Kotě chce ...

16. january 2012 at 21:11 | Michi |  Bleach
Paring: Ulquiorra x Vega
Žánr: Yaoi...nic víc nedodám


Nebál jsem se. Jenom jsem byl trošku nervózní. Nevím jestli to bylo kvůli tomu, že bych se bál že nepřijde, možná že nás tady někdo najde, nevím. On nikdy nepřišel pozdě, vždycky přišel. Musel jsem uznat že to tu zařídil dokonale, postel, noční stolek, šero ne tma, široko, daleko nikdo. Díky bohu, tiché zavrzání dveří přerušilo mé filozofické myšlenky a přinutilo mě vzhlédnout k té dokonalé tváři, možná se mi to v šeru pokoje zdálo, ale snad se i jemně pousmál, jeho zelené oči se na mě vždy dívaly, tak uklidňujícně. Pomalu ke mně přešel, rukou jsem se opřel o čelo postele a druhou se zabořil do hebounkých černých vlasů.
"Ahoj."Zašeptal. Rty přitisknul k těm mým, nic víc, nic míň. Měl mě přečteného, musel vědět že tímto mě odvede od znervózňujících myšlenek na to co se má dnes v noci stát. Rty se pořád neodlepil a já vnímal celkovou váhu tohoto polibku, odvážil jsem se jemně zapojit, abych mu dokázal že jsem připravený … na všechno.
"Mmmh."Spokojeně jsem zamručel a obě ruce jsem obmotal kolem jeho krku a stáhl jej za sebou do peřin. Byl jsem za to na sebe hrdý.
"Koťátko je dneska nějaké veselé."Zašeptal mi do ucha ne jej hravě kousnul, instinktivně jsem stáhl rameno ke krku, lechtalo to. On se zasmál, moc dobře věděl že jsem lechtavý.
"Ulu, koťátko se na tebe těšilo, víš?" Položil jsem si čelo na jeho a důležitě se mu podíval do očí i když koutky mi cukaly. Už nic neříkal, ale políbil mě, trochu vášnivěji. Převalil jsem se na něj. Rty jsem se lačně přisál k jeho krku, zanechával jsem na něm zarudlé flíčky i malinké kousance, pomalu jsem začínal cítit tlumené steny.
"Kotě, začínáš se mi líbit ještě víc." Odlepil jsem rty z jeho šíje a znovu se naše rty spojily. Uluquiorra přejel dlaněmi přes můj krk k ramenům a pomalu rozhalil můj svršek. Přes bedra mířil až k bokům, kde se usídlil. Hladil mé boky a já se téměř nevědomě vybízel jeho dotekům, až po chvíli jsem si uvědomil že mé doteky asi na mého partnera působily dost dráždivě, neskutečně mi to lichotilo.
"Kotě…" zašeptal když jsem se najednou ocitl pod ním. Netuším jak to udělal, jedním pohybem. Jazykem se mi vydal po krku, obkroužil klíční kosti, jedné bradavce se věnovat pouze prsty, druhé jazykem i zuby, okamžitě mi ztvrdly. Prohnul jsem se jeho jazyku který mě lechtal kolem pupíku na chvíli dokonce vnikl dovnitř. Po té mířil ještě níže, můj dech se malinko zrychlil jen při té představě, jeho ruce pořád bloudily po mém podbřišku a sem tam pomalu zatáhly za zbytek mého oblečení, nevydržel jsem jeho dráždění mých bradavek, mých představ a musel jsem…
"Kotě chce…Ulu…" Uluquiorra to pochopil a zbavil se všech pozůstatků mého oděvu. Odhalil mé vzrušené přirození, trochu jsem se začervenal, dobře možná trochu více. Ucítil jsem jeho horký dech na špičce a stiskl jsem jeho vlasy v ruce, nechtěl jsem za ně tahat. Když se jeho horký a hbitý jazyk dotkl mého žaludu, obkroužil jej, donutilo mě to se prohnout do obrovského oblouku. Políbil jej a já zasténal, vcelku jsem se udivil jak můj hlas dokázal udržet srozumitelnou výšku. Pokusil jsem se klidně vydechnout ale to už mou erekci celou obklopilo teplé, měkké nitro Uluquirroových úst, a moje poklidné odechnutí se proměnilo v roztřesený sten. Jal se jej pomalu sát, než zahrabal někde pod polštářem pro malou tubu s gelem.
"Kotě ?" Byli jsme stejní, moc jsme nemluvili, rozuměli jsme si i bez složitých vět, tak sakra musel vědět že ho potřebuju.
Jenom jsem kývl, naprosto jistě by mě mé hlasivky zradily. I přes to že jsem víčka nechal přivřené jsem cítil rozdíl mezi jeho prsty a jazykem, gel nebyl tak studený jak jsem čekal, lehce ho rozetřel kolem celého otvoru, jeden prst se pomalu jal tlačit vně, uvolnil jsem se. Byl ve mně, opět jsem se se vzdechy neudržel, nebylo to nepříjemné ani nic takového, vysílalo to vzrušující impulsy do mé páteře. Skrčil se, opět narovnal, všechno jsem si jasně uvědomoval, po chvíli přibyl další, nedočkavě jsem se prohýbal, téměř kroutil s jeho prsty ve mně, ten pocit mě vzrušoval k nepříčetnosti.
"Prosím." Třetí prst v pořadí narazil na něco v mém nitru, téměř jsem zakřičel, vzdychy se pořád draly z mého hrdla, jeho prsty po tom místě pořád přejížděly a já věděl že nemám daleko k orgasmu. Ulu si na mě nalehl, přitiskl jsem si ho k sobě, aby se naše těla co nejvíce dotýkaly. Pronikl jsem jazykem do jeho úst, a on pronikl do mě. Nedokázal jsem nezavzdychat do polibku. Chvíli se nehýbal, podařil se mi jeden více méně souvislý nádech. Pokračoval s přírazy, nejdříve s pomalými, ale zrychlovaly se. Vycházel jsem mu vstříc, i on sténal, lahodilo to mému egu. Po druhém přírazu opět našel mou prostatu a můj dech ztrácel na jakékoli pravidelnosti či rytmu, prožil jsem ten nejdivočejší, nejvyčerpávající a nejdokonalejší orgasmus svého života, svaly se mi samovolně stahovaly. Nemohl jsem najít ztracenou rovnováhu a ruce mi křečovitě svíraly pokrývku, netušil jsem nic, jen jsem vnímal ten ohromující doznívající pocit, připadal jsem si jako hadrová panenka, přírazy byly tak intenzivní. Do mého nitra pronikla horká tekutina. Nechtěl jsem aby ze mě vystoupil. Chtěl jsem takhle zůstat.
"Miluju tě, kotě." Pohladil mě po tváři a políbil. Bohužel ze mě vystoupil, svalil se vedle mě a já se k němu přitulil.
"Já tebe taky." Zamumlal jsem, byl jsem absolutně vystavený.
"Kotě, unavený?" Věnoval mi polibek na nos i tváře a pokračoval ke krku.
"Mňau." Zamumlal jsem více se přitisknul k jeho hrudi. Nejspíš jsem usnul.

*Nom,nom...nic neříkám*
 

8 people judged this article.

Comments

1 Tachibana Yuu Tachibana Yuu | Web | 24. february 2012 at 22:19 | React

Meow..=333 Zamilovala jsem si tuhle povídku..=333

2 Kara-chan Kara-chan | 12. april 2012 at 21:01 | React

Ulqi *pervert thoughts* a Vega *zástava srdca* spolu... umrela som *|||* dokonalé :3

3 Naru nee-chan Naru nee-chan | Web | 30. april 2012 at 20:52 | React

Mňau...rozplynula jsem se.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Jako... onee-chan, ty píšeš dokonale.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Já nemám slov. Fakt ne. A to jsem teprv u druhé povídky z rubriky Bleach. Při poslední zřejmě vykrvácím...

4 Kesie-chan Kesie-chan | 20. july 2012 at 0:52 | React

Tak ze složky Bleach čtu teprve druhou povídku a už teď ztrácím tval *slastí se roztéká po židly* myslim že až to dočtu tak ze mě zbude jen horká tekutiny na židly :D *kontroluje srdce jestli nevybuchlo* ten pocit co mam když čtu tvý povídky .. Nyuuuuuu :333 pokračuj jinak zemřu touhou po tvých výtvorech ^^ (To "kotě" je sladký :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement