Nechat se dobrovolně

22. april 2012 at 17:29 | Michi |  Bleach

Paring: V tomto dlouhém a perverzním (o tom až později) příběhu vystupují: Nadržený Gin, žárlivý Aizen a Chudáček Ichigo...
Žánr: yaoi, velmi úchylné yaoi *=*, dalo by se říct shotacon ovšem já Ichiga jako shotu moc neberu :D trojka (moje první trojka, buďte prodím shovívaví)
Drabble s věnováním pro Nyoko-chan !

Zbývá ještě 3...


"Je tak neviňoučký. Působí mi to nevyslovitelně zvrácenou radost jenom z vědomí že to brzy změníme." Bělovlasý s lišácky ďábelským výrazem nespouštěl oči z spícího zrzečka.
"Měl by ses jít léčit, nemůžeme to napoprvé nějak...hm...přehánět, ne?" Aizen prohrábl svému společníkovi vlasy a donutil jej odvrátit tvář od spícího chlapce.
"Ještě aby druhý den chodil." Zahrál smutného Ichimaru. Zamrkal a hlavou se otřel o rameno svého milence.
"No to zase ne." Hnědovlasý přejel prsty po jeho tvářích a přitáhl si ho k lehkému polibku, Gin požitkářsky zamručel. Když se odpojil od rtů staršího začal opatrně budit Ichigo tím že ho bříšky prstů lechtal na rtech. Doslova ho k tomu ty nevinně našpulené rtíky nutily.
"Až se vzbudí ukousne ti ruku." Povzdechl si Aizen očividně trochu mrzutý z toho že se jeho milenec zajímá více o spící děcko než o něj.
"Měli by jsme ho vzbudit nějak, šetrně." Sklonil se k bledému krku dýchl na něj, když na to zrzeček nereagoval nijak jinak než že se odklonil, kousnul ho hravě do ucha, to už mělo větší účinek.
"Ah, Aizen-sama, Ichimaru-san, oh..." Ještě ve spánku lehce zasténal, když uviděl dva usmívající se muže podivně blízko u sebe sedící na jeho posteli, pokusil se vytáhnout do sedu a rukou si prohrábl vlasy. Začínal přemýšlet co jenom mohl udělat že s ním oba potřebují mluvit.
"Vstávat není potřeba." Aizen ho nechápajícího silou své dlaně zatlačil zpět do polštáře.
"Odpor je zbytečný." Zasmál se Gin který si lehl na bok těsně vedle už téměř vyděšeného Ichiga.
"Ale jestli chceš." Nejstarší nechal větu vyznít do ztracena a pomalu odhrnoval pokrývku z mladíčkova těla.
"Co?! Hej!" Gin se nadzvedne na loktu, vezme bradu chlapce mezi palec a ukazováček poté se spokojeně vpije do jeho rtů. Nečekal moc velkou spolupráci, ovšem mladšímu asi pomalu docházelo co po něm oba chtějí, podvolil se a nechal proniknout jazyk bělovlasého do svých úst. Když se Gin odlepí od Ichiga nechá se vtáhnout do polibku ve kterém už nebude ten dominantní on.
"Cítím ho z tebe." Opět se vášnivě vpije do Ginových rtů.
"A to je špatné?" Zavrní Ichimaru.
"Dokonalé." Vnikne pod látku zrzečkova trička a přejede dlaní po horkém, plochém bříšku. Ichigo se instinktivně odtáhne před nepříjemně studeným dotykem a v sedu se natiskne na zeď za čelem postele.
"Doteď se nebránil." Povzdechne si Gin.
"Měl bych?" Nejmladší si uvědomí co mu vlastně vyklouzlo. Nejradši by se propadl do sousedního pokoje jen aby unikl těm ďábelsky se zubícím úchylům před sebou.
"Není důvod. Pokud máš zítra v plánu nějaké dlouhé procházky, zruš je." Gin malinko povytáhne jeho tričko a špičkami prstů mapuje horkou kůži jeho hrudě.
"A-ale." Zrzeček je obejmut Ginem a zezadu vpadnul do objetí Aizenovi. Lišáček si opět přivlastní jeho rty, rozpojí je jenom proto aby uvolnil místo svršku který se dozajista loučí s zahalováním Ichigovy horní poloviny těla. Hnědovlasý mu jemně odhrnuje vlasy z tváře a rty přejíždí po jeho lících.
"Krásný." Gin přitaká a vydává se na chvíli laskat jeho ohryzek. Pokračuje k tepně kde se setká s jazykem Aizena, na chvíli jej vášnivě proplete se svým a putuje ke klíčním kostem zatímco hnědovlasý dále věnuje krku Ichiga další rudé flíčky. Ichigo se snaží vyhnout páru rtů které putují po jeho těle a utéct těm lechtavým pocitům které začaly postupovat jeho podbřiškem. Nechtěl si ani za nic připustil že by cokoli co mu ti dva prováděli mohlo být jen trochu příjemné, tuto myšlenku byl nucen přehodnotit když se mu z hrdla díky šikovnosti Gina který právě dráždil jeho bradavku vydral sten.
"Líbí se mu to." Zavrní Aizen a dál laská jeho tepnu. Dlaněmi sjede na chlapcovy boky a malinko stáhne jeho kalhoty, nově odhalenou kůži prozkoumává doteky.
Ichimaru mezitím klesá k jeho podbřišku. Sem tam ho jemně kousne do hebké pokožky. Vzhlédne k Aizenovi který se spokojeně přivřenýma očima sleduje jeho počínaní. Ichigo s zarudlými tvářemi sklápí pohled bokem, dává tím prostor hnědovlasému který se volnýma rukama hodlá věnovat růžolícím se bradavkám. Péče obou dvou vyvolává v nejmladší tlumené steny, neprotestuje, ani nechce. Zavře oči a nepatrně se vybídne dráždění obou dvou. Jeho kalhoty klesnou tak že odhalí jeho vzrušení. Raději pokloní hlavu co nejvíce na bok aby ti dva neviděli jak se červená. Skousne si ret a doufá že Gin přestane s jeho drážděním dostatečně brzy, začíná to totiž být k orgasmu vedoucí. Aizen několikrát přejede po celé jeho délce bříšky prstů poté se začne věnovat špičce, zbytek obstarává Gin se svým šikovným jazykem.
"Prosím, nechte..." Potom si raději zakryl ústa dlaní, víčka tiskl k sobě a nohy roztahuje tak co mu to látka kalhot dovolovala.
"Nenechávej si to pro sebe." Aizen rukou, kterou nezpracovával jeho vzrušení, obemkl jeho zápěstí a s mírným použitím hrubé síly jej donutil odtáhnout ruku ze svých úst, Ichigo ji zatnul v pěst a prohnul se, nemohl už své steny tišit, cítil pálivé vzrušení ve stehnech a svaly se mu začínaly třást. Vyvrcholil s hlasitým stenem částečně Ginovi do úst a částí do ruky Aizena. Gin nechal ochutnat zrzečka i Aizenovi který nenápadně sunul svou ruku k otvoru mladšího, z polibku je vytáhl až hlasitý sten mladšího.
"Nedočkavý." Zamručí naoko naštvaně Gin na Aizena, sám si nasliní několik prstů a vnikne s nimi do svého těla. Očima spočívá na dvou mužích před sebou, Ichigo se zapírá zády o hnědovláskovu hruď a skousává si ret, sladké. Přidává prsty do svého těla stejně jako jeho milenec do Ichiga. Gin, jako zkušenější je připravený poněkud rychleji než zrzeček v jehož těle jsou zatím pouze dva prsty. Navede jeho erekci do svého těla a začne se pravidelně nadzvedávat. Ichigo cítí že opět moc dlouho nevydrží, obzvlášť když jím otřese proniknutí Aizena do jeho těla. Ichigo se není schopen se souvisle nadechnout, cítí jak se v něm hnědovlásek pohybuje, třesou se mu stehna a slzí oči. Přece jen na tohle není úplně zvyklý. Už se nedokáže ovládnout a je nucen opět vyvrcholit, tentokrát do těla Ichimaru nad sebou. Svaly se mu samovolně stahují okolo erekce nejstaršího v něm, cítí horkou tekutinu ve svém nitru, cítí i jak vytéká ven, stále se ještě chvěje. Nechá jej ze sebe vystoupit a svalí se na bok vedle něj. Gin dokáže Aizena během chvilky svou rukou opět vydráždit a prudce dosedá na jeho úd. Zasténá při tom známém pocitu a nechá staršího řídit tempo, zrzeček je pozoruje zpoza přivřených očí, opustila jej chuť utéct nebo se jakkoli dál účastnit. Sleduje jak bělovlasého sperma kropí bříška obou svou, jak z něj hnědovlasý vystupuje a poté si oba lehají, každý z jedné strany vedle něj. Ale to už téměř spí.
 

5 people judged this article.

Comments

1 Nyoko-chan Nyoko-chan | Web | 22. april 2012 at 17:58 | React

O_O ako je to možné?! ako môže niekto tak úžasne písať? Dnes som nemala moc času ma blog takže som skoro mala yaoi absťák.. našťastie vďaka tebe je zažehnaný :DD moc ďakujem, poviedka bola dokonalá :))

2 arashikyuketsukineko arashikyuketsukineko | Email | Web | 22. april 2012 at 18:21 | React

Tak teď jsem málem poslintala klávesnici...Zbožňuji Gina a Aizena :)

3 Michi Michi | Web | 23. april 2012 at 8:19 | React

[1]: no, děkuju xD

[2]: to se mi taky stává, ti dva jsou dokonalí :3

4 Kara-chan Kara-chan | 23. april 2012 at 15:03 | React

ďábelsky se zubící úchylové, to sadlo :D
Ichi bol tak zlatučký ^3^

5 Kesie-chan Kesie-chan | 20. july 2012 at 13:14 | React

JE mi trochu líto ichiho ale bylo to super , ostatne jako vzdycky kdyz ctu tvy povidky xD Miluju Gina (ten úchylák jede xD) Aizena moc nemusim ale i tak to bylo luxusní :333

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama