I když mě lechtáš

27. september 2012 at 20:43 | Michi-chan |  The Gazette

Paring: Reita x Ruki
Žánr: yaoi, dvakrát, sprcha ...

Po dlouhé době jsem něco napsala na The Gazette, jsem ráda, miluju je x'3...Večer po koncertu, některé členy kapely pořád neopouštělo nadšení a chuť podepisovat autogramy, ale někteří, tedy hlavně Ruki se těšili hlavně na jedno, na čaj a na postel. Poslední týden byl nacpaný koncerty, hodně nahrávali, měl namožené hlasivky a moc toho nenaspal. Klížili se mu víčka, byl rád že se koncert povedl ale už toho na něj bylo moc. Tak, tak se držel na nohou a opíral se o Reitu.
"Chcete tu ještě zůstat?" Zeptal se Ruki rozjařeného Aoie který držel Kaie kolem ramen a Uruhy s nějakým pitím v ruce.
"Jasně. Afterparty!" Zasmál se Uruha a napil se.
"Reito, doprovodíš nás šípkovou růženku domů? Zašeptal Aoi a více se opřel o Kaie, ten se pořád mile usmíval. Vypadali že rozhodně nejsou vůbec unavení.
"Fajn." Usmál se Reita a vzal unaveného Rukiho za ruku, protože hrozilo e se mu v davu lidí ztratí. Tak malý človíček by se tady hledal těžko. Ruki se přiblble usmíval když ho Reita tahal ven, možná to bylo kombinací únavy a Reity ale teď mu to bylo vcelku jedno. Reita ho posadil to auta, nechal ho ať si mu lehne na stehno a nechali se vézt k basistovi domů. Ruki se chvilinku trochu hnízdil v Reitově klíně, protřel si pěstí očíčko a s lehkým úsměvem na rtech usnul. Reita se mu probíral ve světlých vláscích, bavilo ho hrát si s nimi, byly takové jemňoučké. Naštěstí nebyl Reitův byt daleko. Ruki vyklusal z auta za vidinou spánku a Reita se mu jenom usmíval, když byl unavený choval se jako kotě. Pohupoval se ze špiček na paty a čekal než bude odemčeno. Vběhl do jeho bytu, rychle ze sebe skopal boty a rozběhl se vstříc Reitově velké posteli. Skočil šipku do nadýchaných peřin a zamuchlal se do nich. Reita se jenom usmíval nad jeho dětinskou roztomilostí, urovnal jeho boty, sám se zul a sedl si na kraj postele.
"Převlíkat, sprchovat a večeřet nebudeš?" Ruki se zazubil a zavrtěl hlavou. Natáhl paže k Reitovi.
"Mám tě odnést do koupelny?" Blonďáček kývnul a nechal se zvednout, přitulil se k Reitovi, hřál a krásně voněl.
"Osprchuješ se už sám, ne?" Ruki sklopil hlavu, dal špičky nohou k sobě, schoval ruce za záda, a zamrkal. Ten pohled byl k nezaplacení. Jako nějaká půvabná stydlivá dívka z mangy, jenomže mnohem krásnější.
"Ne." Zašeptal.
"Jsi hrozně...nenápadný." Zamručel Reita na oko naštvaně ale tričko si svlékl. Ruki ho sjel mlsným pohledem. Olíznul si ret a začal se taky svlékat.
"A stejně vždycky dostanu to chci." Usmál se při sundávání trička.
"Asi se chceš pořádně unavit, potom usnout až někdy nad ránem, vstát až na oběd, nechat se všude nosit a obsluhovat a svádět to na mně." Zavrněl Reita Rukimu do ucha zatímco mu rozepínal kalhoty a sundával spodní prádlo.
"Nezní to vůbec špatně." Udělal to samé u Reity a zapnul vodu ve sprchovém koutu.
"Studená." Vyjeknul a přitisknul se k Reitovi.
"Ty si trdlo, vždycky na začátku teče studená." Reita se vpil do jeho pootevřených usměvavých rtů. Hladil ho po bocích a zadečku.
"Rei-chan." Zavrněl Ruki a vášnivěji mu oplácel polibek, rukama bloudil po jeho vypracovaném horkém těle. Miloval jeho svaly stejně jako jeho celého. Putoval svými prstíky k jeho penisu aby ho vyprovokoval k nějaké akci. Vzrušil jej a než ho chtěl začít trochu víc provokovat byl natisknut na stěnu sprchového koutu. Usmál se a nechal se Reitou korigovat.
"A byl si unavený." Reita si ho začal připravovat, kroužil kolem jeho otvoru prsty, Ruki nemohl přirazit proti nim protože ho Reita držel. Konečně do něj proniknul alespoň jedním prstem, sladce zasténal.
"Víc." Zašeptal. Zaťal prsty do basistova zátylku.
"Pročpak?" Zasmál se Reita, za to ho Ruki jemně kousnul do krku, hodlal to kotě dneska pořádně unavit. Vnikl do něj nakonec čtyřmi prsty, Ruky sténal, byl vzrušený a prosil ať si jej vezme, dalo se tomu odolat?
"Reito." Obmotal mu nohy kolem boků. Zaryl mu nehty do ramen, konečně jej cítil v sobě. Reita začal přirážet, pomalu ale prudce, a tempo navyšoval. Ruki se snažil se tišit, ale přesto sladce sténal, napínal se pod návaly slasti, a když se jeho erekci začala věnovat Reitova ruka zaklonil hlavu a zacpal si ústa Rukou. Reita se raději přisál na menšího bradavku, tišil tak své steny. Ruki se začal mírně třást, tisknul víčka k sobě, prohnul se a vyvrcholil Reitovi do ruky a chvíli po tom ucítil ve svém těle horkost spermatu svého milence, to ještě posílilo ty doznívající pocity. Nemohl chvíli popadnout dech z divokého orgasmu. Svezl se po stěně na zem a nechal na sebe dopadat kapky vody, zhluboka oddechoval.
"Snad to na tebe nebylo moc." Reita ho chtěl vytáhnout do stoje ale tušil že by se asi znovu svezl na zem tak si kleknul za ním a navzájem se umyli. Pak prcka osušil a zabalil do ručníku, chtěl ho odnést zpátky do postele ale to malé strašidlo mu uteklo a rozvalilo se přes celou postel. Reita se usmíval povzdechl si a skočil dětinsky za ním. Ruki se zahrabal pod peřinu tak aby se mu schoval. Reita neměl na výběr, vlezl s úsměvem na ním, chvíli pod peřinou ve tmě nic neviděl, šmátral kolem sebe až ucítil něčí kotník, pevně ho za něj chytil a polechtal ho na chodidle, uslyšel hlasité chichotání.
"Néé, Reito to je moc kruté!" Ruki se mu snažil vysmeknout ale na to ho Reita držel příliš pevně. Lechtal ho.
"Budeš hodný?" Zeptal se Reita.
"Budu, budu!" Smál se Ruki slíbil poslušnost jenom proto aby ho Reita konečně přestal lechtat. Basista ho tedy přestal a prcek se přestal zmítat. Větší putoval dlaní pomaličku po jeho štíhlém lýtku, přes zadní stranu jeho stehna a zadeček, na záda a krk, ke tváři aby ho mohl políbit. Ruki mu obmotal ruce kolem krku. Nechal Reitu ať chvíli opečovává jeho krk a klíční kosti, užíval si jeho letmé polibky které mu věnoval na kůži, jinými ho zase šimral na bříšku a nechával červené flíčky na bocích. Lehl si na záda a sledoval jeho počínání. Bylo to příjemné, začínal být znovu vzrušený. Pohladil Reitu po vlasech a tlumeně vzdychnul, jeho doteky byly úžasné, ale nechtěl jej znovu prosit. Prostě si musel počkat než Reita dojde k jeho rozkroku, přitom se mu lehce vybízel. Naštěstí mu basista vyhověl, špičkou jazyka nepatrně dráždil jeho žalud, zatím co prsty jeho rukou putovaly na jeho pozadí. Hladil ho po zadečku, a prsty mu kroužil kolem otvoru, něžně překonal jeho vstup a jal se uvolňovat jeho svaly. Šlo to vcelku snadno, blonďáček pod ním byl uvolněný, trochu se kroutil a podvědomě utíkal před jeho prsty které se draly hloub do jeho těla, ne kvůli bolesti, jen se občas zachvěl když Reita narazil na citlivý bod v jeho těle. Po chvíli přípravy se dostal tak daleko, tolika prsty že se mohl o jeho prostatu pohodně otírat. Ruki se prohnul, zacpal si ústa rukou a druhou dal někam vysoko za polštář který mačkal v ruce, šlo krásně vidět jak se jeho svaly s každým příjemným pocitem napnou.
"To stačí." Zašeptal rozechvěle Ruki, objal basistu kolem krku a přitáhl si ho k velmi vášnivému spojení rtů. Sám navedl jeho erekci do sebe, přirazil oproti ní, zasténal, možná to bylo příliš prudce, ale nemohl si pomoct, chtěl ho prostě co nejdříve cítit hluboko v sobě. Obmotal svoje štíhlé nožky kolem boků svého milence a tím mu dal znamení že může začít přirážet, hned s prvním přírazem hlasitě zasténal, zaklonil hlavu, slast kolovala a hromadila se v jeho malém tělíčku, až se zdálo že větší už být nemůže, i přesto narůstala. Ruki se nemohl ovládnout, jeho tělo se s každým přírazem posunulo o něco výš. Naprosto se Reitovi poddal, věděl že tak to bude nejkrásnější. A bylo, připadalo mu že se v jeho těle tvoří ráj, byl to nepopsatelný pocit, který stále zintenzivňoval. Reita na tom byl podobně, to teplé, měkké nitro které svíralo jeho erekci, a tak dokonale ho ukájelo...bylo prostě úžasné. S každým pohybem v něm málem šílel. Nitro jeho přítele se začalo stahovat, přidal na tempu aby Rukiho zážitek ještě zintenzívnil, povedlo se mu to. Rukimu se zatočila hlava, takový nával orgasmu snad ještě nepocítil. Neovládal třes ve svém těle, poddal se tomu. Odeznívající pocit ještě pocítilo sperma jeho miláčka hluboko v jeho těle. Reita z něj vystoupil a přitáhl si jej k udýchanému, vášnivému a dlouhému polibku.
"Jsi nejlepší milenec kterého jsem kdy měl." Zašeptal Ruki.
"Jsem jediný." Ušklíbnul se mile Reita.
"Ale nikdo lepší neexistuje, jsem si tím jistý." Znovu jej políbil a lehnul si na jeho hruď.
 

8 people judged this article.

Comments

1 Pink♥Ninja Yuuki ^^ Pink♥Ninja Yuuki ^^ | Web | 27. september 2012 at 21:44 | React

úžasná poviedka !! Jáj Reita ! :3

2 arashikyuketsukineko arashikyuketsukineko | Email | Web | 27. september 2012 at 21:59 | React

Povídka j úžasná, dokonalá... Co dál říct? :* *slintá*

3 Kara-chan Kara-chan | 28. september 2012 at 21:02 | React

awww... Ruki-chaaaan~ X3
*jej sakramentský perfekcionizmus zase otravuje*
prvý detail... menšie písmo už nejde nastaviť? som rada, že nepotrebujem okuliare, lebo inak neviem-neviem, ako by som to prečítala =.=
v prvej vete máš dvakrát "hlavne", ale nemusíš to opravovať, je to len malinká chybička ^^
protože hrozilo e se mu v davu lidí ztratí - chýba ž a čiarka
Aoie - neviem, či to nemá byť náhodou Aoiho >.>
"Reito, doprovodíš nás šípkovou růženku domů? Zašeptal Aoi - chýbajú tam druhé úvodzovky
a zacpal si ústa Rukou. - pfff... tá je asi dôležitá, keď je s veľkým R :D *jasné, chápem, stáva sa :)*

jáj, GazettE zbožňujem X3 poviedka sa mi páčila, aj keď som si nemohla pomôcť a Rukiho si predstavila ako nezbedného kojenca s holým zadkom, čo behá po byte a Reitu ako... no, mamičku asi nie, ale aspoň opatrovateľku :D... XD fajn som sa zasmiala :) pekné ^^

4 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 28. september 2012 at 21:14 | React

Chňáááá *rozplývá se* Nee-chan, to bylo dokonalé. *rozplývá se a slintá*
Já miluju takové rozkošné povídky a dneska se z nich nakonec fakt rozplynu!
V životě jsem nečetla krásnější a rozkošnější povídky než shounen-ai a yaoi a slash!!! Chňáááá, být yaoistkou je tak krásné.... *srdíška v ošíškách*

5 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 28. september 2012 at 21:15 | React

Mimochdem, pletu se nebo ti dva na tom obrázku v záhlaví jsou Ichi a Shiro-chan? :3

6 Bara-chan Bara-chan | Web | 28. september 2012 at 22:58 | React

Aww... úžasné, nádherné, roztomilé a já nevím, co ještě :) Moc krásně napsané :) Tenhle pár miluju :)

7 Michi-chan Michi-chan | Web | 29. september 2012 at 15:45 | React

[5]: né to není Shiro, je to někdo z basketu, na to anime se chci brzo podívat... :)

8 Tsuke Gākin Tsuke Gākin | Web | 29. september 2012 at 23:22 | React

Ohohooo :D Tak to bylo naprosto bombastycké :D :D The Gazette prostě zbožňuju a tohleto mě prostě dostalo... Takže teď budu mít nádherné sny ^^ Pokud ovšem prvně nezkolabuju nebo neomdlím kvůly nedostatku krve =w=

9 Reita Reita | Web | 30. september 2012 at 18:08 | React

Ahoj uman skonončilo triedenie http://reita.blog.cz/1209/definitivne-rozhodnutie-sb
DAJ SI TU NAMAHU TO PREčITAť

10 Reita Reita | 30. september 2012 at 18:49 | React

gomene ale ja už takto dalej nemôžem robiť :( nechám sita ale puč sa zo svojich chýb ano ? ja tiež nemám čas mne škola zaberá 99%  dna ale aj tak sa snažím a tak tiež obieham a čitam članky ak človek chce tak sa dá to je vše nechám si ťa :/

11 Saki Saki | Web | 30. september 2012 at 19:28 | React

Tá predstava Rukiho xD No na môj vkus až moc sladké, som hold na také temnejšie prostredie xDD Ale poviedka je napísaná krásne, nemám čo dodať ^^

12 Kesie-chan Kesie-chan | 29. october 2012 at 20:28 | React

Ooooo Ruki , je taký rztomilůčký , a Reita..no.. Reita co k tomu dodat. Dokonalost! :** Začínám si říkat ,že si budu muset pustit nějakou jejich písničku a to co nejdřív !! *.*

13 Koko~chan Koko~chan | Web | 5. may 2013 at 13:51 | React

"zaklonil hlavu a zacpal si ústa Rukou." - To se mi stává strašně často!!! Nebo - a propletli ruki... :D
Bože můj, to bylo úžasné!! *ww* *má GazeNáladu, tak projíždí starší povídky*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama