Stále tě miluju, jak předtím

29. august 2012 at 20:03 | Michi-chan |  Bleach
Paring: Ichigo x Hitsugaya
Žánr: zezačátku trošku smutné, romantika, yaoi, sladké :3
Navazuje na : Děti ještě neznají bolest, A slibuji že všechno bude v pořádku


V posledních dnech se ochladilo. I tak Ichigo seděl na balkónu pouze v tílku a tříčtvrťácích. Často byl v noci vzhůru. Jen tak někde seděl a přemýšlel. Pozoroval malé světélka v dálce, jak je jich s přibývající hodinou čím dále méně.
Nebyl příliš unavený, spíš byl ... ani nevěděl jak se cítil... Jediné co ho dokázalo uklidnit, byly ty chvíle kdy se Shiro usmál, třeba když ho chtěl krmit i když ho štvalo že se o něj Ichi pořád stará, když ho někdy lechtal zatímco mu měnil obvazy, nebo jen tak po večerech když se na něco dívali.
Ichi se snažil aby se Hitsugaya měl co nejlépe, věnoval mu všechnu svojí péči, ale vůbec si nebyl jistý jestli to dělá správně.
Zezačátku se mu několik dní zdálo že to bude v pořádku, že se to lepší, Hitsugaya se usmíval, vypadal klidně, potom ho v noci našel plakat na kraji postele. Daleko od sebe, roztřeseného a v šoku, chtěl ho obejmout ale odstrčil ho, omlouval se a plakal. Tehdy vůbec nevěděl co by měl udělat, cítil se více a více bezmocný.
Stálo jej to hodně sil ho takhle vidět.
Ale držel si od něj odstup, trochu se děsil toho že by jej mohl zase odstrčit, i když ho chtěl hrozně moc obejmout, nechat ho spinkat ve své náruči a zapomenout všechny ty špatné vzpomínky, nikdy ho nepustit... ale pro Hitsugayu bude asi chvíli těžké, nechat na sebe někoho sahat, protože mu to asi bude připomínat, tu událost... Bude s tím muset teď počítat.Založil si ruce za hlavu a zavřel oči, noční vánek byl uklidňující...
Všechno se od doby toho incidentu pro Hitsugayu zlepšilo, Ichi mu byl velkou, obrovskou oporou, ale zdálo se že to na něj taky trochu začíná dopadat. Občas sedával venku, byl tišší než obvykle, ale i tak byl hrozně rád že je tu s ním. Nevěděl jak by to zvládal bez něj.
Jednou ho chytla trošku slabší chvilka a omylem ho odstrčil, vzpomněl si na to...
Nechtěl ho odstrčit, jenže se to stalo, mohl mu říct že to nechtěl udělat, ale i tak by se Ichi pořád cítil špatně, občas když se v noci probudil aby se k Ichimu mohl více přitisknout, v jeho náručí se totiž cítil více než bezpečně. Bylo to jeho útočiště, nespal příliš klidně poslední dobou, znáte to, sny...
Když se tam chtěl teď uchýlit, Ichi tam nebyl, Shiro si domyslel že je asi na balkónu, nechtěl ho rušit, ale trápilo ho to.
Chápal že to pro něj může být těžké, ale nevěděl jak moc. Nechtěl mu ublížit, někdy si ho chtěl k době přitisknout, schovat se v jeho objetí, lehnout s ním a jen klidně usnout.
Ale, po té události, si mohl domyslet, že, to prostě nějakou dobu bude pro Ichigo těžké se ho dotýkat, když to předtím trochu jiným způsobem udělal někdo jiný.
Hlavně se bál že až se Gin objeví, Ichigo po něm půjde. Bylo to prostě těžké, ale nechtěl už taky tak sám ležet, chtěl jít za ním.
"Ichi?" Ichigo seděl v tureckém sedu, opíral se o zeď a tvářil se tak vážně, ale slušelo mu to...moc. Hitsugaya se na něj malinko usmál, Ichi byl v tílku, Hitsugaya si třel prsty o sebe aby mu neumrzli, a Ichi klidně seděl na zemi. Byl moc rád že když se Ichi otočil, taky mu úsměv opětoval. Vstal a malinko si oprášil kalhoty, a spravil tílko.
"Půjdeme, ne? Nastydneš." Shiro mu ale zastoupil cestu ve dveřích, Ichi se podivil, ale musel se na něj usmát, byl asi o tři hlavy menší než on, ruce položené na rámech dveří, ve tváři vzdorovitý výraz, jakoby si myslel že by si jej Ichi nepřehodil přes rameno a do postele ho neodnesl v jedné ruce. Byl ale zvědavý o co se pokouší.
"Miluju tě, Ichi." Chvíli ho jen tak pozoroval než se mu vrhnul do náruče, doslova se v ní zamuchlal. Ruce mu spojil za zády a objal ho co nejpevněji mohl. Hluboce vdechl Ichiho vůni, chyběla mu. Jako on celý. Cítil jak si ho ty silné, svalnaté paže vzaly jako kočičku, Ichi měl jednu ruku pod jeho stehny a druhou na zádech, Hitsugaya se mu zpoza ramena probíral vlasy na zátylku.
Ze začátku se vždy bránil když ho Ichi někam nosil, ale stal se z toho takový jejich zvyk, začalo se mu to líbit, a teď byl opravdu rád nošen.
Ichigo jej, když došli do ložnice, s až neskutečnou opatrností položil jako porcelánovou panenku na postel a lehnul si vedle něj, nechal jej, ať se mu sám vtulí do náruče, ale co ho překvapilo, bylo že si ho Hitsugaya přitáhl za bradu a hluboce se mu vpil do rtů, sám prohluboval polibek, nechal sice Ichiho aby tuhle hru kontroloval, ale ten se nebránil, tak pokračoval, dlouho se od sebe neodtrhli, ani nechtěli, Shiro se červenal. Jenom tak, ale na chvíli dostal na svého přítele strašnou chuť...
"Ichi." Zašeptal, dlaň měl stále na líci jeho přítele, trošku zrychleně dýchal, chyběl mu vzduch kvůli dlouhé polibku, stále měli tváře hrozně blízko u sebe. Zadíval se mu do očí, Ichi znal ten pohled.
"To přeci sám nemyslíš vážně." Zasmál se Ichi a přitáhnul si ho za pas blíže k sobě. Ale Hitsugaya to myslel vážně, byl si tím jistý, to co se stalo, mu ani v nejmenším nemůže připomenou něco, co by mohl dělat Ichi, ten byl vždy jemný a něžný. Možná na to nevypadal ale byl.
"Nedívej se na mně tak, víš co se mnou ten pohled dělá." Hitsugaya na něj hleděl zpoza přivřených víček, měl lehce pootevřené rty, celý jeho zjev byl dokonalý.
"To přece nemůžu." Ichi zavrtěl hlavou, ale nijak se od Toushira neoddaloval.
"Proč ne?" Ichi neodpovídal, pohladil ho po vlasech, nepřestával se trošinku usmívat.
"To je to tak těžké, nemyslet při tom, že tam kde se mně budeš dotýkat ty, se mě dotýkal i Gin?" Ichi se vylekal, na tohle ani nepomyslel, tohle ho netrápilo, jenom mu nechtěl nějak ublížit, třeba mu to něčím připomenout, přece to bylo ještě docela čerstvé.
"Ty, a on, nemáte vůbec nic společného. On...Pro mě to nebylo víc, než že mě prostě zmlátil, zbil mě, je jedno kde a jak. Tebe miluju, vždycky si byl hrozně něžný, a vždycky to s tebou bylo...dokonalé... Chybí nám to, ne?" Ichi si malinko povzdechl.
"Nemůžu popřít že nechybí, ale pořád se bojím o tvoje fyzické zdraví, to že se i zahojily škrábance není nic v porovnání s těmi jinými zraněními." Hitsugaya trošku posmutněl, cítil se lépe, ale přece jenom, vnitřní zranění se asi budou hojit déle.
"Prostě, jenom ne dnes v noci." Ichi se jemně vpil do jeho rtů.
"Ale pokud to opravdu tak moc potřebuješ." Polechtal prsty bělovláska na boku. Čekal na jeho svolení, hodlal určitě nespěchat, už vůbec ne něco dělat pokud by byl Hitsugaya jenom malinko proti tomu.
"Jsi nejlepší Ichi." Objal ho kolem krku, nechal ho hýčkat své rty, a stáhl si ho nad sebe. Ichigo se po chvíli přesunul na jeho krk, tvořil malé zarudlé flíčky, dráždil jeho tepnu, pak vrátil se k oušku a opět na rty.
"Ichi." Hitsugaya tiše zasténal, zrzeček prsty pomalinku putoval po jeho krku mezi klíční kosti, a velmi pomaloučku se rozhodl rozepínat knoflíčky na jeho košili. Druhou rukou ho bříšky prstů lechtal na bříšku, a hrál si s jeho pupíkem. Když už rozepnul všechny, lehce košili rozhalil. Rty se nejdřív o bradavku jenom otřel, pak ji konečně věnoval trochu péče jazykem nakonec ji ještě ofoukl, to samé udělal i s druhou. Hitsugaya si hrál s jeho vlasy a prsty sem tam malinko stisknul jeho vypracované paže.
"Ichi." Zasténal opět, když se zrzeček věnoval několik polibků na jeho ploché bříško a podbřišek. Dlaněmi mezitím hladil jeho boky. Ichi se rozhodl ukojit touhu jeho přítele, zuby mu stáhl spodní prádlo do půlky stehen, Hitsugaya mu se zbytkem pomohl i když o to Ichi ani moc nestál, bělovlásek byl trošku nedočkavý.
Ichi tedy prstem přejel po jeho špičce, Hitsugaya se zachvěl.
"Prosím." Opravdu už to nemohl vydržet, potřeboval to, nutně. Hlasitě zavzdychal když Ichi uchopil jeho tepající vzrušení a začal ho uspokojoval rukou. Opravdu, v tomhle byl úžasný, po chvilce přidal i ústa, dráždil jeho špičku jazykem, pevně ji obemkl rty. Hitsugayovi stačila chvilička té perfektní péče, aby vyvrcholil. Celá se napjal, jeho svaly se stáhly, prohnul se v zádech a zaklonil hlavu. Všechno v tu chvíli bylo tak intenzivní, celým jeho tělem kolovalo tolik slasti která se najednou uvolnila. Nechal ten pocit v sobě doznít. Rychle dýchal, měl přivřené oči. Rukou ještě roztřesenou s silného orgasmu si přitáhl Ichiho k sobě, políbil ho a pevně objal. Ichi se rozhodl počkat až usne, bylo už hodně pozdě a on bude určitě dost unavený, pak se teprve postará, o svůj nemalý problém v kalhotách.
"Ichi." Hitsugaya se svojí malou ručkou vydal pod lem staršího tílka.
"Shiro-chan, to, nemusíš." Cítil jak se jeho drobné ruce, opatrně sunou nahoru po jeho hrudi.
"Já chci." Zazubil se Shiro. Sundal Ichimu tílko a vpil se do jeho rtů, než by začal protestovat. Prsty projížděl úžlabinky mezi jeho svaly, miloval jak je jeho tělo dokonale vypracované. Jeho široké ramena, a svalnaté ruce, jeho dokonalé, bříško s svalovými bochánky. Polibky se přesunul na krk, a stáhnul mu pyžamové kalhoty z boků.
"Mám to protahovat?" Zazubil se na něj, rád by to trošku protáhnul, aby jej potrápil jako on předtím jeho.
"Prosím, Shiro-chan." Ichi si přivlastnil jeho rty abych v nich mohl tlumit svoje steny, které se mu pro ty drobné ruce draly z úst. Hitsugaya se palcem věnoval jeho špičce a druhou celé jeho délce. Pozvolna přidával na tempu. Byl to dobrý pocit když viděl jak jeho činnost ovlivňuje tak silné tělo. Nechal Ichiho tlumit svoje steny ve svých ústech než vyvrcholil do jeho ruky. Sklonil se a jazykem slízl pár kapek z jeho bříška a potom olízal to, co mu ulpělo na ruce.
"Líbilo se?" Kousnul Ichiho hravě do ucha. Byl krásný, udýchaný, roztřesený z pořád doznívajícího zážitku. A jeho hnědé oči se tak nádherně leskly. Ichi kývl a políbil mladšího. Vyzvednul si jej ne hruď, věděl že tam Shiro rád spává a začal ho hladit po vlasech a po tváři.
"Miluju tě, Shiro." Zašeptal Ichi.
"Miluju tě, Ichi." Shiro se na něj chvíli díval, na jeho krásný úsměv, na jeho krásný obličej, ale pomalu se mu klížila víčka a usnul. Konečně tak jak si přál, tak jak to bývalo, na jeho hrudi, pod jeho ochranou. Už se nemusí bát žádných špatných vzpomínek, ani žádných hloupých snů, dokud je s Ichim, je vše v nejlepším pořádku.

Možná udělám ještě jeden dodatek, nevím jestli o něj stojíte, ale já bych ráda napsala, co se stane až se všechna Hitsugayova zranění vyléčí, a Ichi se přestane bát že mu ublíží :3
 

10 people judged this article.

Comments

1 ChronoArt ChronoArt | Web | 29. august 2012 at 21:14 | React

Tak tohle byla povídka přesně pro mě. No jo, já se asi na všechno dívám přes tlusté růžové brýle :D DO-KO-NA-LÉ. Uděluju ti cenu za nejroztomilejší popsání Toushira co jsem kdy viděl. :D A pokračování? Zaslechl jsem pokračování? Tak to je samozřejmost! :D Tuhle minisérii budu číst ještě mnohokrát dokola (možná kromé prvního dílu :D krev v yaoi nemám rád) :D

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 30. august 2012 at 0:25 | React

Krásné moc moc :) I takové hezky slaďoučké :) A určitě jsem pro pokračování :) A navíc už jenom ten popis k němu... hmmm... :)

3 Leiko Leiko | 30. august 2012 at 19:29 | React

boží! jen by sis občas měla dávat bacha na čárky (-_-)

4 Michi-chan Michi-chan | Web | 30. august 2012 at 19:52 | React

[3]: interpunkce, můj dávný nepřítel xDD budu se snažit dát si na to pozor...

5 Leiko Leiko | 30. august 2012 at 19:56 | React

každý nějakého máme, u mě je to i/y :D jinak je to fakt úžasná povídka! možná i nejlepší z celé série!

6 Reita Reita | Web | 1. september 2012 at 11:50 | React

Prvé kolo SONS začalo :D dražím palce http://reita.blog.cz/1209/1-kolo-sons

7 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 2. september 2012 at 13:12 | React

Ahojky, můžeš mi please hlásnout sem? http://reita.blog.cz/1209/1-kolo-sons#komentar102695301 Díky moc, taky jsem ti hlásla :)

8 Dead Pillow... Dead Pillow... | Web | 2. september 2012 at 14:49 | React

Ahoj, u ně na blogu máš grafiku, co sis jednou i mě objednávala, tak se kukni :) Jinak povídka je krásná! =3 Taková kawaii nebo jak to nazvat... =D =3

9 Saki Saki | Web | 3. september 2012 at 20:56 | React

Yay, sladučké, ale krásne napísané. Dneska som mala presne chuť na niečo takého ^^ Nuž a pokračovanie by som si veľmi rada prečítala, takže len do toho ^^

10 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 4. september 2012 at 14:35 | React

Ahojky, můžeš mi prosím hlásnout sem? http://reita.blog.cz/1209/2-kolo-sons Moc děkuji :) Taky jsem ti hlásla :)

11 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 4. september 2012 at 20:32 | React

Ach, moc děkuji za tak krásnou pochvalu povídek. Jsi zlato. :))
A od někoho, kdo píše tak úžasně jako ty, to potěší dvojnásobně. ;)
Tento pairing moc nemusím, ale to nic nemění na kvalitě povídky. ;)
A bylo to kawaii... něco takového jsem zrovna potřebovala. :)
A dodatek... ME WANT. xDD

12 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 6. september 2012 at 17:37 | React

Ahojky, můžeš mi prosím zahlasovat sem? http://reita.blog.cz/1209/3-kolo-sons Děkuji moc :) Taky jsem ti hlásla :)

13 Reita Reita | Web | 8. september 2012 at 10:55 | React

Ahoj:D začalo 4 kolo SONS držím palce
http://reita.blog.cz/1209/4-kolo-sons

14 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 8. september 2012 at 18:04 | React

Ahojky, můžeš za mě zahlasovat sem, prosím? http://reita.blog.cz/1209/4-kolo-sons#komentar102825368 Moc díky :) Taky jsem ti hlásla :)

15 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 9. september 2012 at 10:11 | React

Parádna časť! *____*

16 Reita Reita | Web | 10. september 2012 at 19:15 | React

5 kolo Sons začalo tak držím palce :D http://reita.blog.cz/1209/5-kolo-sons

17 Kesie-chan Kesie-chan | 11. september 2012 at 17:12 | React

Áááá já chci další !!! :D A to až se ichigo nebude bát .. *ďábelský úsměv* Muhehehe... To teprve bude ! :D Jinak naprosto super , bylo to strašně sladký ^^ hlavně Tošík jak jinak.. :3333333 asi se rozteču !! :D *ty ani nevíš co se mnou děláš !* :DD

18 Reita Reita | Web | 13. september 2012 at 20:02 | React

ahoj fuinálove kolo SONS začalo a držím palce http://reita.blog.cz/1209/6-kolo-sons

19 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 14. september 2012 at 12:00 | React

Teda, to byla nejlepší povídka na Ichigo/Hitsugaya, co jsem kdy četla, nee-chan!!! To bylo tak dokonalé... U toho jsem se vztekala na Gina, potom skoro brečela a teď jsem se rozplývala. Zajímao by mně, co se mnou udělá pokráčko xD Muhahahahaha, to vykrvácím xD JASNĚ, ŽE HO MUSÍŠ NAPSAT!!! :)

20 Nyoko Nyoko | Web | 15. september 2012 at 18:47 | React

máš na mojom blogu tú poviedku o ktorú si si napísala :) .. prepáč, že to trvalo tak dlho TwT
http://yaoi-love-blog.blog.cz/1209/usamiho-narodeniny

21 Reita Reita | Web | 16. september 2012 at 12:58 | React

ahoj chcem ti oznamiť ze Je koniec suťaže ale blbne mi blog takže sa mi to už nedá zastavit tak prosím už si nezhánaj hlasy:S

22 Reita Reita | Web | 16. september 2012 at 15:29 | React

Zase otravujem čo ?? XD no už je vyhodnotenie Suťaže máš umnňa diplom a reklmu za druhé miesto tuto http://reita.blog.cz/1209/koniec-sutaze-sons-a-vyhodnotenie

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement