Čekání ve škole...

5. march 2012 at 20:39 | Michi |  Bleach
Paring: Hitsugaya x Shinji
Žánr: kdo by to čekal, yaoi !"Pohni si!" Zašeptal blonďatý chlapec v černém triku olizujíc ucho tmavovlasého mladíka s velkýma zelenýma očima. Na konci věty ho hravě kousnul do ušního lalůčku. Pohledem směřoval na partu jiných kluků kteří stáli jenom kousek za nimi.
"No dob-re."Zašeptal s úsměvem menší,ale v půli druhého slova se mu jemně zachvěl hlas,což světlovlasého nesmírně potěšilo a dál se mu otíral stehnem o rozkrok. Bělovlásek se mu lehce vybídl ale pohledem pořád kontroloval ostatní.
Menší se potom,i když nechtěně,otočí a pomalu odejde. Jediný důkaz o tom co se právě stalo byly jemné ruměnce na jeho tváři. Shinji s úsměvem přejede jeho pozadí a spokojeně vydechne.Prochází se po prázdné třídě. Chvíli se baví přeskakováním z jedné lavice na druhou. Když ho tato činnost již omrzí, vyndá mobil z kapsy. Usměje se když se podívá na svoji tapetu, i na ní je s Hitsugayou, který pře chvílí odešel. Vydechl a s podivných úsměvem se zády svezl po stěně do sedu, zkřížil nohy a mobil odložil bokem. Naslinil si prsty a putoval s nimi ke své levé bradavce a začal ji pomalu dráždit. Druhou ruku pomalu sune po hrudi přes bříško směrem k podbřišku, kde se na chvílí zastaví. Navlhčí si i tři prsty na pravé ruce a palcem si jemně začne přejíždět po špičce své už probuzené erekce.Trochu se při tomto prvním dotyku zachvěje, raději si zkousne spodní ret a zakloní hlavu. Když začne zpracovávat celou svoji délku, zaryje si nehty do krku. Jeho nehty zanechají tenké červené otisky, ale podařilo se mu utlumit blažené vzdechy které se mu chtěly drát z hrdla. Zavřel oči a nechal se unášet příjemnými pocity. Zaměstnal i druhou ruku v práci na svém přirození. Ozval se sten. Tichý a rozechvělý. Shinjiho až zamrazilo, ne kvůli tomu blaženému pocitu který ho doteď ovládal, ale proto, že ten sten, nepatřil jemu…
Otevřel oči, ani nepostřehl že by je zavřel. Před ním stál jeho milenec s ďábelským úsměvem na tváři. Pohodil bílou hřívou dozadu a olízl si horní ret. Seděl pohodlně na židli asi dva metry od něj, usmíval se a spočíval na něm hladovým pohledem. Jeho miláček se k němu neodvratitelně přibližoval. Shinji cítil jak je mu řine do tváří horko,červená a pomalu začíná panikařit.
"Ať tě ani nenapadne přestat!"Blonďáček i přes stále narůstající stud k němu pozvedl hlavu a vybídl mu rty. Bělovlásek se mu jim rafinovaně vyhnul a začal se jazykem věnovat jeho krku, doslova se k němu přisál a tvořil jeden červený flíček za druhým, jednou rukou se podpíral a druhou přitisknul na dlaň která ještě před okamžikem zpracovávala staršího erekci. Putoval s ní zpět k její prvotní činnosti, rty se mezitím dostaly k bradavkám, kterým se nezapomněli věnovat ,hrudi, plochému bříšku, pupíku, podbřišku až k hrdě se tyčícímu vzrušení. Odměnou za jeho práci se mu dostávalo čím dále sílícím vzdechům. Nejdříve jazykem přejel celou délku, několikrát to zopakoval, poté si rty hrál s špičkou než erekci začal celou pohlcovat. Vsával ji čím dál hlouběji až do svého krku. Cítil Shinjiho ruce jak se prohrabují jeho vlasy, ale neřídí tempo ve kterém si ho ústy bral. Jal ji jemně mezi rty, a pak celá zaplula do jeho úst, netrvalo příliš dlouho než ucítil zacukání a potom se jeho rty zaplnily horkou tekutinou. Nevěděl jak dlouho na sobě Shinji pracoval sám než přišel. Nespolykal všechno jeho semeno , dost si ho nechal v puse, snažil se ať to není poznat, usmál se na roztřeseného chlapce před sebou, hlavu měl mírně skloněnou na bok a opřenou o stěnu, snažil se rozdýchat prožitý orgasmus. Palcem přitáhl jeho bradu výš, unaveně projevil zájem jemným pootevřením rtů, částečně proto aby se k jeho plicím dostalo dost kyslíku, a pro polibek který už na něj dlouho čekal. Chladil své rozohněné tělo o stěnu a tváře mu pořád mírně rudly. Ucítil jemňounké rty na svých a sám je otevřel. Do hlubin jeho úst se spolu s mrštným jazykem dostalo ještě něco. Ano, ochutnal sám sebe. Pousmál se nad hravostí jeho milence a začal spokojeně plenit jeho ústa. Menší polibek po době ukončil.
"Ani ses nevychutnal." Usmál se a "uraženě" nafoukl tváře na muže sedícího pře ním. Dlaněmi sjel na jeho boky a přistihnul si ho pánví k sobě.
"Ty stejně chutnáš líp." Jazykem ještě jednou prozkoumal jeho hlubiny než se dlaněmi vydal po rozepnuté cestičce jeho mikiny níž,pod tričkem se vydal opět výš a jedním pohybem z něho shodil všechno vrchní šatstvo. Nechtěl zůstat svlečený sám. Konečně se jeho paže volně rozeběhly po holé hrudi. Zbožňoval jeho pružné a křehké tělo. Nepřál si zaostávat tak se začal pomalu zajímat o zip na džínách svého přítele. Když po urputném čekání letěli do kouta i se spodním prádlem mohl s laškovným zamručením přejel dlaní zepředu vzrušení nahoru, přes špičku a dolů až ke kořenu. Přisál se rty k jeho krku aby ucítil vzdechy které jeho práce přinášela. Po několika obzvlášť silných stenech se Shinji naklonil přiblížil jazykem k uchu Hitsugayi.
"Mohl bych tě o něco poprosit?" Zašeptal podezíravě do jeho ucha. Hitsugaya roztřeseně vzhlédl, nebyl rád že ho ruší při něčem takovém. Jeho měl stále jeho milenec v ruce, ty prsty ho stále vzrušovaly ,špičku pořád hladil palcem. Hitsugaya se pokusil uklidnit nespokojeným výdechem a hlubokým nádechem, už měl otevřenou pusu když Shinji začal neskutečně pohotově zapojil i špičky nehtů v uspokojování svého milence. Ze Svatošových úst vyšlo jen nespokojené ale opojené zaskučení. Vjel do vlasů svému okupovateli chvíli se jimi probíral a v nestřežené chvíli mu Shinji zašeptal skrz zuby do ucha.
"Připravíš se pro mě sám?" Hitsugayu až zamrazilo, tohle miloval, tu nedočkavost, oddanost k Shinjimu, povolnost nechat si roztrhat tělo jen pro ten pocit který mu jeho sexuální partner dával.
"Chci to vidět." Dodal nevině a políbil ho na čelo.
"Prosím."dodal a díval se na bělovláska netrpělivým, až dětským pohledem. Jako když se hrozně těší na novou hračku. Povzdech si. Když si jeho zlatíčko něco zamane, nevzdá se toho. Touha po uspokojení, svých potřeb a přání staršího byly silnější než samotná myšlenka že tohle nikdy nedělal. Blonďáček se v tom vyžíval, nemohl jen tak, trochu se styděl ale tolik prahl po pokračování že to šlo stranou. Natáhl rezignovaně ruku a prsty přejel přes Shinjiho rty. Ty okamžitě začaly jeho prsty pohlcovat, vtahovat je dál a pohrávat si s nimi jazykem, škádlivě je dráždit zuby a hlavně je dostatečně navlhčit. Snažil se nemyslet na to co se snaží právě udělat. Přemýšlel jak to asi udělá, obvykle ho připravuje samozřejmě jeho partner jenže teď bude všechno to kroucení, vrcení, tisknutí kolen k sobě, třes v nohou, zatínání prstů do matrace strčit někam.. I jeho zlatíčko bylo zvědavé jak překoná vše čeho se Hitsugaya obával. Vzpomínal na začátky, strávil spolu hodiny tím že se snažily aby si jeho tělo zvyklo alespoň na ty prsty. Bělovlásek opravdu nebyl zvyklý na něco takového před Shinjim, ale blonďáček mu nechtěl ublížit, proto příprava trvala poměrně dlouho. Hitsugaya se opřel o zeď vydechl a navedl několik prstů ke svému otvoru. Pokusil jeden zavést dovnitř, syknul chladem, bolestí a vůbec nezvykem na celý tento pohyb. Zkusil to znovu a tentokrát jeho prst zajel hloub, jal se začít aspoň tím jedním roztahovat, krčil ho a natahoval. Jeho nohy se třásly, kolena byla stáhnutá k sobě a ruka pevně svírala jedno z lísajících se kolen. Po chvíli prsty vytáhl a prosebně se podíval na Shinjiho. Kousl se do rtu a použil dva prsty.
"Už?"Zeptal se udiveně úšklebkem na rtech, Hitsugaya se zmohl jen na nejisté pokrčení rameny. Starší přišel blíž k němu, vytáhl ho ze sedu a opřel ho o stěnu. Plakáty na ní se začaly s nepříjemným zvukem trhat ale koho by to zajímalo. Na krk mu věnoval několik vlhkých polibků, při kterých Dan vydal tlumené steny.
"Ty moje chudinko." Povzdechl a svou ručkou putoval k vzpurnému otvoru druhého z nich. Přejel po něm nejdříve jazykem a potom vnikl prostředníčkem dovnitř. Danovy svaly se uklidnily při pocítění toho známého předmětu a tepla, které vysílal. Pokojně a dost hlasitě zasténal. Když Shinji začal s prstíkem pohybovat Hitsugaya jen nedočkavě zaúpěl,tohle potřeboval, cítit to že tu je s ním a že ho chce, za jakoukoli cenu, už to určitě dlouho nevydrží. Blonďáček přidal i zbylé dva prsty a posunul se o něco dál.Danek znovu zaúpěl a vyšel prsům svým tělem vstříc. Prostředníček se v Dankovi posunul blíže místu které celou dobu hledali. Přejel po prostatě. Dankovo hrdlo se nejdříve stáhlo a potom propustilo skoro křičený sten. Zrychleně dýchal a jeho zpocené tělo se propínalo přitisknuté k studené zdi oproti Shinjiho zkušeným prstům. Opět narazil a ono místečko, které donutí jeho milence křičet. Hitsugaya opravdu skoro zakřičel a chvějícíma se končetinami objal svého milence a přitáhl si ho blíže, sám nasměroval jeho erekci do svého těla a dal si chvíli než si zvykne na o něco větší předmět. Sice byl zbaven možnosti vybízet se přírazům tak aspoň roztáhl stehna co nejvíc od sebe a nehty zatnul do tmavovláskových zad čekajíc na sladké přírazy. Hned ten první ho donutil se zakousnout svatošovi do ramene, kousanců ale přibývalo, vzdechy přecházely v křik až sperma potřísnilo hruď obou chlapců, Hitsugayovy svaly se přitom stáhly tak pevně že ihned ucítil horké vyvrcholení Shinjiho. Cítil jeho horké sperma ve svém těle a vysíleně padl vedle něj na podlahu.
"Myslíš že už se škola zavřela ?" Zašeptal Hitsugaya.
"Asi budeme muset strávit noc, co se dá dělat." Povzdechl si Shinji a převalil se na bělovláska tak aby mu mohl hledět s ďábelských úsměvem do očí.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Nyoko-chan Nyoko-chan | Web | 5. april 2012 at 15:39 | React

to bola nádherná poviedka :D moc sa mi páčila ;)

2 Kesie-chan Kesie-chan | 20. july 2012 at 1:28 | React

Uch.. úžasné, tak si říkám jestli mám jít číst ještě dál teď nebo si něco nechat na zítra :D protože pak budu smutnit žr se vše už přečetla teď -.-" xDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement