Děti ještě neznají bolest

23. august 2012 at 13:14 | Michi-chan |  Bleach

Paring: Ichimaru x Hitsugaya
Žánr: yaoi, znásilnění, s otevřeným koncem (shotacon - měla bych to tu dát, jenže já Hitsugayu za shotu nepovažuju, je jenom maličký, ale pro jistotu xD)

PS: Po napsání téhle povídky mi něco došlo...
BOŽE, já jsem s znásilnila mojí nejoblíbenější postavu ! TT_TT
Musím napsat pokračování kde to nějak urovnám, chudáček Shiro-chan x´3


Bylo už docela pozdě, v Seireitei se pomaličku stmívalo, maličký bělovlasý kapitán se rychlým krokem probojovával spletitými ulicemi ke své jednotce.
"Toushiro." Uslyšel zašeptání za rohem. Ten hlas poznal, neměl toho muže příliš v lásce, nevěděl co od něj čekat a byl z něj vždycky nevrlý.
"Kapitáne Hitsugayo..." Povzdechnul si a zastavil se v chůzi, nechal ho za rohem, nehodlal jít za ním do vedlejší uličky, hodlal poslechnout si co chce a co nejrychleji odejít.
"Ale, copak? Nepopovídáme si?" Zašklebil se Ichimaru, Hitsugayovi přeběhl nepříjemný mráz po zádech, jak mu byl ten muž slizký. Nevěděl co by mu měl říct.
"Moc rád bych, ale nemám čas, jestli mě omluvíte." V hlase měl opovržení druhým a opět rychle pokračoval v chůzi, Ichimaru ho následoval.
"Kam pak tak spěcháte?" Ichimaru jej dohnal a šel vedle něj.
"Za svou jednotkou." Odsekl Hitsugaya a ještě přidal, ale pro Ichimarua a jeho dlouhé nohy to nebyl problém.
"Já jsem žádnou zajímavou zprávu, kterou bych musel jednotce sdělit, neobdržel. Co je důležitého, že tak spěcháte jim to povědět?" Z tváře mu nemizel ten nepříjemný úsměv. Hitsugaya se na něj ani nechtěl dívat, povzdechl si.
"Nevyptáváte se příliš?" Zamračil se na něj.
"Tak mi odpovězte kam jdete." Hitsugaya by mu nejraději vrazil, jak moc ho otravovala jenom jeho existence. Byl mu odporný, takový dolézavý a podlý jako had.
"Můžete mě nechat jít?" Štěkl na něj, ten muž ho opravdu vytáčel, každou vteřinou víc a víc.
"Já vám přece nebráním." Trochu se k němu přiblížil, tak že už se o něj málem každým krokem třel.
"Můžete mě nechat jít, samotného?" Opravil se mladší a doufal že se Ichimaru už vypaří. Přece ho to nemůže bavit.
"Ale, kdyby jste šel sám, mohl by vás někdo, jak to říct, přepadnout ... nebo snad znásilnit?" Hitsugaya se na něj nevěřivě podíval, opravdu si nebyl jistý jestli slyšel dobře.
"Co prosím?" Nadzvedl jedno obočí a trochu do většího odstoupil.
"Kdo by nevyužil šance, večer se přiblížit k takové rozkošné prdelce jako jste vy, nenápadně ji zmást nějakýma přihlouplýma otázkama, začít ji sledovat, odvést její pozornost, přitlačit ji ke zdi a ojet do bezvědomí?" Celou tu dobu co Ichimaru mluvil se k mladšímu přibližoval, ten před ním couval, nenapadlo ho to ale opravdu zády narazil do zdi za sebou, obklíčily ho ruce staršího. Nasucho polkl.
"Pustíte mně?" Zněl vcelku klidně ale uvnitř byl vyklepaný, doufal že se mu to zdá, přece by něco takového nemohl říct člen Gotei 13.
"Proč bych si měl nechat jen tak utéct takovou příležitost zprznit ještě tak mladé, krásné, děťátko." Hitsugaya se zamračil, teď toho měl právě dost. On není dítě, je kapitán jedné z divizí v Gotei 13. Tohle by se měli ostatní kapitáni dozvědět, mají mezi sebou něco takového... Nechce být znásilněný, a už vůbec někým takovým... Aspoň že zprznit už jej nemůže, mohl by, jenže on už někým zprzněný byl, to ovšem Ichimaru nevěděl.
"Okamžitě mě pusťte!" Udělal jedinou rozumnou věc, pokusil se Ichimarua pořádně kopnout, což se mu nepodařilo ale zato odvedl jeho pozornost a pořádně se mu zakousnul do ruky která mu bránila v útěku. Gin zaskučel a ruku stáhnul.
"Mě neutečeš ty malá mrcho." Zasyčel Gin a rozběhl se za ním, utíkal za ním přes střechy ale pak se mu ztratil ve spletitých ulicích, slyšel jak běží pryč.
Ale přece jen on tady byl déle a vyznal se tu lépe, počkal s na něj za rohem a když se prohnal kolem podkopnul mu nohy. Hitsugaya dopadl na zem, slušně si odřel ruku a poškrábal jednu část obličeje. Ležel na břichu, zvednul se na kolena a poté i na lokty ale dál to nešlo protože se nedobrovolně natisknul na tělo nad sebou, Ichimaru jej uvěznil pod sebou v, pro Hitsugayu, ne příliš vhodné pozici. Zatnul pěsti, byl ponížený klečet na čtyřech, pod ním. Cítil že je Ichimaru vzrušený, otřel se totiž svou erekcí o jeho hýždě, začínalo to být opravdu špatné.
"Ne." Chtěl křičet ale Ichimaru jej chytnul pod krkem, za ten krk ho vytáhl nahoru a donutil jej si sednout tak aby za ním sám klečel (pokud jste to nepochopili tak, tak jako na obrázku xD). Opravdu začínal panikařit, bál se že když Ichimaru ještě víc stiskne jeho krk začne se dusit, ale to Gin nechtěl, jen nechtěl aby křičel, zatím.
"Pusť!" Zasípal bělovlásek, cítil se hrozně slabě, ohroženě a bál se co ho čeká. Gin ho rukou kterou jej nedržel pod krkem začal hladit po ramenech, jemně mu rozhrnovat kimono a odhalovat jeho hruď, přejížděl po jeho dětsky jemné, sametové kůži, zkoumal ji bříšky prstů. Rty přesunul k ramenům, kousal, nekrotil se, ani nechtěl být zase tak jemný. Chtěl aby se Hitsugaya třásl, červenal se. Chtěl aby mu jeho kousance a škrábance co mu hodlal způsobit, ještě dlouho připomínali to, kdo si jej poprvé přivlastnil, kdo jej zprznil. Ať se vždy když se na ně podívá, zděsil a vzpomenul si na něj.
Hitsugaya se snažil uhnout jeho rtům a jeho vlezlým dlaním, kroutil se v jeho stisku ale nedokázal se vymanit. Ze všech sil se snažil mu uniknout, utéct pryč od něj a stulit se v té náruči, kterou znal, a které věřil že mu neublíží, jenže ta byla daleko, ani kdyby si vykřičel plíce tak by ho neslyšela. Při té vzpomínce se mu do očí nahrnuly slzy. Snažil se je zastavit ale byl tak neskutečně vyděšený, měl hrozný strach a věděl že mu nikdo nepomůže. Slané potůčky kapaly na Ginovu ruku na jeho krku.
"Brečíš? Děti brečí když jim někdo ubližuje, ale tohle je jenom začátek, šetři si slzy na později. Roztrhám tě zevnitř." Hitsugaya cítil jak se šklebí, jak se jako psychopat tiše směje. Začal se třást při němých vzlycích, snažil se vytěsnit tu liščí stvůru ze svojí hlavy.
Tiše vyjeknul, normálně by křičel z plných plic ale to díky Ginovi nebylo možné, ten si právě nehty hrál z jeho bradavkami, rozdráždil je do krve, štípalo to. Potom ostrými nehty udělal několik docela hlubokých škrábanců na jeho hrudi a na podbřišku, rozvázal jeho hakama a tak se Hitsugaya ocitl jen ve spodním prádle které z něj Gin za pomocí svých nehtů serval. Toushiro nebyl hloupý, vší silou začal tisknout nohy k sobě. Měl zavřené oči, nechtěl vidět co s ním bude Ichimaru dělat, tiskl k sobě i zuby aby mu neudělal radost tím že se bude pokoušet křičet, nebo hůř, sténat.
"Ale no tak, nemá to cenu." Zašeptal Gin, kolem krku mu uvázal stuhu, pevně ji stáhl, ne tak aby chlapce uškrtila, ale aby ho pořád mírně dusila, taky mu uvázal roubík aby nemohl volat o pomoct , svázal mu i ruce za zády, pevně aby se nedostal ven, možná se mu odkrví dlaně, ale co. Nohy mu držel aby jej nemohl kopnout. Hitsugaya doufal že se mu nepodaří dostat jeho nohy od sebe. Viděl v tom jedinou naději.
"Roztáhni nohy." Přikázal Ichimaru, silně zaryl prsty do jeho bledých, tenkých stehen, zůstanou tam jistě modřiny. Hitsugaya plakal, ale i tak zavrtěl hlavou, na Gina se ani nepodíval.
Gin mu dal facku až mu připadalo že na chvíli přestal dýchat úplně, tvář ho pálila, začínala rudnout.
"Dělej. Roztáhni mi nohy jako malá kur*ička, možná tě to pak nebude bolet tolik, a možná i zůstaneš při vědomí." Hitsugaya opět zavrtěl hlavou ale při jeho slovech se ještě víc roztřásl. Pálily ho zápěstí, škrábance a modřiny, tvář bude mít fialovou a na rukou podlitiny, bylo mu to jedno, jenom nechtěl aby ho znásilnil, jak by se pak mohl podívat do tváře Jemu?
"Jak myslíš." Zavrněl Gin a zakousl se do jeho stehna, Hitsugaya zaúpěl, cítil jak mu teče po stehně krev, a znovu, a ještě jednou, i když nechtěl, snažil se křičet.
"Tak dělej! Roztáhni je." Hitsugaya mírně otevřel oči, uviděl Gina jak se nad ním sklání s kamennou tváří. Udýchaně položil hlavu na bok aby se na něj nemusel díval.
"Ne?" Doslova zavrčel. Bouchnul Hitsugayu pěstí do břicha, možná mu zlomil žebro. Zespodu mu zaryl nehty do lýtka a táhnul je až ke kotníku.
Mohl mu ty nohy násilím roztáhnout, ale chtěl aby se Hitsugaya vzdal, aby se mu poddal.
Tolik po tom malém těle toužil že si je přece jen roztáhnul sám, i přes mladšího protesty. Pevně uchopil jeho penis, a začal jej tvrdě třít v ruce, po chvíli se přece jen mladší vzrušil.
"Vidíš že to jde." Vzal hrubě jeho bradu a natočil si ho tváří k sobě.
"Otevři oči, chci aby ses na to díval když si tě vezmu." Hitsugaya už nehodlal protestovat, skoro se dusil, měl možná zlomené žebro, bolely ho všechny rány co mu Gin způsobil, a to, hodně bolely. Ztěžka udýchaně otevřel oči, jen tak napůl.
"Hodný kluk." Gin si strčil do pusy prostředníček. Olizoval ho špičkou jazyka, celý ho bral do úst jako kdyby někoho dělal pusou, Hitsugayovi se při tom až dělalo zle, opět mu začaly téct slzy. Ten muž byl odporný, nechutný, nechtěl aby se ho kdy jenom dotknul.
Gin putoval tím prstem k Hitsugayově otvoru, jednou ho jen tak obkroužil než ho pomalu zasunul do něj, ne za účelem přípravy, jenom chtěl zjistit, jak je jeho nitro zevnitř teplé, měkké a jak jsou jeho stěny hladké, nitro panice je vždy tak nezkušené, pak se ale zarazil.
"Ty." Hitsugaya to věděl, věděl že to Gin poznal, že už někoho měl. Bylo viděl jak ovládá vztek. Vytáhl z něj prst a chytil jej za boky, tak pevně že mu připadalo že mu zlomí pánev.
"Malá odporná děvko." Plivnul mladšímu do tváře, rozhalil si kimono, trošičku si ho nadzvedl a prudce do něj vniknul. Sám zasténal. Začal okamžitě přirážet, žádný čas na zvyknutí. Přirážel tak rychle, tak prudce, a tvrdě. Hitsugaya opravdu křičel i přes roubík. Cítil že uvnitř krvácí, opravdu cítil že ho zevnitř trhá. Neskutečně to bolelo, nebylo na tom vůbec nic příjemného. Hitsugaya už dávno ani nebyl vzrušený. Zato cítil šílenou bolest snad ze všech částí jeho těla která se každým přírazem jenom zhoršovala, připadalo mu že to snad nikdy neskončí, když se Gin udělal do jeho těla, začalo to šíleně pálit, jako by se v něm začalo vařit olovo. Konečně z něj vystoupil. Schoulil se na bok a plakal, určitě by se nedokázal zvednout, ani se o to nepokoušel. Točila se mu hlava, cítil se pošpiněný, zneuctěný, sám sobě se hnusil, plakal když si vzpomněl na Něj, byl teď daleko a netušil co se ním stalo. Gin do něj několikrát kopnul, do břicha do hlavy a Hitsugaya upadl nadobro do bezvědomí.

K názvu, děti ještě neznají bolest:
Dítětem nejste do jistého věku, dítětem jste do té doby co se vám zdá všechno na světě docela pěkné, dokud si myslíte že všechno na světě se dá spravit, a všichni se dají utěšit...
(vlastní filozofický názor)
 

7 people judged this article.

Comments

1 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 23. august 2012 at 14:37 | React

To je drastický :DD:D
Ale pěkně napsané ...
Já nikdy zálibu ve stejném pohlaví neměla.. myslím v Anime .. já se radši podívám na opačné pohlaví..to se mi líbí :D Ale každopádně je tohle vážně pěkně napsané.

2 ChronoArt ChronoArt | Email | Web | 23. august 2012 at 15:03 | React

Chudáček Shiro :( Gina jsem nikdy neměl rád, ale teď ho nenávidím :D

3 Shina-chan Shina-chan | Web | 23. august 2012 at 19:47 | React

wau....chudák to muselo bolet
ale jinak úžasně napsaný :D

4 Tsuke Gākin-chan Tsuke Gākin-chan | Web | 23. august 2012 at 22:24 | React

Jéjej... :´( To né.... To je tak hezky napsané až je to nehezké :))

5 MiLacek-Yaoi MiLacek-Yaoi | Web | 24. august 2012 at 9:17 | React

*hotová* bože ty jsi ale Toshirovi dala! já z toho nemuzu! :D mě snad odvezou :D Gin byl vždycky chcí*ák ,ale tohle! vraždim!...tak pojd ,...hezky a pomalu tě budu mučit dokud nezemřeš! *je to blázen ...ted má pred sebou obrázek Gina. jo a :prosím jsem v soutěži SONB (soutez o nejlepší blog) tak prosím jestli by jsi mi zahlásla tady: http://modanasbavi.blog.cz/1208/prvni-kolo-sonb
P.S.: moc děkujju :D

6 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 24. august 2012 at 9:52 | React

Yeah, Shizaya je úžasný pár... moment, teď si jdu přečíst tvojí povídku... *-*

Uuuf... teda, na to, že tenhle pár zrovna dvakrát nemusím, se mi to až moc líbilo. :) Ale chudák Shiro...
Jsem hodně velký úchyl, když se mi líbí, jak v povídkách seme nádává ukemu?? Asi jo že... co už... xD
Pěkná povídka, líbí se mi jak píšeš. ;)

7 Michi-chan Michi-chan | Web | 24. august 2012 at 10:35 | React

[1]: Mě normální (hetero) povídky a páry přestaly bavit, nevím, připadalo mi jako by 10-leté holky pořád psaly jenom SasuSaku, yaoi je někdy opravdu krásně napsané, romantické a tak... Jinak normální povídky si taky občas přečtu ale yaoi mě chytlo víc... :))
[2]: Já ho hrozně zbožňovala, od prvního pohledu, nevím proč jsem ho tak zkazila, a pořád ho mám ráda viz. Byoko no ai...
[3]: Děkuju... x3
[4]: Eh, no, děkuju :D
[5]: Musím to napravit, napíšu pokračování, jestli se k tomu dokopu... :D Taky mi ho na konci povídky začalo být strašně líto a trochu jsem to poupravila aby tak netrpěl...
[6]: To moc nemusím, ale někdy se tím člověk uvolní, já jsem blázen do romantiky, slaďáren a tak :D

8 arashikyuketsukineko arashikyuketsukineko | Email | Web | 24. august 2012 at 10:37 | React

Tak to byla opravdu úžasná povídka!!! Já jsem takový šílený perverzák!!! Prostě Gina zbožňuji!!! Je to takový nechutný úchyl!!! :3 Úplně si mi s tou povídkou vyrazila dech!!! :D

Co se týče tvé úvahy, tak bych i řekla, že je to pravda... Jen je kruté, že bolest a trápení přichází již tak brzy. Ale já beru bolest celkem dobře. Říkám si, že kdybych nezažila to špatné, tak bych se nepoučila a chovala se jako ostatní...

9 Bara-chan Bara-chan | Web | 24. august 2012 at 15:11 | React

Moc krásně napsané... Hitsugayi mi bylo teda líto, chudák malej... Ale vážně, úžasně napsaná povídka :)

10 Leiko Leiko | 24. august 2012 at 18:53 | React

má romantická část, která tajně touží, aby byl každý uke opatrován a milován, byla právě roztrhána... zato má ďábelsky úchylná část je nadmíru uspokojena!:D tahle povídka je jedna z tvých nejlepších:)

11 Michi-chan Michi-chan | Web | 24. august 2012 at 19:03 | React

[10]: A-arigatooo! Já jsem si touhle povídkou nebyla vůbec, ale vůbec jistá, takovéhle věci moc nepíšu, tak jsem byla trošku nervózní...
Děkuju hrozně moc! Tenhle komentář mě strašně potěšil :))

12 Kara-chan Kara-chan | Web | 24. august 2012 at 20:38 | React

Giiin T.T prečo si len z neho spravila také hovado TT.TT ja som ho mala rada... a vlastne stále mám, toto mi mienku o ňom nepokazí
nom, Hitsugaya a znásilnenie... trošku mi to hrkalo v hlave, je to napísané skvele (ostatne ako všetko, čo som od teba čítala), ale príliš sa mi ten námet nepáči, je to na mňa trochu moc drsné (aspoň čo sa Toshira týka) a tiež by som rada vedela, kto je ten ON? Chcelo by to pokračovanie s vysvetlením :))
mimoto, máš tam pár preklepov - "Já jsem žádnou zajímavou zprávu kterou bych musel jednotce sdělit jsem neobdržel, co je snad tak důležitého, že tak spěcháte jim to povědět?" - je tam dvakrát "jsem" a potom - "Vidíš že to jde." Vzal hrudě jeho bradu a natočil si jeho tvář k sobě. - miesto b je tam d :) inak bez chyby ^^

13 Michi-chan Michi-chan | Web | 25. august 2012 at 10:19 | React

[12]: Mělo by to pokračovat, určitě to bude pokračovat, mám v plánu to dneska dopsat...snad xD

Děkuju za ty překlepy, automatické opravování ve wordu mi tam občas napíše úplnou kravinu a já si toho při kontrole vždycky nemusíš všimnout.... Takže arigatooo! :3

14 Saki Saki | Web | 26. august 2012 at 14:43 | React

Hehe, tak čítala som si to včera asi o takej jednej v noci, som rada, že som nemala nejaké podivné sny xD Hehe, ale teraz vážne. Muhuhu, ty sa nám začínaš nejako rozpisovať, to som len a len rada ^^ Shiro-chana mám veľmi rada, ale v páre z Ginom nie, ale o to viac to pridalo k tomu znásilneniu a celkovej atmosfére *-* Mne sa poviedka páčila, takže si dnes večer určite sadnem aj k pokračovaniu ^^

15 Kesie-chan Kesie-chan | 10. september 2012 at 20:11 | React

Aaaaaaaaa ty si mi znásilňila Tóšíčka.. Chudáček.. :.( Gine já tě zabiju !!! ale nejdřív to dočtu :D

16 Kesie-chan Kesie-chan | 10. september 2012 at 20:14 | React

Jo a k tomu názoru , je dobrej :) Dítětěm jsi dokud si myslíš že všechno jde napravit, ale dospělým jsi a být můžeš jen tehdy ,kdy v to budeš věřit :) (můj filozofický názor) :DD

17 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 14. september 2012 at 11:09 | React

Nee, chudáček Shiro TT_TT  Nee-chan, já měla Gina ráda a ty tam z něho uděláš takového hajzla, který mi znásilní Shiro-chana TT_TT xD Za tohle vraždím...
Nom, stejně mám Gina ráda xD Nenáviděla jsem ho, ale potom jsem to pochopila tak nějak, že to, jak se choval, tak to jenom hrál xD

18 bojim :D bojim :D | 21. january 2015 at 16:43 | React

Jsem by se perfektne hodila tato fotka ;)
http://nd05.jxs.cz/424/239/3f4b1a552e_85358732_o2.jpg

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement