Aku no Iroke I.

13. july 2012 at 21:29 | Michi-chan |  Vocaloid

Aku no Iroki (příběh zamilovanosti), spolupráce s Aisu !
Upozornění: dnes shonen-ai, popis příběhu a něco z hlavní zápletky, těšte se ! xD

Moje první série, Aisu mi s ní hodně pomohla takže na ni buďte hodní! :3Píše se rok 1263. Období králů a královen, kteří jen kvůli svým sobeckým důvodům posílají vojáky na smrt. Buďto se nespokojily se svým bohatstvím a ničily jiná království, kvůli jejich naditým pokladnicím, touze po zlatě. Nebo tu byli tací, kteří byli odmítnuti a neúnavně toužili po pomstě a očištění své cti.
Jenže nic z toho se netýká Hanaki, země dnešního Japonska. Stejně tak jako kvetoucí strom, který neustále kvete a vyvíjí se, se vyvíjela i tato země.. V této zemi byla dvě velká království jenž tu vládla, první bylo království Murasaki, kde vládl mladý král jménem Kamui Gakupo, tato část země byla proslulá svými inteligentními a krásnými panovníky, jejichž moudrost, šarm a síla pevně udržovala mír a řád. Druhé, Gurīn království, tomu vládla krásná královna jménem Lily, byla sice krásná, ale vládnutí jí příliš neříkalo, byla mladá, nebavilo ji sedět na trůnu, učit se panování ani nic jiného, nejraději se starala o svůj vzhled. O království se moc nestarala, i přesto se zemi dařilo a byla více něž bohatá. Tato království spolu žila v míru a klidu. Takto bylo po celá staletí a mělo být i nadále. Jenže nic bohužel nemůže trvat věčně...

"Cože?! Jak mohl?! Jsem nejkrásnější žena v celé Hanaki! Nikdo mě nemůže odmítnout! Jak je to možné?!" zuří mladá zlatovlasá královna oblečena v tom nejjemnějším hedvábí.
"Má Paní, uklidněte se prosím. Celé království Vás uslyší." snaží se ji uklidnit o něco mladší dívka s jemně nazelenalými vlasy, klečí pře královnou na koberečku s poslušně skloněno hlavou. Královna se zahledí pronikavým modrým pohledem na svou poddanou a chvíli přemýšlí.
"Miku! Jdi do Murasaki království v přestrojení služebné a zjisti proč mě král Gakupo odmítl. Chci znát důvod! Na co v tu chvíli myslel, co stojí za jeho činy, má nad jinou dívku, je snad hezčí nebo bohatší než já?" Sama se usměje na sebe do zrcadla." Ale buď nenápadná, nesmí na tebe nikdo přijít. A teď jdi!" přikázala královna Lily a nic jiného než-li uposlechnout Miku nezbývalo. Tak se tedy uklonila a šla se připravit přání své paní. Odešla vstříc novému osudu, novému úkolu, ale i přesto doufala že se ke své paní zase vrátí a bude ji moc zase sloužit.
Ve stejnou chvíli na opačném konci Hanaki, v království Murasaki, modrovlasý chlapec s podnosem se snídaní zaklepal na masivní dveře a bez pozvání vešel dovnitř. I přesto, že tu nesloužil dlouho, věděl že se vládce i přesto že by měl bdít a čekat na snídani neustále válí na honosné posteli s nebesy. Mírně se začervenal při pohledu na jeho holá záda, bledou pleť a dlouhé fialové vlasy rozprostřené všude kolem a lemující jeho klidnou, spící tvář. Odložil tác bokem na stoleček a přešel k oknu, nemilosrdně roztáhl závěsy a tím vpustil sluneční paprsky dovnitř. Fialovovlasý panovník jen něco potichu zabrblal, schoval se před sluncem a spal dál. Kaito nesměle přešel k posteli a tiše na něj promluvil
"Gakupo-sama měl by jste vstávat!" Nic. Ani se nehnul.
"Už je ráno, tak už vstávejte, Gakupo-sama!" zase nic. Kaito si povzdechl a už už se měl k odchodu, jenže ho zastavily čísi silné paže, objaly ho a zabránily pohybu jeho roukou.
"Ále, kampak mi můj kocourek utíká?" zeptal se Gakupo, přejel bříškem palce po bradě chlapce, byl o něco vyšší, přičichl si k jeho vlasům a krku, Kaito se ho snažil odstrčit a přitom zakrýt třes a mírný strach co cítil. Posadil si modrovláska na postel, jemně mu přejížděl po líci, jako by se bál že mu ublíží.
"Nemůžu tady sedět Gakupo-sama!" vyhrknul když mu král nedovolil vstát z postele."Prosím pusťte mě, udělám Vám čaj." Gakupo ho stále nevnímal, rukama se opřel o rám postele vedle nohou mladíčka a klidně ho dál propaloval něžným pohledem. "Já..." Malinko se zčervenal a odvrátil zrak jinam. Gakupo se k němu více sklonil. Kaito odlezl Gakupovy paže a urychleně se dostal ke dveřím.
"Prosím najezte se, dnes máte velmi nabitý program a čeká Vás velmi mnoho povinností a .... nejsem kocour." To už úplně zčervenal, uklonil se a vyběhnul z místnosti. Gakupo se pobaveně zasmál, byl opravdu roztomilý jeho nový sluha.

 

1 person judged this article.

Comments

1 Tolpen Tolpen | Web | 19. july 2012 at 17:14 | React

Kaitjušák! Awí! *vzpomíná, jak se poprvé podívala na písničku s Kaitem, kvůli kterému se vlastně dopátrala, CO to vlastně ti Vocaloidi jsou*
Tak jo...budu hnusná a zlá, pokud mi nenapíšeš pokračování :)

2 Kesie-chan Kesie-chan | 19. july 2012 at 22:20 | React

Piš ,piš *.* Nebo to nevydržim !! :( Strááášně mooooc KAWAIII! :33 těšim se co bude dál ^^

3 Mao-chan Mao-chan | Web | 5. august 2012 at 21:37 | React

Máš to tu moc pěkné ^^

4 ichigo ichigo | 3. july 2014 at 18:13 | React

Dalsi dil prosim prosim jinak budu vrazdit

5 Kameko Kameko | Email | 13. june 2016 at 23:50 | React

Ozývam sa 4 roky neskôr, ale prosím. Napíš pokračovanie. :D

6 Kameko Kameko | Email | 14. june 2016 at 16:59 | React

Ozývam sa trošku (dosť) neskoro ale prosím, moc moc prosím...napíš pokračovanie. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement