High school DxD

7. april 2012 at 13:04 | Michi |  Recenze
Máte rádi ecchi ? Nebo snad holdujete tajuplným démonům či napínvým bojům a monstrózním technikám? High school DxD vás možná bude bavit...!
Počet epizod:12 (+ druhá série)
Žánr: Ecchi, komedie, démoni, krváky, souboje...
Hlavní "hrdina" neskutečně úchylný Hyoudou Issei. V každém souboji, v každém díle (pokud jste nepříliš úchylná holka) budete doufat že ho to úchyláctví přejde a soutředí se na další útok. Napětí nechybí! Děj začíná že naprosto z nepochopitelných důvodů se do Isseie zamilje dívka, která jej zabije a je znovuzroden jako démoní pěšec, služebník rofiny Gremmory. Rias je démonka a svým služebným démoni přidělují hodnosti šachových figurek ty mají schoném pohonu uvnitř nich.Issei má jeden z nejsilnějších posvátných pohonů,posvátný pohon draka. Samozřejmě se chybou metrixu Rias zamiluje so Isseie a jeho to úchylácví nějak dostane i přes trénink a souboje, vyjde ze všeho jako hrdina!
Příběh je plný vtipu, i jednou velmi smutnou scénou u které budete mít slzy na krajíčku, je to plné napětí a soubojů, a spousty, spousty polonahých holek...
Moje hodnocení:80% no, bez těch polonahých holek a kalhotek a úchylností by to bylo skvělé bojeplné anime, ale spojení komedie, tragédie a kalhotek je velmi zajímavý pokus. Stojí za to se na to podívat, doporučím...
Hlod tohoto anime: Hlavní hrdina běží namakaně proti třem silným holkám, jednu plácne po zadku, druhé sáhne na prsa atd. Tímto na ně umístí pečetě. Vaše reakce: skvěle vymyšlené vybije si své úchylnosti a pak je těma pečetěma hustokrutopřísně odbouchne! Hlavní hrdina se rozmáchne, vaše napětí stoupá, soutřeďuje velké množství energie, napětí překračuje únosnou míru, vyslovuje slova: Ultimátní nechnika, poskakujete na židli s vykulenýma očima jako nadržená veverka, čekáte neskutečně silný útok, světelnou střelu, zničení nepřítele na prach, cokoli, až konečně vysloví celou větu ULTIMÁTNÍ TECHNIKA:TRHAČ ŠATŮ!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 루시 ( Lucy ) 루시 ( Lucy ) | Web | 7. april 2012 at 13:46 | React

asi sa fakt vratim k anime :D :D:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement