Přece už du!

15. july 2012 at 17:36 | Michi-chan |  Durarara!
Paring: Shizuo x Izaya
Žánr: yaoi, hádka...

Myslím že je to nejdelší povídka co jsem zatím napsala! :D

Saki-chan, pilně jsem studovala =.=, četla jsem spoustu yaoi na tenhle pár a ještě jsem se snažila vymyslet něco originálního, proto yaoi píšu po nocích, je to uvolněnější a takové, lehčí xD


Shizuo si unaveně promnul spánky, otevřel dveře svého bytu, hodil na zem tašku a mířil rovnou do ložnice, cestou si vytáhl cigaretu z kapsy. Ovšem pohled který mu naskytl ho přinutil ji zase vrátit.
"Izayo?! Co tu sakra děláš?" Černovlásek neodpověděl, dál ležel na posteli, zamyšleně hleděl z okna. Vypadal trochu unaveně, a smutně. Samotného Shizua překvapilo že Izaya může vypadat smutně. Měl na sobě svoje uplé černé kalhoty, tričko se mu malinko vyhrnulo a odhalilo úzký pruh téměř průsvitné pokožky jeho podbřišku, mikinu měl položenou vedle sebe.
"Shizu-chan, přemýšlím, neřvi po mně." Podepřel se na loktech a na chvíli zavřel oči. Kdyby ho blonďák neznal, připadal by mu Izaya, sám ani nevěděl, tak mírumilovně naladěný.
"Chceš mně nasrat?!" Zaryl nehty do futer dveří ve kterých stál. Zhluboka dýchal. Měl sto chutí prohodit ho oknem, pryč ze své postele a ze svého života. Měl zavřené oči, neměl by dávat pozor a čekat na ránu? Snažil se uklidnit, drtil futra ve své dlani až zapraskaly, soustředil se na hruď Izayi, pořád se zvedala a klesala, klidně a vyrovnaně. Jako by se nic nedělo.
"Vypadni." Zavrčel. Nesnášel ho. O co se bože snaží? Hráblo mu? Proč tu leží? Vypadá jako by spal, snaží se ho obelstít nebo co?
"Přestaň na mně pořád řvát." Strčil si ruce naštvaně do kapes, dal si vlasy za ucho a se sklopenou tváří, zklamaně hledíc do země odcházel. Shizuo sám nechápal proč, chtěl aby vypadnul ale ruka mu sama od sebe vystřelila na druhou stranu před Izayu a zabránila mu odejít z pokoje.
"O co ti jde?" Izaya si povzdechnul, jednou dlaň položil na loket ruky před sebou, podlezl ji, opravdu to vypadalo že chce odejít.
"Vrať se." Shizuo ho chytil za zápěstí.
"Před chvílí si chtěl ať vypadnu, ne? Dělám co chceš tak..." Snažil se vypáčit ruku z jeho ocelového sevření. "Tak mi dej sakra pokoj!!" Zněl až zoufale, na chvíli si schoval tvář do dlaně. Shizuo ho v šoku pustil, možná mu chtěl něco říct ale došla mu slova. Zdálo se mu to nebo byly jeho tváře malinko narůžovělé. Viděl v jeho hnědých očích smutek, zklamání nebo prostě jen cit?
"Izayo..."Zašeptal. Nevěděl kdo z nich je více vyděšený.
"Shizu-chan, já..." Prudce se otočil na patě a rychle se blížil ke dveřím. Už se natahoval po klice.
"Ne, zůstaň!" Opět ho chtěl popadnout za zápěstí, ale Izaya s rukou uhnul. Přitiskl si ji k hrudi.
"Co je to s tebou? Nesnášíš mě, nechceš mě tu, nenávidíš mě! Tak odcházím..."
"To možná jo, ale pořád to nevysvětluje co se s tebou stalo, tohle není ten Izaya kterého znám, ten který mě neustále provokuje a chce mě zabít. Nevěřím že by se hned tak vzdal, ne? Máš něco za lubem..." Sundal si brýle a položil je na poličku vedle. Přišel k němu a chytl ho za zápěstí na obou rukou. Přitisknul je ke zdi.
"Nebuď naivní a pust mě sakra!" Stisknul ho pevněji. "Bolí to ty idiote! Zbláznil ses, chci konečně odejít z tvýho života jak sis vždycky přál a ty mně nechceš pustit?" Jen na chvíli se jejich pohledy střetly, oči Izayi byly zamlžené a lesky se.
"Odejít z mýho života?" Opravdu byl v šoku.
"Jo! Pryč, někam kde ty nebudeš, budeš si tady moct dál hnít a já budu žít, někde, bez...bez tebe!" Sklopil pohled na bok, ramena se mu trošku zachvěla. Shizuo si toho všiml, i že vsál část svého spodního rtu do úst, jako kdyby snad...
"Proč se takhle tváříš?"
"Jak, co se mi sereš do výrazu!? Pusť mě! Nech mně jít! No tak Shizu-chan!" Pořád se vyhýbal očnímu kontaktu.
Neuděláš něco jako poslední atentát na mně? Naklonil hlavu na bok a trochu se pousmál.
Ne, chci to skončit. Mračil se, bál se a doufal že se nečervená. Chtěl pryč od tohohle chlapa kvůli kterému se cítí...takhle. Sám nevěděl co to je. Bušilo mu srdce, asi z adrenalinu. Cítil horkost ve tvářích a měl divný pocit v žaludku. Nikdy se necítil sám, proč je teď najednou tak osamělý. Věděl že za to může Shizuo, jenom nevěděl proč.
"Tak proč nejsi šťastný ?" Přesně na to se ptal sám sebe.
"Jak Ty můžeš vědět, já jsem šťastný, nebudu muset vidět ten tvůj debilní ksicht každej den a mlátit se s tebou." Odfrkl si.
"Bude ti smutno?" Neviděl mu do očí.
"Na co se to ptáš, jistěže ne, budu šťastnej, dokonale šťastnej!" Zaštípaly ho v očích slzy, nejen kvůli zranění ale i, sám nevěděl proč..."Au, hajzle! Zlomil si mi zápěstí?"
"Proč mi lžeš."
"Nelžu ti." Shizuo mu vlepil. Tak že se skácel k jeho nohám k zemi, už to nevydržel, plakal. Tiše, tak ať ho Shizuo nevidí, ale stejně, bylo to po dlouhé době co plakal naposledy.
"Lžeš. Řekni pravdu." Byl děsivý, ale klekl si k němu.
"Miluju tě Shizu-chan." Zašeptal, nemohl ho slyšet.
"Co?" Opět ho přitisknul ke stěně.
"Nesahej na mně!" Shizuo se ho občas dotknul, omylem nebo při rvačkách ale nikdy se při tom necítil takhle. Mátlo ho to.
"Ty nechceš odejít, že ne?"
"Chci, sakra nesahej na mně, Shizuo!!" Snažil se mu co nejvíce vysmeknout, pořád mu tekly slzy, chtěl na tenhle ponižující pocit zapomenout, i na něj a na všechno co se tu teď stalo.
"Tak dlouho jsi mi neřekl mým jménem, opravdu, něco se stalo, řekni mi to a nechám tě jít."
"Ne."
"Mám tě tu držet? Jenom mi to řekni." Zněl skoro mile kdyby ho nevydíral."
"Ne...Vykašli se na to Shizu-chan." Zaklonil hlavu a zadíval se do stropu.
"Donutím tě mluvit." Byl jako bez emocí, idiot.
"Asi si mi zlomil zápěstí, nestačí to?" Podíval se na to, trochu oteklo a začínala být vidět modřina po stisku prstů.
"Pak tě vezmu do nemocnice." Ledabyle mávnul volnou rukou.
"Nestojím o to, dojdu tam sám."
"Tak ti zlomím i nohu. Pokud mi teda něco nechceš říct?" Přiblížil se k němu.
"Určitě ne." Zavrtěl hlavou.
"Můžeš mi to pošeptat jestli ti to pomůže..." Hodlal to z něj vypáčit.
"Fajn, ale pustíš mě pak?"
"Slib mi to."
"Slibuju, stejně nevím proč mi věříš." Když se přiblížil k jeho obličeji Izaya malinko natočil hlavu a rychle se přitisknul svými rty na ty jeho. Věnoval mu jeden polibek, a další. Přestal jej tisknout ke stěně. Izaya využil svých volných rukou, odevzdaně je obmotal kolem krku muže kterého líbal. Užíval si ten polibek, tušil že bude poslední. Je to Shizuo, a líbá nádherně. Nevědomky se jím nechal ovládnout, nechal svoje rty ať dělají co on chce, užíval si jak ho občas jemně kousne do rtu, jak se jejich jazyky začaly o sebe otírat, jak plení jeho ústa. Poddával se mu. Vylekal se když ucítil dlaně na svých bocích, teplé, bylo to uklidňující. Rozpojil jejich polibek, nadechl se a po chvíli se odpoutal od Shizua, zvednul se a hodlal odejít. Někdo mu ale podrazil nohy, čekal pád na zem ale podchytili ho něčí paže.
"Shi-Shizu-chan?!" Cítil horkost ve tvářích, bál se že ho blonďák pustí tak se mu pověsil kolem krku.
"C-co, kam mě to sakra neseš?" Netušil co od něho má čekat, možná ho hodí do sklepa a nechá ho tam umřít hladem, nebo ho tam uvězní a bude ho živit jenom aby nikomu neřekl co se mezi nimi stalo nebo taky... Raději zahnal tyhle myšlenky a nechal se položit na kraj postele, okamžitě se chtěl posadit ale byl dlaní většího přitlačen zpátky do matrace.
"Hodláš mě navždy umlčet, abych to nikomu neprozradil?" Pořád se snažil aspoň posadit, při nejlepším utéct. Shizuo se nad ním nakláněl a na rtech mu sídlil lehký úsměv. Izaya se udivil když si jeho tvář přitáhl k polibku. Přitáhl si ho blíž, nevěděl kolikrát ještě bude mít šanci tohle udělat takže poprvé se odvážil prohloubit polibek on. Ani si to neuvědomoval a prsty se probíral hebkými světlými vlasy muže kterému se poddával. Nechal ho ať si nad něj klekne.
"Nevěřil bych že dokážeš být tak sladký." Olízl si horní ret a vsál mezi rty kůži Izayova krku. Menší se zachvět, otočil hlavu na bok aby měl Shizu-chan lepší přístup. Zavřel oči a malinko zasténal, tichounce. Shizuo se ještě více usmál a prsty zajel pod lem Izayova trička a bříšky prstů přejížděl po jeho bříšku. Měl hebkou kůži, putoval výš než mu látka začala zavázet, tak ji z Izayi prostě sundal. Mezi prsty mnul jeho bradavky a sledoval jeho stydlivé reakce. Zalapal po dechu a zakryl si ústa dlaní, měl křečovitě přivřená víčka. Polibky putoval mezi jeho klíční kosti než péči stých rukou nahradil rty. Musel se kvůli tomu posunout trochu níž tak si prostě lehl mezi nohy černovláska, ucítil Izayiovo vzrušení. Stiskl ho přes látku, Izayovi už nepomohly ani ruce a zasténal. Zaklonil hlavu a pořád měl zavřené oči, natáhl se k tomu červenajícímu se, roztomilému stvoření pro polibek, zatím ho dále dráždil rukou přes látku. Izaya se lačně přisál na jeho ústa, utopil v polibku dost hlasitých stenů. Nevěřil že ho za tak krátkou dobu jen několika pohyby dokázal Shizuo dostat až tak blízko k orgasmu. Ucítil že jeho kalhoty opustily jeho nohy a je už úplně nahý. Instinktivně chtěl stáhnout kolena k sobě ale jen je obmotal kolem Shizua. Ten se právě věnoval palcem jeho špičce. Třásly se mu nohy i když jimi pevně objímal blonďáka nad sebou, vzdychal a zatínal nehty světlých vlasů nebo jeho zad. Myslel že si prokousne ret, že zešílí pokud okamžitě nepřestane, byla to spalující slast.
"Shi-Shizu-chan, pro-prosím, já...už...ne, ah!" Nechtěně potřísnil ruku svého milence a své bříško. Jen tak ležel a přerývaně dýchal, zpoza přivřených víček pozoroval Shizua jak si rozepíná košili, vysíleně si klenul, opřel si čelo o jeho rameno aby neviděl jak jeho se zbarvují jeho tváře. Rozepnul mu košili a stáhl mu ji z ramen. Obdivně si prohlížel to vypracované tělo, neovládl se a přejel mu po hrudi až ke krku, pohladil ho po tváři a políbil ho. Překvapeně vyjekl když ucítil jak něco krouží kolem jeho otvoru, uklidnil se, pro jistotu se rty začal věnovat krku a ramenům Shizua. Necítil žádnou bolest když do něho pronikl, ani když si ho připravoval. Trochu se nadzvedl, přitiskl se co nejvíce na jeho hruď. Vnímal ve svém nitru jeho prsty, bylo to příjemné, vzrušující, vysílalo to slastné impulzy do jeho páteře i do celého těla. Opět vzdychal. Když Shizuo přidal další prsty tak konečně našel to místo které celou bodu hledal.
"Shizu-chan!" Byl opět položen na záda. Cítil v sobě podivné horko, hrozně chtěl v sobě Shizua, šíleně moc. Pomalu do něho pronikal ale on prudce přirazil oproti němu, sice ho to trochu zabolelo, ale ten pocit co přišel potom stál za to. Celého ho to rozechvělo a zamlžilo se mu před očima, vnímal Shizuovo tělo, jeho dokonalé tělo, jeho svaly a jeho erekci ve svém nitru. Zakousl se mu do ramena, dost silně. Myslel že musí vyvrcholit, hned, ale když začal Shizuo s přírazy slast se jenom stupňovala. Sjel rukou před bříško Izayi k jeho penisu a začal se mu věnovat. S výkřikem jména svého milence vyvrcholil, zatmělo se mu v hlavě, cítil jenom tu vášeň a taky horkost uvnitř sebe. Byl rozlámaný ale spokojený, šťastný. Nechtěl aby ho Shizuo opouštěl, nechtěl se nikdy probudit, chtěl aby neodcházel. Bál se na něj podívat, co si o něm bude myslet. Jen tak se spolu vyspali.
"Izu-chan." Zašeptal větší, ležel na boku a podpíral si hlavu. Pohladil ho po vlasech a za bradu si ho přitáhl aby se mohl vpít k jeho rtům.
"Shizu-chan, cítíš ke mně vůbec, vůbec něco?" Nedokázal se mu dívat do očí, přitáhl si kolena k bradě.
"Kdyby ne, tak bych tě nechal odejít a ještě tě shodil ze schodů. A ty si tady, v mojí posteli, nevěřil sem že se to jednou stane. Mám tě rád Izu-chan." Jednou svalnatou paří ho přitisknul k sobě. Jednu ruku mu dal na bok a druhou si podložil hlavu.
"Taky tě mám rád." Červenal se, cítil se vyčerpaný, hrozně. Možná měl trošku namožené hýžďové svaly ale bylo mu to upřímně jedno. Vdechoval jeho vůni a tulil se k jeho horkému tělu.
 

7 people judged this article.

Comments

1 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 15. july 2012 at 20:01 | React

V tých starých častiach som ho nemala rada,ale už ho mám rada a veľmi XD

2 arashikyuketsukineko arashikyuketsukineko | Email | Web | 16. july 2012 at 13:37 | React

Sice ty dva neznám, ale povídka byla skvělá :D

3 Saki Saki | Web | 16. july 2012 at 20:48 | React

Musím sa priznať, že aj ja píšem po nociach xDDD Ide to tak vždy ľahšie xDD A k poviedke, je vážne krásna *-* muhuhu už si to normálne živo predstavujem *-* nyuuu *-* Veľmi ti dakujem *////*

4 Nyoko Nyoko | Web | 18. july 2012 at 14:12 | React

*nosebleeeeeed* sakra! *drží si vreckovku na nose* to bolo dokonalé *-* ale..... poslintala som si klávesnicu TwT  ZASE! Pri tvojich poviedkach sa mi to stáva nejako často xD ..táto poviedka bola vážne úžasná, nie len, že ten pár milujem, ale ešte tá rozkošná Izayova povaha (milujem keď je v poviedkach rozkošný :33) a ešte sa to tak dobre čítalo, akoby samo.. vážne klobúk dole :D ...ups.. nemám klobúk -.-

5 Saki Saki | Web | 19. july 2012 at 15:10 | React

Yep, nad takýmito kapacitami sa netreba pozastavovať, najlepšie je im vynadať a bloknúť ich xD Nač si robiť nervy, nikam to aj tak nevedie xDD

6 Michi-chan Michi-chan | Web | 19. july 2012 at 15:58 | React

[5]: dík Saki :3

7 Ghita *_* Ghita *_* | Web | 19. july 2012 at 20:33 | React

Já prosítě miluju yaoi :)
Moc pěkné napsané :)

PS:Ahoj prosím dáš mi hlas v souteži SONZ.
Odkaz najdeš na téhle stránce :) http://leili.blog.cz/1207/prosim-o-hlas-a-o-zucastneni
Velmi moc bych ti byla vděčná :)
Popřipadě děkuji. :)

8 Ghita *_* Ghita *_* | Web | 19. july 2012 at 21:07 | React

v mé souteži,ale nejde o vzhled nebo tak,ale o obsah článku a rubrik atd ...:)Neni to jen o vzhledu :)

9 Kesie-chan Kesie-chan | 19. july 2012 at 22:11 | React

Tu dvojici neznam ale Nyuuu *.* bylo to naprosto senzační ! :D Také slaďůčké :33

10 Iharo S. K. Iharo S. K. | Email | Web | 6. january 2013 at 21:13 | React

Juu, to je krásný. Je to moje první povídka co čtu na tenhle pár a je dokonalá. Chudinka Izaya.. Takhle ho nechat propadnout zoufalství. Prostě nádhera!

11 Katie Katie | Web | 27. january 2013 at 23:53 | React

:3 jáááj to je proste úplne... perfektne úchylne roztomilé :3 asi som sa zamilovala do tej poviedky :3 :)

12 Tolpen Tolpen | Web | 18. june 2013 at 20:36 | React

Cop to zápěstí?
Ne, kecám, málem sem si na to nevzpomněla :D Jsem jenom puntičkář :)
byla pěkná. Já shizay moc nemusím, ale tahle byla nadstandartní (tzn. četla jsem to). a to je v tomhle oboru ceněný.

13 Sasuke Sasuke | Web | 15. march 2015 at 23:02 | React

Epickáááá povídka :)))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement