Blondýna...

7. december 2012 at 19:26 | Michi-chan |  Fairy Tail
Paring: Gray x Natsu (Gratsu)
Žánr: humor, náznaky yaoi, parodie ?
Rating: 13+

No...konečně jsem to dopsala...pokus o vtip...nevím :DDGray by klidně ještě spal, objímal by horké tělo, držel by si ho v náručí a vstal možná tak za tři, čtyři hodiny. Jenže to mu dnes nebylo souzeno...
*zvoní zvonek*
Gray se s námahou vyhrabal z postele, pohlédl na Natsua který ještě spal. Drakobijec se posunul víc na Grayovu polovinu, hledal ve spánku něco co by mohl objímat namísto černovláska. Pousmál se a dál klimbal. Měl lehce pootevřené rty a vypadal strašně roztomile. Zvonek se ozval znovu, už začínal být otravný.
"Už jdu!" Ozval se Gray, zavřel dveře v ložnici, nevěděl kdo to je, ale ať je to kdokoli, Natsua jeho posteli vidět nemusel. Před pokojem našel na zemi svoje kalhoty tak si je narychlo oblékl a šel otevřít.
"Lucy..." Té se jen tak nezbaví, snažil se opřít se o futra dveří aby jí zabránil proklouznout do bytu, nuž, pozdě... Blondýnka se prosmýkla do bytu, sedla si na gauč a hodila nohu přes nohu.
"Nemám tu uklizeno." Pokusil se o chabou výmluvu. Lucy jenom mávla rukou. Trochu káravě na Graye pohlédla.
"Co je?" Podivil se.
"Obleč se." Odsekla a zkřížila si ruce na hrudi.
"No jo." Zabrblal. Skříň a jeho rozházené oblečení nejspíš leželo v ložnici s Natsuem, chtěl nepozorovaně vejít tiše se obléct a dokončit to s Lucy, Natsua stejně nic nevzbudí. Přede dveřmi byla ale ještě jedna věc které si předtím nevšiml. Natsuova šála. Zvedl ji, že mu ji donese do ložnice, sakra, zapomněl na Lucy. Samozřejmě si toho všimla.
"Natsuova šála, kde jsi ji našel?" Přišla za černovláskem ke dveřím.
"Nechal ji v cechu, víš, večer se popíjelo tak ji zapomněl." Byl na sebe docela hrdý, znělo to věrohodně.
"Měl bys mu ji co nejrychleji donést, bude ji hledat."
"Neboj se." Zamručel jsem, vážně jsem na ní neměl náladu.
"Co si vůbec chtěla?" Lucy se zvedla z gauče a rozešla se po Grayově bytě a mezitím mluvila.
"Musíme jít na misi, ještě najít Natsua, nesmíme přijít pozdě, u něj doma není, nevíš kde může být. A pojď se převléknout, opravdu spěcháme." Vešla do ložnice i když ji v tom Gray chtěl opravdu hodně zabránit. Nedostala se ani přes práh, natož ke skříni kde původně mířila.
"Oh, Lucy co tu děláš tak brzo, měla jsi přijít až v deset, ne?" Natsu si promnul oči. Byl rozespalý a asi si všechno tak dobře neuvědomoval. Protáhnul se.
"Už je deset. Proč-..." Zavrčela Lucy. Natsu ji nenechal domluvit.
"To jsem spal tak dlouho?" Našpulil trochu ret. Byl neuvěřitelně roztomilý. Jenomže, tu pořád byl menší problém v podobě blondýny na gauči.
"Tys tu přespal?" Lucy několikrát zamrkala a nasadila udivený výraz.
"Co? Ne, nepřespal, jak tě to napadlo..." Hrál nevinného, tvářil se jako kdyby Lucy spadla z Marsu. Ovšem, nejenom podle toho co měl, nebo spíš co všechno neměl na sobě, odkud vyšel...prostě to byla neskutečně průhledná lež.
"Tss, obleč se a vyrazíme." Opřela se o zeď a prsty si začala masírovat spánky. Nechtěla moc řešit co se tu dělo, zatím. Musela jít za Erzou. Tak nějak pochopila že Grayovi asi nevadí když vedle něj spí jiný kluk bez trička, beztak je nahý skoro pořád.
"Ehm, nechtěla bys odejít?" Tomu blbovi se teď asi rozsvítilo. 'Ano, jsi nahý Natsu. Ano tohle je fakt vážná situace!'
"Proč?" Nakrčila jedno obočí. "Co si s ním v noci proboha udělal?" Natsu zčervenal, já možná malinko taky. Oklepali se ale rychle.
"Chci se převlíct a mít trošičku soukromí."
"V trenkách už jsem tě viděla, pohni si Erza bude čekat." Nervózně se podívala na hodinky. Dupala botou o podlahu.
"Totiž..." Zazubil se, idiot.
"Jsi nahý nebo co?" Štěkla Lucy, začínala jí docházet trpělivost.
"Malinko." Šeptnul červenající se Natsu.
"Co-že? Proboha...nééé...že ne, to co si myslím?" Lucy se opřela o dveře. Gray zabořil hlavu do dlaní a snažil se hystericky se nesmát.
"To už asi neukecáme." Začal se smát Natsu.
"Takže vy dva...úlet, nebo?" Lucy se vzpamatovala a začala vyzvídat.
"Pokud to byl úlet, tak ne první." Zasmál se Gray.
"Ani poslední." Podíval se na něj mile Natsu.
"Ne, musím to říct Erze, to je skvělý, bude mít takovou radost! Máme ještě deset minut musíte mi všechno říct !" Málem mě trefilo. Najednou zářila, až příliš zářila. Až mě to děsilo. Nějak jsem se přiblížil k Natsuovi ať se mám popřípadě čím štítit.
"Erze?" Zasípal Natsu. Sedl jsem si k němu na postel a chytnul ho za ruku.
"Tákže..." Lucy se ďábelsky zablesklo v očích...
A v tom se v Lucy probudil samotný ďábel...
Gray:Jinak řečeno, s termínem yaoistka jsem se naštěstí předtím ještě nesetkal...
Natsu:Bylo to ... podrobné ... děsivé ... nepříjemné.
Gray:Proč jsme jí to museli všechno říkat?!
Natsu:Proč se proboha ptala na takové věci? Ne jako...jak dlouho jste spolu?! Ale... Je Gray opatrný nebo
*Natsu nebreč...*
 

9 people judged this article.

Comments

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 7. december 2012 at 21:26 | React

:D tak to bylo dobré :D Ženská... a ještě k tomu blondýna :D chudáci kluci :D

2 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 7. december 2012 at 21:40 | React

JOOJ XDDDDDDDDD tak toto je paráda XDDDDD a ten nadpis :DDD umriem :DDDD nenapíšeš aj niečo na kuroko no basuke ??:3

3 TJB TJB | Email | Web | 7. december 2012 at 22:10 | React

=D konečný rozhovor, luxusní.. =D

4 Michi-chan Michi-chan | Web | 7. december 2012 at 22:30 | React

[2]: ještě jsem to nedokoukala, ale ráda bych, líbí se mi postavy :D bude tam hodně možností, takže asi určitě někdy v budoucnu ano :D

5 Saki Saki | Web | 21. december 2012 at 20:18 | React

Haha, tak toto sa mi teda páčilo, hlavne ten koniec xDD To sa ti ozaj veľmi podarilo xDD Kľudne by som si prečítala celú poviedku takouto formou spovedí xDD

6 Kesie-chan Kesie-chan | 26. december 2012 at 23:49 | React

Bylo to super a no hlavně ten konec , prej "natsu nebreč " xDDDDDDDDD aaa zomrem! Luxusní, prosím piš na tuhle dvojku častěji, MILUJU JÍ! *.* :33333

7 fffffff fffffff | 9. february 2013 at 19:18 | React

Lucy je yaiostka?To jsem nevěděla xD
jinäk opravdu skvělá povídka!

8 RobertHip RobertHip | Email | Web | 28. november 2017 at 17:09 | React

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/tadalafil-prix/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/tadalafil-prix/</a>

9 KulLymn KulLymn | Email | Web | 17. august 2018 at 6:12 | React

Lump armpit brings discomfort, pain when moving. To delay visit doctors is not appropriate. Bulge under the muscle cavity may become cancer illness. But often it is consequences regular use antiperspirants, non-compliance conditions personal hygiene, strong sweating. Inflammation causes a close clothing, alien razor, the virus.
<a href=http://armpit.info/i-have-a-lump-under-my-armpit-which-doctor-should-i-visit>why do i have a lump under my armpit</a>  
Pain under the arm, redness, lump getting warm? This is the abscess that should cut from the surgeon, after that drink antibiotics. First cost ointments, antibacterial drugs. If the process is started, need surgery.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama