42 | React

Aký krásny pár :333 podarila sa ti poviedka :3

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 20. january 2013 at 21:56 | React

to bylo zlaté :) Krásná povídka i krásný pairing, tyhle dva spolu mám moc ráda :)

3 Bara-chan Bara-chan | Web | 20. january 2013 at 21:57 | React

A úžasný design! :)

4 Reita Reita | Web | 21. january 2013 at 18:55 | React

Krásna poviedka :) po tak dlhom učení  mi toto bodlo :)
PS:prepáč že sem moc často nechodím totiž opravujem si známky a totálne nikoho neobieham je mi to ľúto bude to tak asi do budúceho týždňa :(

5 Saki Saki | Web | 23. january 2013 at 18:46 | React

Tento pár nejako moc nemusím, neviem prečo xD Itachiho mám veľmi rada, ale v páre s Deidarom, no neviem xD Ale poviedka je moc pekná, ten nápad s Deiom ako umelcom je dosť dobrý :D

6 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 24. january 2013 at 12:05 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement