Hlasitost

28. may 2012 at 20:02 | Michi |  The Gazette

Paring: Reita x Yamapi
Žánr: huh, no, musím se přiznat ke dvou věcem:
Že tohle je poprvé co píšu yaoi na opravdové lidi, takže doufám že to nějak nezkazím, držte mi palce xD
A že jsem si musela trochu doplnit znalosti co se týče Yamapiho. Reitu znám, plakát the Gazette mi visí nad postelí, ale o Yamapi jsem tak trochu netušila vůbec nic.
Drabble s věnováním pro Reitu! (yaoi o Reitovi pro Reitu xD)


Obyčejný, klidný víkendový podvečer. Někde v Japonsku. Tmavovlasý muž si poklidně ležel na obrovské bílé posteli a sledoval svého přítele jak škvírou mezi žaluziemi sleduje okolní svět. Normální člověk by si, když už si koupí pokoj s výhledem na město, nezatahoval celou prosklenou stěnu žaluziemi. Ale u těchto dvou osob to bylo jaksi nutné.
"Tak co?" Kývl Yamapi na Reitu. Ještě než se otočil malinko perverzním pohledem si několikrát přejel po jeho postavě nahoru a dolů. Líbila se mu figura jeho přítele. Oblečený v černém tílku a obyčejných černých kalhotek vypadal téměř dokonale, ale Yamapi ho měl stejně raději bez šatů.
"Několik jich tam pořád je." Povzdechl si Reita. Po čtyřech se vydal po posteli za svým přítelem, lehnul si na záda a položil mu hlavu na rameno.
"Copak ti to vadí?" Pousmál se tmavovlásek a objal Reitu kolem pasu.
Upřímně docela jo." Pousmál se chlapec v náručí staršího.
"Není to ani trochu vzrušující?" Zavrněl mu Yamapi do ouška.
"Co by na tom mělo být." Zašklebil se pod lechtavým dotekem blonďák.
"Pokud budeš sténat moc hlasitě tak tě uslyší, a nahrajou si to." Zašeptal varovně Yamapi. Reita se neudržel a vyprskl smíchy.
"Bože, ty jsi úchyl." Ale stejně se ještě víc zapelešil v jeho náručí. Vtiskl mu letmý polibek na rty. Klidně by se zase odtáhl kdyby si Yamapi prsty jemně nepřitáhl jeho tvář zpátky k té svojí. Lehce prohloubil polibek a třel se jazykem o ten Reitův.
"Opravdu si myslíš že mě uslyší?" Převalil se mladší na vypracovanou hruď svého milence.
"No." Opět se pousmál. "Možná, když se budeš snažit."
"Snad ty, ne?" Zase ho políbil. "No, je jen jeden způsob jak to zjistit." Zavrněl Reita a koleny si obkročil pas Yamapiho. Vpíjel se do jeho rtů a polibek se pozvolna sám prohluboval.
"Mmm."Zavrněl Reita a nepatrně se o Yamapiho tělo třel, dlaněmi mu přejížděl po ramenech nebo ho výskal je vlasech. Tmavovlásek mu jemně vyhrnul lem tílka a naznačil mladšímu ať si ho sám sundá. Reita poslechl a znovu si nechal přivlastnit svoje rty svým přítelem.
"Tak uvidíme jak je na tom tvé sebeovládání." Hladovými polibky se sunul přes krční tepnu do které s lehce zakousnul před klíční kosti až k pupíku do něhož na chvíli vnikl než hodlal ochutnat Reitův podbřišek. I když na to Yamapi šel opravdu rychle Reitu to až nepříčetně vzrušovalo. Přál si aby ještě zrychlil a dravě, beztoho všeho kolem ho uspokojil. Vzrušovala ho ta představa živočišného uspokojení, už stiskával prostěradlo ale nechal Yamapiho ať si dělá co chce.
"Uvidíme." Zavrněl starší a prudce stáhl Reitovi kalhoty i se spodním prádlem do poloviny štíhlých stehen. Dál je nestahoval, teď to nebylo jaksi potřebné. Pevně jej chytil za bok aby ho nic nerušilo v práci a dýchl na Reitův žalud. Blonďáček zmučeně zasténal, více zatnul prsty do prostěradla a prohnul se. Rád by se vybídl péči svého milence, ale nemohl. Yamapi si to užíval, špičkou jazyka pomalounku přejel po špičce vzrušené erekce před sebou. Zalichotil mu ten zmučený sten. Byl docela tichý ale Reita se i tak začervenal a pro jistotu si skousnul spodní ret aby se to už neopakovalo.
"Ale no tak, copak se neovládneš?" Pousmál se zatímco špičkami prstů přejížděl po celé délce přirození druhého. Reita znovu tichounce zavzdychal a prohrábl mu vlasy. Yamapi ho konečně přestal trápit a pojal aspoň špičku do úst. Sál ji dráždil jazykem. Napjatě poslouchal jestli mezi roztřesenými výdechy nenajde něco, hlasitějšího. Zrychlil svoje dráždění a dostalo se mu odpovědi. Mladší si pro jistotu přikryl ústa dlaní ale ani to mu nebylo moc platné když ucítil jak jeho erekci obklopila hlubina něčích úst. Měkká a teplá. Yamapi nasadil pravidelné tempo, tak blonďáčkovi i přes zacpané ústa unikaly steny a k orgasmu měl až nebezpečně blízko. Yamapi nehty velmi opatrně přejížděl po jeho stehně nebo mačkal zespodu jeho hýždě. S už poměrně hlasitým povzdechem se Reita udělal do jeho úst. Yamapi si jej s sladce pootevřenými rty přitáhl k polibku a vášnivě s ním propletl jazyk. Při polibku si jej začal připravovat. Prsty měl navlhčené od slin a spermatu ze svých úst a jeho milenec byl uvolněný z předešlého orgasmu, šlo to lehce. Přidával druhý i třetí prst, v Reitově nitru je krčil a natahoval od sebe. Opravdu bylo příjemné držet si u sebe to drobné, lehce se třesoucí a tlumeně vzdychající tělo. Když uznal že je připravený dost na jeden příraz do něj velmi prudce vnikl celou délkou. Sám se neubránil spokojenému vzdechu a Reita překvapeně zasténal taky, ale co Yamapiho potěšilo nejvíc, že dost hlasitě. Začal prudce přirážet, byl si ale jistý že příprava byla dostatečná, ani v nejtemnějším a nejzvrhlejším koutku mysli by nechtěl aby to Reitu bolelo. Měl sice opravdu rád když to mohli dělat rychleji a trochu divočeji ale musel si být jistý že je to pro oba jenom a jenom příjemné. Podle sténaní které vydával Reita bylo, a hodně. Přidal i práci dlaní na jeho erekci. Oba měli kousek k vrcholu ale Reita byl přece jenom první. S skoro křičeným stenem vyvrcholil na jejich bříška a nechal se unášet tím blaženým pocitem. Yamapi ho následoval, chvíli v něm ještě vydržel než si lehl jedle něj a vytáhl si jej tak aby Reita mohl ležet na jeho hrudi. Zčesal mu vlasy z čela a políbil jej na nos. Měl tak nádherný obličej, a byl tak roztomilý. Těšilo ho že celou tu krásu vidí jenom on když jsou sami.
"Tak vidíš žes to nevydržel." Pousmál se a políbil ho na krk.
"Co se dá dělat. Jsi skvělý milenec a já tě miluju." Zamumlal jako by už chtěl spát se zavřenýma očima Reita.
"Zopakuj to." Yamapi si zvedl jeho bradu výš a zadíval se mu do očí.
"Miluju tě." Zopakoval tiše Reita a políbil jej. Červenal se ale byl rád.
"Taky tě miluju." Zašeptal Yamapi a přitiskl si jej blíž k sobě.

Takže toto byl poslední "drabble" (trochu nepovedený když se to roztáhlo na obyčejnou povídku)
ale nebojte se, máme ankety, že? xD
A brzy zase něco na objednávky udělám takže se určitě máte na co těšit :P
 

3 people judged this article.

Comments

1 Reita Reita | Web | 28. may 2012 at 21:09 | React

Toje Sugoíííííííííííííí XD presne si to vystihla naozaj ti dakujem :D bolo to veľmki krásne a ak budeš  robiť zase takéto poviedky na prianie chcem byť ako prvá XD

2 Reita Reita | Web | 29. may 2012 at 18:39 | React

Ahoj daš mi hlasek sem ???http://hinatisek.blog.cz/1205/4-kolo-sonp
dakuejm :D už beži 4 kolo som tam prihalséna s malím blodákom ktorého som kreslila ja :D a ospravedlnujem sa že ti  to sem píšem

3 Reita Reita | Web | 30. may 2012 at 16:20 | React

Máš u mna diplom :D

4 Saki Saki | Web | 30. may 2012 at 17:28 | React

Júúj to bolo skvelé *-* Reitu mám z Gazeťíkov najradšej *-* A skvelá poviedka, inak o tom Yamapim viem, ale tiež som o ňom nič moc nepočula O.o takže si z toho nič nerob xDD

5 Barbucha Barbucha | Web | 30. may 2012 at 22:07 | React

Krásné :) Skvěle píšeš a máš parádní blog :) Nechceš spřátelit?

6 arashikyuketsukineko arashikyuketsukineko | Email | Web | 31. may 2012 at 16:54 | React

Úžasné!!! Dokázala bych si je představit i anime...
:3 *NEE-chan vrníííííí*

7 Naru nee-chan Naru nee-chan | Web | 1. june 2012 at 21:17 | React

Nee-chaaaan! Tohle bylo naprosto úžasné! To jeden z nejlepších slashů, co jsem kdy četla, fakt. Reita... Reita... Yamapi... Taky ho neznám, ale je fakt roztomilý. A tahle povídka byla taky roztomilá, hlavně ten konec. Jáj, zas se nemůžu dočkat, až napíšeš něco dalšího xD
Mimochodem, to je jedině super, že je to delší xD

8 Kesie-chan Kesie-chan | 29. october 2012 at 20:01 | React

[7]: na to ti nemůžu říct nic víc než že s naru souhlasím :) Bylo to KAWAII! jen tak dál :33

9 Duo Kokoro Duo Kokoro | 7. january 2013 at 14:39 | React

*roztekli se a ne a ne se vrátit do původní formy* do--ko--nalo--st

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement