A slibuji že všechno bude v pořádku

25. august 2012 at 14:53 | Michi-chan |  Bleach

Paring: Ichigo x Hitsugaya
Žánr: shonen-ai, romantika, trošku smutné
Pokračování *Děti ještě neznají bolest*

Nevím, snad se vám tahle kapitola bude líbit, není tak záživná jako ta předchozí, je spíš romantická. Nejspíš ji ještě přepíšu nebo i smažu... Nemyslím si že by se mi nějak moc povedla...
Ale hodnocení je na vás... :))


Kapitánka Unohana právě seděla u postele malého bělovlasého chlapce, otřela mu pot z čela, vlhkou látkou namočenou do léčivé směsi mu přejížděla po škrábancích a kousancích. Mračila se, což u ní nebylo moc zvyklé. Bylo jí smutno z toho pohledu na zubožené tělo, tak mladého Kapitána. Zároveň v ní vřel vztek když přemýšlela nad tím, jaká zrůda, nelidské stvoření se zvráceným myšlením, mu mohla tohle provést.
"Unohana-taichou." Prolomil ticho jemný hlas podkapitánky Isane.
"Ano?" Neodvrátila pohled od spícího chlapce na posteli.
"Je tu Kurosaki Ichigo, chtěl by ho vidět." Isane mluvila tiše, věděla že kapitánka má o Hitsugayu opravdu starost. Možná by se ani tak nestrachovala kdyby se vrátil poraněný z nějakého boje, ale když zjistili co se mu stalo... Pořád strachovala, kdo mu proboha mohl něco takového udělat, je tak mladý, může z toho mít nějaký psychický blok, klidně do konce života.
"Pusť ho dál." Černovláska pohladila chlapce po vlasech, byl tu od včerejšího rána, celý den prospal, ještě se neprobudil.
"Kapitánko Unahano." Pozdravil zástupce shinigami který právě vešel do místnosti. Skoro se zděsil při pohledu na Hitsugayu, na tváři měl několik modřin, krvavých šrámů, na krku měl podlitinu jako by ho někdo škrtil.
"C-co se mu stalo?" Unohana se na něj smutně podívala, chápala jak se cítí, a nechtěla vidět jak se bude cítit, když na jeho otázku odpoví.
"Někdo, nebo něco, ho, znásilnilo a surově zbilo." Bylo to pro ní těžké vyslovit.
"Cože?!" Ichigo si nebyl jistý jestli slyší správně. To nebylo možné že by někdo Hitsugayu, jeho Hitsugayu...mohl...
"Ještě se nevzbudil, doufáme že až se probere řekne nám co to bylo, pokud si to bude pamatovat." Ichigo si sednul vedle Unohany na židli která byla přisunuta k posteli. Potřeboval to nějak vstřebat, sklonil hlavu a prohrábl si vlasy.
"To není možné." Kapitánce ho bylo líto, tušila že možná mu kapitán Hitsugaya není tak ukradený jak předstírá.
"Jste si jistá?" Pohlédl prosebně na ženu vedle sebe. Doufal že mu řekne že je to žert, Hitsugaya vyskočí z postele, začne se mu smát a potom si smyje všechny ty rány. Ale ona jenom kývla.
"Dějí se strašné věci, včera ráno jsme ho našli, večer nás zradili tři kapitáni. Není to pro nás zrovna dobré."
"Slyšel jsem." Ichigo pořád sledoval jestli dýchá, mohl umřít, mohli ho zabít, a on o tom ani nevěděl, možná mu mohl pomoct, ale on o tom neměl ani tušení.
"Můžu vás nechat chvíli o samotě, jestli chcete, kdyby se probral, pokuste se zjistit co se vlastně stalo." Kapitánka se na sklíčeného zrzečka trošinku pousmála.
"Jenom, mohl bych se vás ještě na něco zeptat?" Unohana si zpátky sedla a čekala na co se Ichigo bude ptát.
"Co všechno se mu vlastně stalo?"
"Má zlomené žebro, spoustu modřin, má hluboko rozkousané stehna a boky, podlitiny na krku a zápěstí, někdo ho musel škrtit a svázat mu hrozně pevně zápěstí k sobě, a taky má škrábance, hodně škrábanců." Ichigo zbledl, nechtěl ani pomyslet co si Hitsugaya musel projít, co mu někdo udělal, mučil ho. Jak mohl dovolit že se mu něco takového stalo? Proč tu nebyl aby ho ochránil ?
"Kdy se z toho dostane?" Ichigo stiskl látku svého pláště.
"S naší péčí, až se probere, ještě pár dní si ho tu necháme, a potom se vrátí do funkce, nebude nějakou dobu moct bojovat a účastnit se větších akcí, ale bude moct jinak pracovat."
"A ještě něco, nenapadlo vás že, to co se mu stalo...že s tím ti tři zrádci mají něco společného?" Ichigo se vážně na Unohanu zadíval.
"T-to snad ne..." Zakoktala se, podívala se do země, a potom na mladíka. "Ale, je to možné. Kurosaki Ichigo, jestli máte pravdu, bude z toho velký poprask, kapitán Gotei 13 byl brutálně znásilněn jiným Kapitánem který utekl. Chápete co by to znamenalo?" Ichigo zavrtěl hlavou.
"Nemám ponětí co by to znamenalo pro Gotei 13, ale vím co pro mě. Teď je stejně půjdeme pronásledovat, abychom je zatkli, ale já bych je musel zabít." Ichigo odvrátil tvář od vyděšené Unohany a usmál se na spícího Toushira.
"Vy...Asi Vám na něm opravdu záleží..." Už nebyla vyděšená ani smutná.
"Víc, než si myslíte." Zašeptal tiše Ichi.
"Půjdu to podezření ohlásit kapitánovi první divize. Zatím, dejte na něj pozor. Myslím že když se to dozví, bude s ním chtít okamžitě mluvit." Mírně se uklonila a odešla. Ichigo a Toushiro zůstali sami. Kurosaki, jej s až přehnanou opatrností pohladil po líci, tedy, po části kde nebyly modřiny. Nahmatal jeho dlaň, přišla mu prokřehlá a studená. Nespouštěl z něj oči, jen tam tak seděl a jemně mu zahříval dlaň.
"Shiro-chan."
Ani nevěděl jak dlouho už tam s ním je, možná i hodinu. Ale ticho rozrazilo zavrzání otvírajících se dveří, v nich stál sám kapitán první divize, kapitán Yamamoto.Ichigo pustil Toushirovu ruku a zdvořile pozdravil a nechal ho ať si sedne vedle něj, před postel nemocného.
"Kurosaki Ichigo, kapitánka Unohana mi řekla o tvé domněnce, mně samotného to nenapadlo, je sice nepravděpodobné že by bývalí kapitáni ještě před svou zradou udělali, něco, takového. Ale je to možné." Ichi byl rád že jeho teorii úplně nezavrhl.
"Kapitánko Unohano, prosím." Rukou ji pokynul, ta neslyšně přišla k posteli a začal Hitsugayu léčit a probouzet. Chvíli to trvalo, ale přece jenom se víčka chlapce začali rozlepovat.
"Ichi." Zašeptal, spíš zachraptěl, skoro mu nešlo rozumět. Znovu na chvíli zavřel oči.
"Kapitáne Hitsugayo, pamatujete si kdo vás napadl?" Unohana mluvila vlídně.
"Ichimaru...Gin." Yamamoto se zvedl, opřel se jednou rukou o parapet okna, všichni v místnosti napjatě čekali co udělá.
"Tohle je nepřijatelné."Zasyčel."Musíme je najít, Kurosaki Ichigo-... " Hitsugaya je přerušil.
"Ne!" Už mluvil více nahlas, i jasněji. "Ichigo, nesmíš tam jít."
"Kapitáne ještě jste dost zesláblý."
"Musím tam jít." Zašeptal Ichigo nekompromisně. Hitsugaya si povzdech a zavřel oči.
"Mohli by jste nás nechat o samotě prosím?" Unohana opustila místnost jako první, Yamamoto se ještě zastavil ve dveřích.
"Hitsugayo, doufám, že i vy se po svém uzdravení budete podílet alespoň na hlídání lidského světa." S těmito slovy odešel.
"Ichi." Zasténal bělovlásek a natáhl tenké ruce s podlitinami na zápěstí k Ichigovi. Zrzeček si jej opatrně přitáhl k sobě, sednul si na postel, jednu ruku mu dal pod záda, druhou pod kolena a vytáhl si jej do náruče, jako by ho chtěl někam odnést. Nechal jej ať si položí hlavu na jeho rameno. Dal si pozor ať si sedne do mezery mezi jeho stehny, kdyby si sednul na jeho stehno, asi by to pro něj nebylo nejpříjemnější.
"Ichi, že tam nepůjdeš, je to nebezpečné." Tvářil se tak neskutečně roztomile, skoro Ichiga oblomil.
"Musím tam jít-... Toushiro ho opět přerušil.
"Kdo tu bude potom se mnou?" To už Ichigovi přišlo jako dobrý důvod. "Kdo se o mně bude starat? Necháš mě to po tom co se stalo, samotného?" Oči se mu trošinku zalily slzami, zněl skoro zoufale.
"Zůstanu tu s tebou, ale pokud ho potkám, zabiju ho. Vymluvím se na něco v lidském světě."
"Jsem ti za to moc vděčný Ichi, opravdu, potřebuju aby si teď byl se mnou." Byl celý zubožený, zkřehlý a skoro se třásl.
"Shiro-chan, jak ti jenom mohl někdo něco takového udělat." Začal ho hladit po vlasech. " Co se vlastně stalo?"
"Ichi, já o tom nechci mluvit." Hitsugaya se k němu přitisknul, objal ho kolem krku a zabořil mu obličej do krku.
"Pomůže ti to, klidně se vybreč." Ucítil na krku Hitsugayovy slzy.
"On-On potkal jsem ho na ulici, byl večer a on mě zastavil, měl spoustu pitomých otázek a potom mě přitisknul ke zdi...chtěl jsem utéct, ale nemohl jsem, nemohl jsem ani pořádně křičet, škrtil mně, a potom...když zjistil že jsem s tebou už spal, byl ještě krutější...potom, mě ještě zkopal, zbil, a víc už si nepamatuju..." Při řeči se zadrhával, a tiše vzlykal. Ichigo ho celou tu dobu držel u sebe a nepřestával ho hladit i když sám byl, v šoku.
"Pokud ho potkám, určitě ho zabiju,za to co ti udělal." Hitsugaya pořád plakal.
"Ale dokud se neuzdravíš budu tady s tebou, už nikdy nedovolím aby se to stalo znovu."
"Já vím." Pousmál se Hitsugaya.
"Ichi, nějakou dobu, spolu asi nebudeme, tak jako předtím." Narážel na jejich sexuální život. Maličko se pousmál ale pořád mu trochu slzely oči.
"S tím počítám. Slibuju ti, že na tohle všechno zapomeneš, bude to jenom škaredá zapadlá vzpomínka. Všechno bude v pořádku." Hitsugaya si utřel tváře a přitáhl si Ichiga k jemnému polibku. Hrozně mu teď pomáhal.
"Miluju tě Ichi. Už nikdy mě nenechávej samotného." Ichigo se zamyslel nad smyslem téhle věty, napadalo ho to, několikrát, že by prostě v lidském světě nastražili nějakou nehodu a on by zůstal tady, v shinigami světě s Hitsugayou. Se svojí rodinou by se dohodnul, pochopili by to, chodil by je navštěvovat. Vždycky si myslel že i když je zástupce shinigami, chce žít svůj život v normálním světě, že o ten shinigamijský ani nestojí, ale čím více času ubíhalo, tím více se odpoutával od normálního života a více chtěl být tady.
"Slibuju." Řekl si že to opravdu není špatný nápad, a že po tomhle incidentu, by tu už chtěl určitě zůstat.
 

6 people judged this article.

Comments

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 25. august 2012 at 15:49 | React

Tak to bylo nádherné :) Hezky romantické a hezky smutné :) A určitě se ti povedla, moc :)

2 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 25. august 2012 at 16:03 | React

tak tak !:D a už aj po pravde žiarlim, že on ma tolko hlasov >.< až tolko dievčat ho chcu T______T waaa XDDDDD

3 arashikyuketsukineko arashikyuketsukineko | Email | Web | 25. august 2012 at 17:31 | React

Mno až na to zapletení gotei 13. a zrady těch tří... to mi tam moc nesedělo, je povídka pěkná, taková sladká a smutná. Upřímně se mi na začátku chtělo plakat T-T ... Tý jo takhle hýbnout mými city neumí jen tak někdo :D

4 Tsuke Gākin-chan Tsuke Gākin-chan | Web | 25. august 2012 at 18:16 | React

:_) A žili spolu šťastně až do smrti.... A pokud neumřeli..... tak sou nesmrtelní :D ... Prej nepovedlo. Vždyť je to nádherné :))

5 Leiko Leiko | 25. august 2012 at 19:13 | React

musím uznat, že brutální znásilnění se mi líbilo víc, ale tohle není vůbec špatné! Je to určitě nejlepší možné pokračování... jen by ho pak mohl znásilnit ještě jednou, pro mé uspokojení...just kidding, tahle série je fakt slibná, kolik plánuješ ještě dílů?:)

6 Michi-chan Michi-chan | Web | 25. august 2012 at 19:20 | React

[5]: no, určitě ještě jeden, takový endingoý díl... promyslím to ale maximálně tři, a o tom dost pochybuju :D
Nejspíš zvolím zlatou střední cestu, můžete počítat se dvěma..

7 ChronoArt ChronoArt | Web | 25. august 2012 at 19:53 | React

Kawaii ^_^ Chudáček Shiro byl v téhle povídce strašně roztomilý. Slib mi že Gin shoří v pekle :(

8 Michi-chan Michi-chan | Web | 25. august 2012 at 20:21 | React

[7]: eh, asi ne :D na to ho mám moc ráda, ale právě mě napadlo, že se mu může stát něco ... špatného :D

9 ChronoArt ChronoArt | Web | 25. august 2012 at 20:53 | React

[8]:Doufám, že ne Shirovi, chudáček už si vytrpěl dost.

10 Kara-chan Kara-chan | Web | 25. august 2012 at 21:30 | React

Gina mám aj tak najradšej ^^ čo už, videla som predtým celé anime a už ho nemôžem brať ako hajzla, aj keby som chcela :D
tento diel sa mi páčil viac ako minulý (pochopiteľne), aj keď sa mi zase zdal príliš sladký *viem, viem, aj to treba...*
mne osobne by už tej poviedky stačilo, nechcem, nedajbože, čítať súboj Gina s Ichigom (oboch ich mám rada... ale Gina viac) alebo niečo podobné, takýto otvorený koniec je proste fajn :))
k prevopisu, opäť som našla pár preklepov *to mám z toho, že obvykle robím kamoške editorku pri jej poviedkach* :D
"Teď je stejně půjdeme pronásledovat, abychom je zatli, ale já bych je musel zabít." - asi by to malo byť "zatkli"
"Víc než si myslíte." Zašeptal tiše Ichi. - neviem ako v češtine, ale v slovenčine sa uvádzacia veta píše "Víc, než si myslíte," zašeptal tiše Ichi. :) vždy keď uvádzacia veta začína slovesami rozprával, kričal, šeptal a pod.
"Musíme je najít, Kurosaki Ichigo-... Hitsugaya je přerušil. - chýba ti druhá úvodzovka :D tri bodky nie sú náhrada úvodzovky a ani tam nemusia byť, pomlčka stačí ^^
"Mohli by jste nás nechat o samotě prosím.?" - bodka pred otáznikom ^^
Dal si pozor ať si sedle... - sedne :D
"Shiro-chan, jak i jenom mohl někdo něco takového udělat." - jak "ti"
áno, vypisujem slohy kvôli drobnostiam, ale irituje ma to >:3

11 Michi-chan Michi-chan | Web | 26. august 2012 at 9:41 | React

[10]: ta slohovka vůbec nevadí, jsem ráda že tam ty chyby nebudou a další lidi si to budou moct přečíst bez chyb :D

Jinak asi stejně budu psát pokračování, úplně ho vidím :D bude to sice asi povídka za tunou růžové páry, obláčku a zpívajících hrdliček, vznášejících se srdíček...
Nebude to zrovna pokračování, spíš takový dodatek, jak to bylo po nějaké době...

12 Saki Saki | Web | 27. august 2012 at 18:11 | React

Tak úprimne takéto pokračovanie by som teda nečakala, čo však vôbec nemyslím v zlom. Len si ma prekvapila, že po znásilnení pokračuješ tak sladko xD Nuže, ale v podstate sa mi to páčilo, len by som nečakala, že by Ichi hned Shirovi pristal na to, aby s ním ostal. Proste mi to príde tak že Ichi je dosť horlivý typ, ktorý by chcel Shira pomstiť O.o Ale toť len môj názor, vôbec si ho nevšímaj, zas vypisujem kraviny :D   Ale páčilo sa mi to ^^

13 Michi-chan Michi-chan | Web | 27. august 2012 at 19:47 | React

[12]: já nechci nijak předbíhat děj, ale uvidíme ještě v pokračování, jak se to celé vyvine... ale nečekejte že bude hned, určitě teď ješte tak dva dny asi budete čekat...

14 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 27. august 2012 at 22:39 | React

Jůůů, pokráčko. Yataa!★
Ach Ichi opět v roli zachránce. Nemazat, nemazat, bylo to nádherné! *-*

A máš úžasné stampky. Me gusta. xD

15 Reita Reita | Web | 3. september 2012 at 18:27 | React

Ahoj druhé kolo SONS začalo :D držím palce
http://reita.blog.cz/1209/2-kolo-sons :D

16 Kesie-chan Kesie-chan | 11. september 2012 at 16:53 | React

Aaaaaaa kawaii *.* jdu číííst , je to super a mooc roztomile , Tošíček :3

17 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 14. september 2012 at 11:10 | React

!!!Já to věděla, že to bude Ichigo!!! xD bože, jak já ho zbožňuju^_^ Hor se na povídku xD

18 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 14. september 2012 at 11:29 | React

Nee... Mně vhrkly slzy do očí úplně, kdyby to bylo ještě delší a takové, tak brečím doopravdy :'( Bože, já to úplně viděla před sebou, celou tu povídku... Jak ten Ichigo tam přišel a utěšoval ho, tak to bylo tak dojemné... Já ho prostě zbožňuju, když se chová takhle, to kvůli tomu mě ty slzy do očí vhrkly xD
To bylo nádherné. Honem jdu na další díl ^_^

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement