Příliš temperamentní

14. november 2012 at 20:21 | Michi-chan |  Naruto

Paring: Itachi x Deidara
Žánr: preslash, songfic;( Virtual feat. Paul Panait - I Hate You But I Love You (Tesi5 Remix)
Rating: R
 
Po dlouhé době něco vydávám...já vím =.='
 
Asi sem hodím něco jako...informačku, ale tuhle povídku jsem chystala dopsat dlouho, a asi bude pokračovat, protože jsem něco záměrně vynechala no ... :DD


"Idiote!" Zavrčel blonďák s nebezpečným výrazem na černovlasého muže před sebou. Štval ho, štvala ho celá jeho existence, ale přesto se ho nedokázal vzdát. Nemohl se od něj odpoutat. Nechápal jak s ním ten muž může vydržet, prostě mu to nešlo do hlavy. Svým způsobem ho obdivoval. Miloval ho až příliš na to, aby si to přiznal.
"Co jsem ti zase udělal?" Povzdech si starší a prohrábl si dlouhé černé vlasy, zastrčil si pár pramínků za ucho a nepatrně se pousmál. Jeho milenec byl skoro stejně náladový, jako byl krásný. Nepodobal se nikomu koho znal, bylo v něm tolik života. Byl sice náladový a někdy až moc energický, ale od ostatních se lišil v mnohem více věcech. Měl jiné názory, jiný vkus, jiný styl, jiné priority, nenáviděl lidi... Trochu ho tím vším fascinoval, byl až příliš odlišný na to aby ho lidé přijali, ale jemu to nevadilo. Stejně je neměl rád, ale bavilo ho si s nimi pohrávat. Říkával, že lidi jsou příliš lehce manipulovatelní, naivní, a proto je s nimi zábava. Když už s lidmi musel mluvit, hůře, jednat, vždy u toho zásadně kouřil, uklidňovalo to a dávalo to lidem chvíli času aby mohli utéct, než uhasí nedopalek a bude je chtít zabít..
"Co si mi udělal ?! Víš co ? Dej mi pokoj!" Otočil se na patě a odešel na balkón. Zapálil si. Itachi se nad ním pousmál, i když mu vadilo jak se lidi nechávají unést pocity, on byl stejný, a přece tak jiný. Šel za ním. Nechtěl aby byl rozmrzelý, nebyla by s ním potom taková zábava...
"Nebuď nabručený." Vzal mu cigaretu z úst a potáhl si, nevypadalo to že mu ji chce vrátit.
"Naval ji zpátky, je poslední." Zavrčel blonďák a stáhl si vlasy do vysoko vyčesaného copu. Mněl mnohem ladnější a výraznější rysy v obličeji než kdejaká dívka, a měl jemné ruce, přece jen, byl to umělec.
"Jsi moc mladý na to aby si kouřil." Zamumlal starší, nerušeně hledící na noční město.
"Za rok budu plnoletý, naval!" Itachi jej chytnul za ruku a přejel mu po prstech palcem, opřel se zády o zeď.
"Jsem o osm let starší než ty, tak si nevyskakuj." Típl nedopalek a cvrnknul ho dolů z balkónu.
"Vidíš, měl by sis šetřit zbývající léta." Zašklebil se mladší. Nepouštěl staršího ruku, nejenom proto že ho příjemně hřála...
"Zase tak starý nejsem." Povzdech si Itachi, přiblížil se k mladšímu a chytl jej rukou kolem pasu, pohladil ho po kousku odhalené kůže na boku.
"Hele, tohle na mně ani nezkoušej." Usmál se nebezpečně mladší ale i přesto něžně pohladil staršího po tváři.
"Já nic nezkouším." Sjel dlaní z mladíčkova boku níže, na jeho zadeček a opřel se čelem o to jeho. Mladší musel malinko provokovat, nemohl si to odpustit.
"Že ne? A co tvoje ruka?" Deidara zvedl obočí. Itachi nereagoval na jeho otázku a jenom mu dále hleděl do očí, měl uchvacující pohled. Jemně sevřel prsty, kterými zkoumal pozadí blonďáčka.
"Hej, pusť mě, fakt !" Deidara se pořád usmíval, nemyslel to sice vážně, ale byl rád když mohl černovlasého tak někdy štvát a odmítat, neměl pak takový ten pocit...že mu patří. Donedávna se všem lidem vyhýbal, a nenáviděl je, na tom se nic nezměnilo...jenom názor na jednoho člověka, muže před ním, se výrazně lišil od ostatních.
"Že já si tě vůbec nechávám, víš co lidí by za tvé místo dali?" Itachi na něj zatlačil a donutil jej couvat tam, kam chtěl on.
"Na to aby si mě vykopnul mě příliš miluješ." Pousmál se Deidara, když vešel do ložnice vymanil se staršímu z objetí a jednoduše si kleknul před něj. Nasadil nevinný výraz.
"Můžeme to odbýt rychle ?" Itachi se rozesmál, vytáhl si mladšího do náruče a položil ho něžně na postel, Deidara se pořád usmíval, rád staršího provokoval. Nechtěl aby Itachi věděl, jak moc je na něj vázaný. Itachi jej uvěznil pod svým tělem a jemně mu pokousal krk.
"Nemůžeme." Zavrněl Itachi a políbil rozesmátého blonďáčka. Ten jen objal kolem krku a přitisknul se k němu.
"Ještě že nemůžeme." Zašeptal mu do ouška a hravě jej do něj kousnul.
"Jsi příšerný." Zasmál se Itachi, ten chlapec pod ním ho dokázal rozesmát, dokázal ho uvolnit, dokázal ho uklidnit. Nikdy by se ho nevzdal. Protože by jej nikdo nedokázal nahradit. Přisál se rty k jeho krku.
"Miluju tě." Mladší to sice věděl, ale vždy když to slyšel, doslova roztál, stal se povolným. Itachi jo měl přečteného, věděl jak na něj, ale věděl že mu nemůže dokázat, jinak by jej vyplašil. Byl k němu pozorný, na něco tak živého, temperamentního a sebevědomého se muselo opatrně. Deidara by od něj mohl klidně odejít, uživil by se sám, nebo by bez problému zakopnul od někoho kdo by jej, stejně jako Itachi, živil a zahrnoval vší láskou, jako koťátko.
"Taky tě miluju." Itachi se zarazil, netušil že to od druhého vůbec kdy uslyší, na to aby si to přiznal je příliš egoistický, možná se zmýlil...
 

5 people judged this article.

Comments

1 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 14. november 2012 at 23:05 | React

Chňáááá, já už dlouho nečetla povídku na ItaDei :3 A kurde, to mi připomnělo, že jsem si dneska zapomněla přečíst Bleach, Naruta a zapomněla jsem se na to podívat xD A ještě jak blbec si stahuju Bakuman xD
Kyaaa, ale povídka to byla krásná ^^ Taková roztomilá i :)

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 15. november 2012 at 0:59 | React

Krásná povídka, moc se mi líbí :)
A i ten obrázek... :) super :)

3 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 15. november 2012 at 14:46 | React

Jej! :3 o tomto páre som dávno nič nečítala !:3 parádne !:333

4 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | Email | Web | 15. november 2012 at 18:10 | React

To bylo pěkné... jen škoda, že to tak rychle skončilo :D

5 Saki Saki | Web | 19. november 2012 at 17:59 | React

Oh shit, na nich dvoch som už strašne dlho nič nečítala! *Ak som vôbec niečo čítala O.o* Rozhodne sa mi páčili všetky tie myšlienky okolo toho a to, ako si vzájomne rozumeli bez toho, aby to museli nahlas hovoriť a miesto toho sa len doťahovali. Vždy mi príde takéto správanie zlaté ^^

6 Kesie-chan Kesie-chan | 19. november 2012 at 21:22 | React

[4]:  Bylo to sladké. a souhlasík strašně krátké! xDD Nechtělo by se ti udělat pokračování..? Posím posím smutně hledím *nahodí pohled neviného štěněte* *.*

7 DeadPillow DeadPillow | Web | 20. november 2012 at 15:02 | React

OMJ, to bylo krásné! x3 Ten pár--> ♥♥♥ :3 ^w^

8 Duo Kokoro Duo Kokoro | 7. january 2013 at 14:31 | React

aww.. ŇuŇuuuuu -- Rozkošný! Strašně moc rozkošný. Po dlouhé době čtu článek na Naruta a je fakt povedený!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement