Sailor

4. october 2012 at 21:38 | Michi-chan |  Povídky na přání

Žánr: romantika, furry (nejsem si jistá...), shonen-ai, fantasy, songfic - My Jolly Sailor Bold - Genma Ward (Piráti z Karibiku na vlnách podivna 4)
Paring: originální... James x Aoi

Genre: romantic, furry, shonen-ai, fantasy, y Jolly Sailor Bold - Genma Ward (Pirates of the Caribbean 4)
Paring: original... James x Aoi
Uvažovala jsem, pokud o to ovšem budete stát, o přeložení této povídky do angličtiny, čistě proto že mám tento jazyk ráda, a že mi v angličtině tento typ povídek, zní lépe, a také kvůli návštěvníkům blogu z jiných zemí...
Soooo, If you want to translate this FF to Enghlish, please, write a comment :)Jako pokaždé, piráti oslavovali svoje úspěchy na moři. Lehké ženy, rum, alkohol a spoustu jídla, rvačky, peníze. James byl mladý pirát, ale neúčastnil se těchto radovánek s ostatními. Měl delší hnědé rozčepýřené vlasy a jasně modré oči. Spoustu žen se do těch modrých očí zamilovala, do toho krásného, opáleného, silného těla. Ženy říkala že ty oči jsou jako oceán, modré, svůdné nespoutané. Že tě ty oči pohltí jako voda. Ovšem i přes Jamesův talent okouzlit kohokoli, seděl před hospodou a sledoval moře v noci. Vadil mu ten rozjařený křik, cinkot skla a štiplavý zápach alkoholu. Vyprázdnil svoji sklenici a hodlal si vyjít na procházku po pláži. Ani by jste neřekli že je to pirát. Neměl žádné zranění, byl velmi pohledný, chytrý a nikdy se zbytečně nerozčiloval.
Díval se do dálky, přemýšlel. Přemýšlel nad všemi těmi bájnými příšerami které moře schovávalo. Miloval moře a jeho tajemství. Chtěl je někdy potkat. Zasnil se nad těmi dobrodružnými představami. I když už žil život dost plný napětí. Často přepadával lodě, zabíjel bohaté úředníky a vojáky. Nebavilo ho to. Chtěl někdy, potkat něco úžasného, tajmeného...
Najednou uslyšel tichý, překrásný zpěv. Nešlo rozumět slovům té andělské písně. Chtěl vědět o čem je ta trochu smutná, lákavá melodie. Doslova jej učaroval ten hlas, byl lehký a jemný, jako voda. Rozeběhl se za místem odkud hlas slyšel, brzo byl už daleko od hospody. Doběhl až na kamennou pláž za městem. Opatrně v šeru hledal onoho člověka.
Vylekal se když u svých nohou uviděl ruce, přímo zvody se před ním zjevila hlava a ramena půvabné dívky. Vypadala jako anděl, měla skoro bílou pleť, světlé oči, a kratší, pečlivě udržované namodralé vlasy, jako moře po bouřce. Její rty se něžně pohupovaly do rytmu melodie.
Srdce mé ovládla láska, nechci už ani pětník.
Jediný kdo mě potěší, je můj krásný námořník.
Srdce mé ovládla láska, nechci už ani pětník.
Jediný kdo mě potěší, je můj vtipný námořník.
Věděl že by se asi neměl tolik zaposlouchávat do té příjemné, smutné, svůdné melodie. Ale oči, rty, celá dívčina podstata bylá krásná, nikdy nic podobného necítil. Nikdy nic k žádné dívce necítil. Možná to bylo tím, že se toulal tolik po moři, a jediné ženy s kterými trávil čas byli prostitutky jeho přátel.
"Jak se jmenuješ?" Naklonila jemně hlavičku na stranu a usmála se, srdce se mu rozbušilo, nikdy nebyl před dívkou nervózní. Když se neměl k odpovědi, malinko se vzdálila os okraje kamene, svoje štíhlé ručky spustila do vody.
"James..." Klekl si na zem, aby se k ní opět přiblížil. Mořská panna si skoro nepatně olízla spodní ret.
"Srdce mé ovládla láska, nechci už ale žádný stesk, jediný kdo mě utěší, je můj silný, krásný James." Její štíhlá dlaň byla studená, pohladila jej po tváři, nechtěl o ten dotyk přijít, jejich obličeje se přibližovaly, pak ten její zmizel ve vodě. Bezmyšlenkovitě se potopil za ní. Udělal by cokoli, jenom, aby mu teď nezmizela ta vzácná příležitost, políbil, jako první, mořskou pannu.
Pak to uviděl, pod vodou nebylo to, co čekal. Plochá hruď, štíhlé, vypracované svalstvo, širší ramena, a rybí polovina těla. Popadl to za ramena a vytáhl to z vody. Musel to obejmout, ta ploutev byla těžká.
Její, tedy jeho něžné dlaně se opřely o mou hruď a snažily se od něj odstrčit, nebo se alespoň vysmeknout zpět do vody. Ploutev začala pomalu mizet. Místo ní se objevily tenké dlouhé nohy. S takovými tvary, že by to byly to mohly být nohy princezny. Mořské stvoření se začalo v pevném náručí klepat, oči se zaleskly.
"Mořská panna." Zašeptal mu do ucha, pohladil ho prsty po tváři. Chlapec se začal zase více vzpírat, věděl že po něm bude chtít polibek. Mořská panna po polibku s člověkem na souši už nikdy nebude mořská panna. Už nikdy nebude moct dýchat pod vodou, už nikdy nebude moct plavat, už niky nebude mít ploutev.
"Nech mě!" Mlelo sebou v jeho hrubém sevření. James ho dostal pod sebe a svázal mu ruce. Jednou rukou je držel nad mladíčkovou hlavou. Nebylo to těžké, byl slabý, bez vody.
"Jak se jmenuješ?" Prsty mu pořád hladil tvář.
"Ain." Zašeptal vystrašeně chlapec, neustále sebou kroutil. James pohodil vlasy na bok aby mu nezavázeli, přimhouřil oči a pousmál se. Za ním svítil měsíc v úplňku. Ain se zachvěl, ne zimou, ani strachem. Jenom, nemohl spustit zrak z té osoby před sebou. Byl andělsky krásný, krásný jako mořské panny. Ale měl tak živé oči, tak hluboké oči, jako by se v nich Ain utopil.
"Věnuješ mi svůj polibek, Aine?" Zašeptal a lehce se k němu naklonil, Ain věděl že by neměl, ale...ten muž nad ním ho očaroval, vzal jeho tvář do dlaní...
"Přece si to sám chtěl..." Zašeptal James než se jejich rty spojily.
I když budete silní, počítejte s tím, že bude někdo silnější...

No...snad jsem to moc nepokazila...
Odkaz na písničku :
 

2 people judged this article.

Comments

1 Dead Pillow... Dead Pillow... | Web | 6. october 2012 at 17:32 | React

Krása, krása :3 Jak dojemné ^^ Máš můj obdiv ;)

2 Saki Saki | Web | 7. october 2012 at 14:13 | React

Tak toto bola bomba *//* Táto sa mi teda pekelne páči, pre mňa momentálne najlepšia od teba. Krása *-*

3 Reita Reita | Web | 8. october 2012 at 17:51 | React

ohladom tej kartičky mala zmena ,na tej kartičke potrebujem vediet kedi bol blog založeny a nie kolko ma rokov dakujem a ospravedlnujem sa moja chiba :D

4 Reita Reita | Web | 14. october 2012 at 13:48 | React
5 Kesie-chan Kesie-chan | 29. october 2012 at 21:32 | React

ooooooooooooooooooooooooooooooooooo.... kdybych mohla bylo by tu těch 0ooo ještě nejmíň milion O.o bylo to naprosto bobastickééé! takové tajemné a sladké přitom *.* proště super! :33

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama