Lesk

2. august 2012 at 22:34 | Michi-chan |  Bleach

Paring: Ulquiorra x Grimmjow (opět..) ♥
Žánr: yaoi a lesk na rty, co čekáte xD

Slíbila jsem že něco napíšu, není toho moc, není to ani zkontrolované, je možn že ráno si to přečtu a hned to smažu... xD
Ulquiorra ležel na posteli, prohlížel si katalogy a časopisy co jeho příteli někdo hodil do schránky. Halilo ho jenom spodní prádlo a černé tílko, původně nejspíš taky Grimmjowovo, soudě podle toho, jak mu bylo velké. Čekal než se jeho milenec osprchuje, on sám se nesprchoval, tušil že se po noci s Grimmjowem se bude muset stejně osprchovat znovu ráno.
Grimmjow vyšel z koupelny, měl ještě vlhké vlasy, několik kapek vody mu stékalo po zátylku. Měl pořád džíny ve kterých přišel protože do sprchy si zapomněl vzít něco na převlečení.
"Konečně." Zamručel, sice v jeho hlase bylo poznat že je rád, ale chtěl Grimmjowa trochu potrápit, za to, že jej nechal čekat tak dlouho samotného. Klekl si na postel a natáhl se, aby mohl časopisy položit zpátky na noční stolek.
"Nemohl ses dočkat, co?" Zazubil se jeho milenec, naklonil se, vzal Ulquiorrovu bradu mezi palec a ukazováček a přitáhl si ho k krátkému polibku.
"Jo, něco jsem ti koupil." Modrovlásek si klekl k velké černé sportovní tašce u postele a něco vytáhl z její boční kapsy.
"To je pro mně?" Podivil se Ulquiorra když si věc kterou mu jeho přítel hodil prohlížel, ne že by ji nechtěl, ale tohle určitě nečekal.
"Pořád si stěžuješ že budeš mít rozpraskané rty..." Pokrčil rameny jako neviňátko a vyskočil na postel. Natáhl k němu ruku aby mu předmět vrátil.
"Nemám rozpraskané rty." Zavrtěl hlavou ale lesk určitě Grimmjowovi vrátit nehodlal. Právě si pročítal obal.
"To jsem neřekl." Zasmál se modrovlásek.
"Lesní ovoce?" Zvedl jedno obočí a zasmál se svého milence.
"Je to dobré v palačinkách, jako koktejl nebo zmrzlina, proč ne jako lesk na rty?" Grimmjow měl vždy na všechno výmluvu. Černovlásek si oběmi dlaněmi přitáhl jeho obličej k sobě a vášnivě se vpil do jeho rtů.
"No tak, nemůžeš mě líbat dokud to nemáš na sobě, mohl by zafoukat vítr a tobě by mohly popraskat rty." Chtěl ho tím trochu poškádlit, nečekal že by si to Ulquiorra opravdu vzal. Několikrát si leskem přejel přes rty a protřel je o sebe.
"Připadám si blbě." Pousmál se. "Zbav mě toho, prý to i nějak chutná."
"Rozkaz." Musel uznat že mu to docela slušelo. Jazykem obkroužil konturu jeho rtů, chuť to nemělo špatnou, ale raději měl chuť Ulquiorry samotnou. Vniknul do jeho úst a prohloubil jejich polibek.
"Nechutná to špatně." Olízl se Grimmjow. "Ne?" Ulquiorra si nervózně třel rty o sebe.
"Pořád to cítím, je to...nepříjemné, nejsem na to zvyklý." Potom ho něco napadlo. "Budeš se muset víc snažil abys to dostal dolů."
"Udělám co budu moct." Zavrněl modrovlásek. Vášnivě se vpil do těch pootevřených rtů a pomalu ho položil na postel. Ani si to pořádně neuvědomoval, spíš automaticky sjel rukou na bok svého přítele, a potom putoval pod jeho tílko.
"Tohle k sundávání lesku ale nepotřebuješ."
"Ale určitě..." Pokýval hlavou Grimmjow, zatvářil se naprosto vážně když uviděl černovláskův pobavený výraz. "Jenom se snažím ti pomoct." Zašklebil se.
"Tak se snaž." Vjel mu rukou do mokrých vlasů, sám ještě prohloubil polibek, užíval si ten pocit, i to jak ho sem tam Grimmjow kousne do rtu. Ten ho zatím hladil pod tílkem po boku a vyhrnoval ho výš, než ho z Ulquiorry úplně svlékl. Ten využil chvilku jeho nepozornosti a vyměnil jejich pozice.
"Hele, já ti tady tak hezky pomáhám a ty mi to kazíš." Našpulil rty uraženě Grimmjow.
"Už si mi pomohl dost, musím se ti odvděčit ne." Rozepínal mu kalhoty zatímco ho Grimmjow zbavoval spodního prádla. Když byli oba nazí, rychle se naléhavě políbili a potom Ulquiorra putoval polibky níže, na krk, na krční tepnu do které Grimmjowa lehce kousnul. Přitom co se věnoval rty jedné modrovláskově bradavce lehce prsty přejížděl po celé jeho délce.
"Budu ti pomáhat častěji když se mi pokaždé budeš chtít takhle odvděčovat." Zavrněl Grimmjow, černovlásek byl takový, o něco iniciativnější než obvykle.
"Tak to si ještě počkej." chtěl se doplazit k šuplíku a vyhrabat z něj lubrikační gel ale modrovlásek ho zastavil, chytil ho za zápěstí a donutil ho si kleknout na všechny čtyři nad něj, zvedl hlavu a jazykem začal sát jeho bradavky zatím co vedle sebe šátral po věci kterou hledat. Na prsty si vytlačil trochu lesku na rty z tuby a rozetřel ho kolem vstupu do černovláskova těla. Potom jedním mazlavým prstem pomalu vnikl dovnitř.
"Líbí?" Ulquiorra zasténal.
"Je t-to, trochu...jiné." Skousnul si ret a pro jistotu se přisál ke krku svého milence. Ten ho hladil po zádech a po hýždích a druhou rukou si ho připravoval.
"Jenom se uvolni, ano?" I když nebyl Ulquiorra zas tak zkušený, připravit se dal docela snadno.
"T-to přece v-vím." Mluvit mu dělalo značné potíže, nechtěl se přestat ovládat a sténat jako školačka. Byl na to že jej Grimmjow vždy dokáže dostat až za hranici racionálního myšlení, občas trochu naštvaný. Byl raději když si byl jistý sám sebou. Tiše sténal i když si skousával ret.
"Nebolí tě to, že ne?" Grimmjow se trochu lekl, ustal ve své činnosti a pohlédl Ulquiorrovi do očí.
"Ne, jenom bych nechtěl sténat už tak brzo jako školačka, jenže víš, si na tohle prostě dobrý." Povzdechl si Ulquiorra a navedl si Grimmjowovy prsty zpět do sebe.
"Tak děkuju, vůbec to nemusíš držet v sobě, krásně sténáš." Za chvíli v něm měl druhý a zanedlouho i třetí prst. Vytáhl je a opět jej stáhnul pod sebe.
"U-už?" Obvykle si jej Grimmjow připravoval čtyřmi prsty tak byl malinko vykolejený.
"Tolik toho zase nepotřebuješ zlato, ne?" Políbil ho na čelo. Byl opravdu krásný, malinko se červenal ale s roztaženýma nohama čekal na Grimmjowovu péči.
"Nic jsem neřekl. Jenom už..." Objal jej stehny kolem pasu a tím si jej přitáhl k sobě, sám proti němu přirazil. Modrovlásek mu dal chvíli aby si zvyknul a přitom se konečně začal věnovat i jeho erekci která už dlouho žadonila o pozornost. Přirážel prudce, ale přesto byl opatrný aby to Ulquiorru nebolelo. Věnoval se palcem špičce jeho erekce, nutil ho sténal opravdu hlasitě a svoje vlastní steny tlumil v kůži černovláskova krku.
Ulquiorra téměř vykřikl když pokropil svým spermatem ruku svého milence i svoje bříško, chvěl se pod návalem orgasmu a jeho svaly se samovolně stahovaly. Měl zavřené oči a tiskl si Grimmjowa co nejblíže k sobě. Grimmjow ho po chvíli následovat. Ulquiorra byl pořád ještě rozechvělý a užíval si ten již odeznívající pocit, uvědomoval si jak je rád že tu s Grimmjowem dneska je, jak Grimmjow hezky voní, jak hřeje a jak je rád že je tu s ním.
"Nepůjdeš se osprchovat?" Zeptal se ho Grimmjow, očividně se vzpamatovával rychleji než černovlásek.
"Myslím že s tebou by to stejně nemělo smyl, takže až ráno." Zase ho políbil.
"Nevadí ti to?" Grimmjow ho rukou pohladil po hýždích a po zadní straně stehna přičemž rozetřel svoje sperma po jeho těle.
"Je tvoje takže ani ne." Usmál se, malinko se začervenal.
"Občas si vážně k sežrání víš to?" Zatahal ho modrovlásek za načervenalé tváře.
"Jenom občas? Víš co? Jdu se osprchovat." Vyplázl na něj jazyk Ulquiorra.
"Nééé. Řekl si až ráno, a navíc mě znáš, ne? Takže se můžeš klidně přestat schovávat pod tu peřinu, stejně ti to za chvíli nebude nic platné." Grimmjow si ho k sobě přítáhl a vpil se do jeho krku, dlaněmi opět začal bloudit po jeho hrudi.
"Neříkal si za chvíli? Nechceš si třeba odpočinout?"
"Chvíle uběhla, nepotřebuju přestávky." Zazubil se a silně objal menšího z nich.
 

6 people judged this article.

Comments

1 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 3. august 2012 at 16:22 | React

Aaaww x3333 toto je dokonalá poviedka! *____* a ten pár :3 aach :3 krása n___n

2 arashikyuketsukineko arashikyuketsukineko | Email | Web | 3. august 2012 at 16:34 | React

Tak to bylo něco :3 ... Kde... Kde mám sakra kapesník? A jé tak nic mno... půjdu pro mop a budu muset setřít tu krev s podlahy :D *směje se a krvácí* Tááák jsem si dlouho nepočetla :D

3 Kara-chan Kara-chan | Web | 3. august 2012 at 22:50 | React

*nevidí písmeká na klávesnici, lebo sú všetky oslintané a pokrvácané* Grimiiiii X3 Ulqiii *|||* *yaoizmom zmäknutý mozog sa na viac nezmôže*
dokonalé to bolo *.* "Chvíle uběhla, nepotřebuju přestávky." XD Grim a Ulqi, tých dvoch zbožňujem z Bleachu najviac a keď sú spolu *perverzný škleb* :3 úžasné :3

4 MiLacek-Yaoi MiLacek-Yaoi | Web | 4. august 2012 at 9:33 | React

Vida :D dlouho jsem tu nebyla a někdo si zmenil design co? :D je kráááásnýýýý :D a povídka dokonalost!

5 Saki Saki | Web | 4. august 2012 at 13:50 | React

Krásne napísané, to s tým leskom na pery xDD No čo povedať, Grimm je proste hlavička xDD Ale vážne som nečakala, že si
to Ulgi dá FAKT na pery xDD
Inak, na blogu mám výsledky triedenia ^^ http://fun-anime-naruto.blog.cz/1208/vysledky

6 Bara-chan Bara-chan | Web | 5. august 2012 at 1:16 | React

Krásné, opravdu moc :)

7 Michi-chan Michi-chan | Web | 5. august 2012 at 15:01 | React

[2]: je pravda že jsem si dala menší přestávku od psaní, ale snažím se znovu začít psát víc...

[5]: Grimm je hlavička xD to mě dostalo XD

8 Naru nee-chan Naru nee-chan | Web | 7. august 2012 at 22:36 | React

Teda, já nemám slov. Ty píšeš tak roztomilé povídky a krásné *_* A když si ty dva představím spolu, tak slintám a krvácím :3 Sakra, potřebuju prostěradlo... *strhla ho z postele a přibrala i kvítka a nástěnku a všechny možné blbosti... Grell jenom kroutí hlavou a radši si jde hrát s Undertakerem... A Itachi taky a přidává se k nim... Sebby jen čumí, krvácí a taky se přidává...*

9 Kesie-chan Kesie-chan | 11. september 2012 at 17:56 | React

[1]: Hai ! :D úžasnžý pár a Grimík.. mňam *.* ale i ulqioru mam moc ráda ^^ další ! :D *krev jí z toho pomyšlení teče z nosu prodem* !:DDD

[8]: Jo! :D

10 Scana Scana | Email | Web | 5. september 2013 at 19:47 | React

Tenhle pár prostě zbožňuji ♥ nemám slov, je to nádhera, jako všechny povídky, co jsem zatím přečetla =^.~=

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement